صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 107

موضوع: معضلات و مشکلات مهاجرت

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معضلات و مشکلات مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط niko90 نمایش پست ها
    یادگیری زبان هم به طور جدی شروع کردم .
    بله درصد شانس قبولی پایینه ولی تمام تلاشمو می کنم تا راهی پیدا کنم ،تازه با این سایت آشنا شدم و سعی می کنم تمام مطالبشو بخونم .شاید راههای دیگه ای هم موجود باشه و من نمیدونم .
    به هرحال وقتی قراره از صفر شروع کنی در مهاجرت به اون کشور با تمام سختیهایی که پیش روی آدمه احتمال موفقیت و ثبات هست. اما اینجا هرگز....
    لطفا برای موفقیتم انرزی مثبت و خوب بفرستید.

سپاس
    این سایت همونطور که احتمالا دیدید بیسش بر اساس تحصیلیه. خیلی هم فکر نکنید اونجا هیچ راهی نیست. رو لاتاری برنامه ریزی نکنید چون اصلا کاری خودتون نمیتونید بکنید و فعلا هم که وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    این سایت همونطور که احتمالا دیدید بیسش بر اساس تحصیلیه. خیلی هم فکر نکنید اونجا هیچ راهی نیست. رو لاتاری برنامه ریزی نکنید چون اصلا کاری خودتون نمیتونید بکنید و فعلا هم که وجود نداره.

بله تقریبا متوجه شدم این سایت فقط راهنمای دانشجوهاست.
    منظورتون اینه که لاتاری فعلا وجود نداره؟ اما من ثبت نام کردم و کد پیگیری گرفتم!!؟

همینطور متوجه شدم غیر از ویزای دانشجویی چند راه دیگه هم واسه اقامت گرفتن هست
    مثله پناهندگی
    ویزای کار
    ازدواج
    و یه راه دیگه..

تنها چیزی که چاره نداره مرگه . آدم با امید و تلاش زنده است . من با دید مثبت و امیدوارانه هدفمو دنبال می کنم :-)

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niko90 نمایش پست ها
    بله تقریبا متوجه شدم این سایت فقط راهنمای دانشجوهاست.
    منظورتون اینه که لاتاری فعلا وجود نداره؟ اما من ثبت نام کردم و کد پیگیری گرفتم!!؟

همینطور متوجه شدم غیر از ویزای دانشجویی چند راه دیگه هم واسه اقامت گرفتن هست
    مثله پناهندگی
    ویزای کار
    ازدواج
    و یه راه دیگه..

تنها چیزی که چاره نداره مرگه . آدم با امید و تلاش زنده است . من با دید مثبت و امیدوارانه هدفمو دنبال می کنم :-)
    منظورم این نبود که لاتاری وجود نداره. هست. ولی برای شما که هنوز مشخص نشده. سرمایه گذاری روی لاتاری خوب نیست. چون اصلا دست شما نیست. تلاش امید خیلی خوبه. امیدوارم به هدفتون برسید.

سلام دوستان میخواستم بپرسم برای کسی که معافیت سربازیشو گرفته مشکل مالی هم نداره 19 سال سنشه کدوم کشور برای مهاجرت تحصیلی خوبه وبهتره بریم کشوری که اقوامم زندگی میکنن یا تاثیری نداره دوستان ممنون میشم مشکلات احتمالی پیش رو وبعد مهاجرت تحصیلیمم بگین اگه راهنماییم کنید وتجربیاتتونو بگین ممنون میشم

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بپرسم برای کسی که معافیت سربازیشو گرفته مشکل مالی هم نداره 19 سال سنشه کدوم کشور برای مهاجرت تحصیلی خوبه وبهتره بریم کشوری که اقوامم زندگی میکنن یا تاثیری نداره دوستان ممنون میشم مشکلات احتمالی پیش رو وبعد مهاجرت تحصیلیمم بگین اگه راهنماییم کنید وتجربیاتتونو بگین ممنون میشم

سلام سوالت خیلی کلی هست دوست عزیز ، بستگی به خیلی عوامل داره مثلا بستگی داره چه رشته ای میخوای ، پروسه ی پذیرش در کشورهای اروپایی و امریکایی و پروسه ی پذیرش هر رشته خیلی فرق دارن باهم بنابراین شما اول کشور هدف و رشته مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد در قسمت های مربوط در فروم از دوستان راجبش سوال کنید ، ولی خیلی به نفعتون هست که قبولی در کنکور ایران در رشته مورد نظر رو داشته باشید وصرفا با دیپلم از ایران خارج نشید

Junior Member

سلام من ميخوام بعد از ليسانس بيام آلمان ميخواستم بدونم معضلات و مشكلات براي يه خانم 25 ساله تنها و مجرد چي هست؟؟مخصوصا اينكه اون خانم به يه سري مسايل مثل حجاب و و نخوردن الكل و مشروب هم مقيد باشه،البته مشكلات قابل پيش بيني هست و من درمورد اين چيزا تحقيق زياد كردم ولي خب ميدونيد كه فرق تحقيق كردن از دور تا اينكه آدم نظرات كسايي كه اونجا هستن رو بدونه خيلي فرق ميكنه به خاطر همين منم گفتم اين بار يه سوال اين شكلي مطرح كنم و ميخوام نظراتتون رو بدونم تا بتونم بهتر تصميم بگيرم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام من ميخوام بعد از ليسانس بيام آلمان ميخواستم بدونم معضلات و مشكلات براي يه خانم 25 ساله تنها و مجرد چي هست؟؟مخصوصا اينكه اون خانم به يه سري مسايل مثل حجاب و و نخوردن الكل و مشروب هم مقيد باشه،البته مشكلات قابل پيش بيني هست و من درمورد اين چيزا تحقيق زياد كردم ولي خب ميدونيد كه فرق تحقيق كردن از دور تا اينكه آدم نظرات كسايي كه اونجا هستن رو بدونه خيلي فرق ميكنه به خاطر همين منم گفتم اين بار يه سوال اين شكلي مطرح كنم و ميخوام نظراتتون رو بدونم تا بتونم بهتر تصميم بگيرم.
    سلام
    به نظر شخصی من معضل اصلیتون پیدا کردن کار خواهد بود. اگه میخواین بعدش بمونین و کار کنین البته. اینکه تنها و مجرد هستین، مشکلی از نظر امنیتی براتون به وجود نمیاره. البته بهتره تو محله های مسلمون نشین و ترک نشین خونه نگیرین. البته اونجا هم مشکلی نداره ها، ولی خب طبیعیه که نگاه ها سنگین تره و فرهنگ پایین تر تو بعضی موارد و از این حرفا. بهتره سعی کنین تو محله های آلمانی نشین خونه بگیرین. که البته خود همین حجاب داشتنتون باعث میشه شانستون برای خونه پیدا کردن هم کمتر بشه دیگه.
    نخوردن الکل و مشروب هیچ مشکلی براتون به وجود نمیاره. تو حالت عادی هم کسی تو مثلا دانشگاه یا محل کارش مشروب نمیخوره. برای تفریحات هم که مجبور نیستین با کسایی تفریح کنین که تفریحشون مست کردن و ایناست.

Junior Member

شما اونقدري که با هموطنان مشکل خواهید داشت با غیر ایرانی ها مشکل ندارید.

بی تعارف اگه حجاب و اینا براتون مهمه بی خیال خارج (آلمان یا هر جای دیگه) بشین. کسی کاری نداره باهاتون (من آمریکام البته که خیلی بهتر از آلمانه گویا) ولی همیشه حس متفاوت بودن از بقیه اذیتتون میکنه. نکات مثبت خارج برای فردی مثل شما اندکه.

Junior Member M_DAndrea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dark prince/Last survivor/Analyst

پیش فرض پاسخ : هدف از مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    تا جایی که اطلاع دارم، تو آمریکا که به دانشجوی دکترا یه حقوق ماهیانه متناسب با اون ایالتی که توش زندگی میکنه میدن. یعنی خیلی از دانشجوها تازه با کمبود پول مواجه میشن. اینطوری نیست که شما بتونین پس انداز آنچنانی هم داشته باشین.
    استرالیا و کانادا رو خبر ندارم.
    تو اروپا هم: آلمان در بیشتر مواقع با کسر مالیات، هزار و صد یورو پرداخت میکنن ماهانه، که اون برای گذران زندگی یه نفر کافیه و بعیده چیزی ازش بمونه، مگر خیلی خیلی صرفه جویی کنین، که در اون صورتم بعیده که بیشتر از سیصد یورو بتونین ذخیره کنین (تو مونیخ و برلین که این هزار و صد یورو کمم هست و عملا چیزی ازش نمیمونه).
    هلند و بلژیک هم با کسر مالیات تو سال اول بهتون هزار و پونصد تا میدن که میشه با صرفه جویی یه ششصد یورویی رو ذخیره کرد. ولی اگه خوب زندگی کنین خب بعیده ازین حقوقی که میدن چیزی بمونه که بشه ذخیره هم کرد.
    تو سوئدم چون شما مالیتی پرداخت نمیکنین ضمن تحصیل، کل اون دو هزار و خورده ای یورو رو بهتون میدن که البته میشه اونو ذخیره کرد.
    اما در حالت کلی بعیده که بشه با مهاجرت به کشور دیگه اونقدی پول بمونه که بشه یه زندگی رو تو ایران عزیز هم چرخوند.
    موفق باشید دوست عزیزم
    میزان بودجه ای که در اختیار دانشجو هست متفاوته و معمولا کفایت میکنه اگر بخواد دانشجویی زندگی کنه. البته در صورت فول فاند داشتن وگرنه بعضا شهریه و ... هست فقط که ....
    در آلمان هم برای رشته های مختلف فرق داره این میزان برای رشته های علوم انسانی و مهندسی کمتر و برای پزشکی ممکنه تا 5000 یورو هم برسه(تخصص).ولی عملا زندگی با 750 یورو مناسب حواهد بود برخلاف امریکا که مقداری سخت میگذره بااین رقم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)