صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: مسائل و عواقب مربوط به عدم توانایی شرکت در کنفرانس

پیش فرض پاسخ : Paper Evaluation

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله تو ضمینه رباتیک کار کردم و می خوام اونو برای یه کنفرانس خارجی بفرستم ولی از اونجایی که دانشگاه هیچ قسمتی از هزینه ثبت نام رو تقبل نمی کنه می دونم که حتی در صورت اکسپت شدن هم از پس هزینه ثبت نام بر نمی یام.
    آیا ممکنه مقاله بدون ثبت نام و پرداخت پول توی proceedings چاپ بشه؟؟؟ منظورم از کنفرانس نمونه معتبری مثل ICRA است تا کنفرانس های با اعتبار کمتر مثل ICAR
    تو کدومشون احتماله این اتفاق بیشتره؟؟؟؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز ، در حالت کلی پاسخ منفی هستش. معمولا اگر رجیستر کنید و شرکت نکنید مقاله رو چاپ می کنن، اما اگر حتی رجیستر هم نکنید، احتمالش بسیار پائینه. مگر حالتهای خاصی که مثلا تعداد مقاله هایی که به دستشون می رسه کم باشه، یه نمونه همچین کنفرانسهایی به تور من هم خورد و بدون پرداخت حتی یک ریال مقاله ام چاپ شد
    البته همزمان با اون در یک کنفرانس دیگه هم مقاله داشتم که دست بر قضا اونها مقاله ام رو چاپ نکردن. معمولا هم چاپ نمی کنن بدون رجیستر! شاد باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، در حالت کلی پاسخ منفی هستش. معمولا اگر رجیستر کنید و شرکت نکنید مقاله رو چاپ می کنن، اما اگر حتی رجیستر هم نکنید، احتمالش بسیار پائینه. مگر حالتهای خاصی که مثلا تعداد مقاله هایی که به دستشون می رسه کم باشه، یه نمونه همچین کنفرانسهایی به تور من هم خورد و بدون پرداخت حتی یک ریال مقاله ام چاپ شد
    البته همزمان با اون در یک کنفرانس دیگه هم مقاله داشتم که دست بر قضا اونها مقاله ام رو چاپ نکردن. معمولا هم چاپ نمی کنن بدون رجیستر! شاد باشید.
    من تا دو سه ماه دیگه دو تا مقاله آماده برای سابمیت خواهم داشت که با این شرایط به هیچ وجه نمی تونم از پس هزینه ثبت نامشون بر بیام!!!! شنیدم دانشگاه های خارجی هزینه ثبت نام مقاله های دانشجوهاشون رو تامین می کنند. آیا امکان داره کسی پیدا بشه که حاضر باشه به بهای ثبت اسمش توی مقاله ها هزینه اونارو رو از طریق دانشگاهش تامین کنه؟؟؟؟ البته می دونم این کار اخلاقی نیست ولی چاره دیگه ای ندارم!!!
    به نظر شما همچین چیزی ممکنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    من تا دو سه ماه دیگه دو تا مقاله آماده برای سابمیت خواهم داشت که با این شرایط به هیچ وجه نمی تونم از پس هزینه ثبت نامشون بر بیام!!!! شنیدم دانشگاه های خارجی هزینه ثبت نام مقاله های دانشجوهاشون رو تامین می کنند. آیا امکان داره کسی پیدا بشه که حاضر باشه به بهای ثبت اسمش توی مقاله ها هزینه اونارو رو از طریق دانشگاهش تامین کنه؟؟؟؟ البته می دونم این کار اخلاقی نیست ولی چاره دیگه ای ندارم!!!
    به نظر شما همچین چیزی ممکنه؟؟؟
    دوست عزیز اگر مقاله هاتون سطح مناسبی داره و نمی تونید هزینه رجیستر کنفرانسها رو پرداخت کنید، می تونید به جای ارسال مقاله تون برای کنفرانس، اونها رو به ژورنالهای معتبر و غیر پولی ارسال کنید. در این صورت نه نگران هزینه چاپ مقاله خواهید بود و هم اینکه اعتبار ژورنالهای معتبر خیلی بالاتر از کنفرانس هستش. من روشی که فرمودید رو توصیه نمی کنم ، اما بعد از پژوهش دانشگاه، می تونید به جاهایی مثل باشگاه پژوهشگران جوان، بنیاد نانو و شرکتهای خصوصی و دولتی مرتبط با رشته تون هم مراجعه کنید. ممکنه حاضر بشن بخشی از هزینه کنفرانس رو پرداخت کنن. شاد باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و عواقب مربوط به عدم توانایی شرکت در کنفرانس

دوستان سلام
    اگر کنفرانسی از فردی که مقالش اکسپت شده هزینه ثبت نام نخواد باز هم برای چاپ مقاله بدون شرکت در کنفرانس باید ثبت نام کرد یا هزینه ای داد؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mgorji نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگر کنفرانسی از فردی که مقالش اکسپت شده هزینه ثبت نام نخواد باز هم برای چاپ مقاله بدون شرکت در کنفرانس باید ثبت نام کرد یا هزینه ای داد؟ ممنون

دوست عزیز
    اول اینکه من تا حالا نشنیدم کنفرانسی محض اکسپت شدن مقاله کسی ازون هزینه شرکت در کنفرانس رو نگیره

دوم اینکه در مورد سوالتون نمیشه جواب دقیقی داد. این واقعا بستگی به برگزار کنند گان کنفرانس و اپروچ اونها داره
    به نظرم بهتره این رو از روابط عمومی کنفرانس (چه ایرانی و چه خارجی، تلفن یا ایمیل) سوال کنید

در کل کنفرانس دادن در اصل به دلیل شرکت در اون محفل اکادمیکه و معنای واقعی تری پیدا میکنه

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام
    من مقاله ام تو این کنفرانس eleco.org.tr ارائه شفاهی قبول شده به نظرتون با واریز پول میشه نرفت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سلام
    من مقاله ام تو این کنفرانس eleco.org.tr ارائه شفاهی قبول شده به نظرتون با واریز پول میشه نرفت؟

دوست عزیز
    اینو باید از روابط عمومی خود کنفرانس بپرسید و یا اینکه ببینید توی سایت کنفرانس چیزی گفته شده یا نه مبنی بر اجباری بودن ارائه و حضورتون
    بعضی از کنفرانس ها (نمونه کنفرانس ASME که توی آمریکا بود چند سال پیش) اشاره مستقیم میکنه که اگه کارتون حالا هرچی که هست ارائه نشه حتی توی کتابچه کنفرانس هم به چاپ نمیرسه!!
    بنابراین بهتره بپرسید
    و اینم پی بگیرید که اون سرتیفیکیت نهایی رو چجوری میخوان به دستتون برسونن اگه خودتون نرید توی کنفرانس؟! دوستی همکاری اگه میره بگید مال شما رو هم بیاره (احتمالا نیاز باشه که با کنفرانس هم هماهنگی کنید)
    و یا اینکه بعضی هاشون وقتی ازشون بخوایید خودشون براتون پستش میکنن...

به هر حال باید از خودشون این سوال رو جواب بگیرید

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

پیش فرض پاسخ : مسائل و عواقب مربوط به عدم توانایی شرکت در کنفران

سلام روز بخير من به تازگي پايان نامه را تمام كرده ام و ابا توجه به نظر استاد راهنمام ميتونم يك مقاله isi بنويسم و دو مقاله كنفرانسي . درمورد مقالات كنفرانس بين المللي خارجي موردي وجود دارد و اون اين هست كه بعد از تاييد كارم امكان واريز هزينه و عدم شركت در كنفرانس وحود داره؟تا جايي كه امكانش هست ميخوام در كنفرانس شركت نكنم هم به دليل مشكلات مالي هم كمبود وقت. البته هزينه ي ثبت را پرداخت ميكنم ولي هزينه بليط و اقامت را ندارم،اگر شركت نكنيم مقاله چاپ نميشه؟ پيشاپيش براي راهنمايي تان سپاس گزارم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)