صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 223

موضوع: آرشيو هماهنگي هاي گروهي براي بخش Verbal‌ آزمون GRE

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

Arrow آرشيو هماهنگي هاي گروهي براي بخش Verbal‌ آزمون GRE

سلام . من امسال پذیرش گرفتم اما چون ویزام به مشکل خورده به احتمال زیاد سال دیگه هم ایران هستم . می خوام بشینم برای GRE ، بخونم که توی وربال نمره بهتری بگیرم .
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

داشتم برای خودم فلش (فلش کارت و جعبه لایتنر که همه باهاش آشنا هستیم!) می نوشتم که دیدم خیلی وقت گیره اگر بخوام کاغذی برم جلو و اون همه فلش رو مرتب کنم و مهم تر اینکه یادم نره کدوم رو چند بار خوندم ! ...
    توی اینترنت دنبال نرم افزارش گشتم و یه نرم افزار خیلی عالی پیدا کردم .. فارسی ه ... با vista و 7 هم compatible هست ... با عرض معذرت از صاحابش crack شده ... کاراییش هم خیلی خوب و بالاست ... راحت فلش کارت می شه درست کرد و رفت جلو باهاش ! ... لینکش رو اینجا نمی دم که دردسر نشه برای فروم و ماها ... من با این نرم افزار کار کردم use friendly ه و توی درست کردن فلش کارت ها هیچ مشکلی نداره ...

------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا کاری که من می خوام کنم :
    من با توجه به راهنمایی های بچه ها و تجربه هاشون می خوام چندتا منبع لغات رو توی این نرم افزار فلش کارت کنم ... چه منابعی رو ؟

1. 1100
    (تایپ از روی کتاب یا فلش کارت های موجود در بازار)
    2. قسمت common prefixed و common roots and stems و common suffixes کتاب barrons
    (تایپ از روی کتاب بارونز صفحات 251 تا 265)
    3. 50 تا word list کتاب barrons حدود 3500 کلمه
    (تایپ از روی کتاب بارونز)
    4. GRE high-frequnecy words کتاب barrons (صفحات 108 و 109 کتاب بارونز-حدود 330 تا لغت)
    (تایپ از روی فایلی که synonym و antonym های لغات رو داره ، هر کسی این قسمت رو قبول کنه من فایل رو بهش می دم!) (البته می دونم که این لغات لابلای همون word list ها هست اما می خوام جداگانه داشته باشیم!)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

از بین تمام بچه هایی که شروع کردند به GRE خوندن ، اگه 30 نفر اعلام امادگی کنند ، می تونیم با نفری 5 ساعت وقت گذاشتن و توی 10 روز ، 1500 نفر ساعت ، تمام این لغت ها رو فلش کارت کنیم ... بعدش کلی فلش داریم که تا آبان بخونیم و بترکونیم ! ...

من تا آخر هفته صبر می کنم ببینم که چند نفر ok می دن ... بعد با توجه به حجم کل کار و کل بچه هایی که اوکی دادند مساوی کار رو تقسیم می کنم ... از 4 تیر تا 15 تیر هم وقت می دیم برای درست کردن فلش کارت ها و تحویلشون به من ، من همه رو با هم قاطی می کنم و فایل های کامل شده رو فقط به کسانی می دم که مشارکت داشتند ... بعد از امتحان آبان هم کل فایل ها می ذارم که همه استفاده کنند ..

اگر بچه ها بیشتر شدند و یا بعد از 15 تیر باز کسی اضافه شد ، می ریم سراغ لغات big book ... من فایل pdf لغت های کتاب big book رو هم دارم (فقط لیست لغت ها!) ... اون رو هم توی برنامه می ذاریم ... تا اون رو هم اماده کنیم ...

Are you IN ?!
    اگر هستی این کارها رو انجام بده :
    1. یه ایمیل با subject : GRE flash cards به این ایمیل بزن
    2. من تا ایمیل رو گرفتم لینک دانلود و کرک برنامه رو reply می کنم ... تا 4 تیر (آخر همین هفته!) برنامه رو دانلود کن و با طرز کارش آشنا شو ... (1 ساعته می شه کار کردن باهاش رو یاد گرفت!)
    3. آخر هفته نفرات فیکس می شن و تقسیم کار می شه و از 4 تیر تا 15 تیر ، کارهای نوبت اول انجام می شه ...
    4. از اون به بعد هر کی اضافه شد ، دیگه کاری به تقسیم بندی کارهای قبلی نداریم که حق کسی ضایع نشه ، می ریم سراغ لغت های big book ..

اگر هم کسی in نبود ، من خودم تنها می رم جلو ! ... تصمیم با شما !
    ---------------------------
    ويرايش توسط aminp30
    به درخواست ايشون، ايميل از اين پست حذف شد.چون كار تموم شده.
    ویرایش توسط aminp30 : July 6th, 2010 در ساعت 04:26 PM

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : یه همکاری درست و حسابی برای آماده شدن برای Verbal !!

این نرم افزار خیلی خوب طراحی شده ... من شرمنده شدم که دارم از کرکش استفاده می کنم ... اگه GREم خوب بشه پول نرم افزارشون رو براشون واریز می کنم ..
    حتی مشکل ترتیب لغات هم از بین می ره ... و یا اینکه پشت کارت رو بخونیم یا روی کارت رو ... و کلی تنظیمات دیگه که هر کسی می تونه با توجه به شیوه ای که می خونه تغییر بده ...
    ببینم می تونیم یه تیم وورک راه بندازیم یا نه !

ApplyAbroad Champion

سلام دوست عزیز،

ایده ی خیلی خوبیه... اما سوالی که برای من مطرح میشه اینه که آیا در عرض 3.5 (سه ماه و نیم از 15 تیر تا 2 آبان) واقعا خواندن این همه لغت امکان پذیره؟؟؟!!! در ضمن با فر ض اینکه تمام این سه ماه و نیم لغت خوانده بشه در حالی که همه ی ما می دونیم که حداقل یک ماه یا بیشتر برای تست زدن نیز لازم است... دوست داشتم شما که دارید برنامه ریزی می کنید در این مورد هم نظر بدید (کاشکی زودتر به این فکر می افتادید)

با تشکر

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

ایده ی خیلی خوبیه... اما سوالی که برای من مطرح میشه اینه که آیا در عرض 3.5 (سه ماه و نیم از 15 تیر تا 2 آبان) واقعا خواندن این همه لغت امکان پذیره؟؟؟!!! در ضمن با فر ض اینکه تمام این سه ماه و نیم لغت خوانده بشه در حالی که همه ی ما می دونیم که حداقل یک ماه یا بیشتر برای تست زدن نیز لازم است... دوست داشتم شما که دارید برنامه ریزی می کنید در این مورد هم نظر بدید (کاشکی زودتر به این فکر می افتادید)

با تشکر
    برای کسی که همین هفته پیش ویزاش کنسل شده زودتر از این نمی شد برنامه ریخت M.jorfi عزیز ... بالاخره چون این application کامل همه چیز رو مثل لایتنر اعمال می کنه ، به نظر من از این 4000 تا لغت بتونیم 2000 تاش رو هم درست توی حافظه بلندمدت داشته باشیم خیلی فرقش ه ... در مورد محدود بودن زمان ، باید بگم که من می خوام روزی 28 ساعت سر GRE و این نرم افزار وقت بذارم ... شما چطور ؟ ;D ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

شدیم 7 نفر ... راستی m.jorfi جان .. من متوجه نشدم ، شمام in هستی یا فقط از ایده تشکر کردی !!?!?
    دوستان عزیز لطفآ پ.خ و دیوارنویسی ندید ، من برای اینکه بتونم راحتتر تقسیم کار رو Manage کنم ، نیاز دارم که ایمیلتون رو داشته باشم ، با subject ای که گفتم ...
    مرسی از همکاری همگی !
    برای اینکه از این چند روز هم استفاده کنیم ، من قسمت : suf , roots and stem , pre کتاب بارونز رو شروع کردم به وارد کردن ... که یه جورایی پیش نیاز بقیه قسمت هاست و بهتره که بخونیم قبل از هر چیزی ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

کم کم چند نفری که اعلام آمادگی کردن دارن کار رو شروع می کنند ... خودم هم قسمت common prefixed و common roots and stems و common suffixes کتاب barrons تموم کردم که به کسایی که IN هستند تا پس فردا می دم ...
    اگر 3 نفر دیگه ok بدن با توجه به اینکه شمیم یه فایل word پیدا کرده می تونیم با نفری کلآ 10 ساعت کار رو تموم کنیم ... که اینطوری یه هفته ای تمام موارد گفته شده تموم می شن ...

برای big book هم به مرور زمان با روزی 15 تا لغت در اوردن می شه تمومش کرد ... روی big book زیاد force نمی ذاریم ... وقتی که خوندن این فلش کارت های اماده رو شروع کردیم هر هفته از بچه ها فلش کارت های big book جمع آوری می شه و من به بچه های مشترک شده می دم ...

بازم اگر کسی هست به من ایمیل بزنه !

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

سلام
    من برای کتاب 1100 واژه هم یک فایل 1 مگابابتی پیدا کردم که با استفاده از اون دیگه نیازی به تایپ کردن نیست.فقط باید کپی و پیست کنیم که همگی تجربه ی این کارو زیاد داشتیم
    سعی میکنیم تا جایی که میشه تایپ کردن رو کم کنیم که هم کار سریع تر پیش بره و هم درصد احتمال خطا پایین بیاد.
    فایل مذکور رو میتونید از اینجا دانلود کنید.

http://www.mediafire.com/?2m32nnvmdwz

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    من برای کتاب 1100 واژه هم یک فایل 1 مگابابتی پیدا کردم که با استفاده از اون دیگه نیازی به تایپ کردن نیست.فقط باید کپی و پیست کنیم که همگی تجربه ی این کارو زیاد داشتیم
    سعی میکنیم تا جایی که میشه تایپ کردن رو کم کنیم که هم کار سریع تر پیش بره و هم درصد احتمال خطا پایین بیاد.
    فایل مذکور رو میتونید از اینجا دانلود کنید.

http://www.mediafire.com/?2m32nnvmdwz
    مرسی شمیم ...
    درسته همین کتابه ... فقط بچه هایی که این قسمت رو باید انجام بدن باید با بابیلون کلمات مترادفش رو خودشون پیدا کنند ... اگه فلش کارت های 1100 همین کتاب رو که توی بازار هست کسی داشته باشه اون مترادف های خوبی برای لغات 1100 نوشته ... اما اینم خوبه هم سریعتر می شه و هم خطاهای تایپ کردن از بین می ره تقریبآ !

من وقتی که رسمآ می خواستم تقسیم کار کنم بازم این لینک رو به بچه ها می دم که استفاده کنند ..

به نظر خیلی زودتر از 15 تیر فلش کارت ها اماده ست ... خیلی خوبه !

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

I 'M IN MAN....CHECK YOUR MAILBOX.....THANKS.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

Dear Hossein

How many guys are in up to now?

Thanks for good managment.
    I am not in this site anymore.Alireza

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)