صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 223 , از مجموع 223

موضوع: آرشيو هماهنگي هاي گروهي براي بخش Verbal‌ آزمون GRE

Senior Member

پیش فرض پاسخ : یه همکاری درست و حسابی برای آماده شدن برای Verbal !!

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    لازمه یک توضیحی راجع به منابع و صحت این کارت ها بدم.
    این لیست ها توسط کاربران همین فروم تهیه شده و همه سعی کردن که بدون خطا و کامل باشه.اما باز هم احتمال خطا صفر نیست.پس بررسی صحت داده ها با خود شماست.
    در مورد منابع هم این کارت ها از روی منابع موجود در اینترنت تهیه شده و ممکنه دقیقا با کتابی که اسمش رو میذارم یکی نباشه ولی سعی شده فایل هایی انتخاب بشه که بیشترین شباهت رو با کتاب های مذکور داشته باشه.مثلا همین لیست 1100 تایی بیشتر از 4000 لغت داره که مطمئن نیستم اگر کاملا با کتابش همخوانی داشته باشه.ولی در هر صورت لغت های پر کاربرد آزمون جی آر ای رو در بر میگیره.
    موفق باشید
    لیست 1100 تایی بارونز:
    سلام دوستان،

این فایل توی مکینتاش باز نمیشه ، فکر میکنم فقط توی ویندوز باز میشه . اگه لطف کنید فرمتی رو بذارین که بتونم من هم ازش استفاده کنم خیلی ممنونتون میشم.

این فایل قابل استفاده در نرم افزار Anki هست؟

یک دنیااااااااااااااا ممنونتون میشم

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط javad606 نمایش پست ها
    برای کسایی که ندارن این لینک دانلودش هست:
    http://goodyear.persianblog.ir/post/8
    اینکه از یک نرم افزار کرک شده که توسط ایرانی ها نوشته شده استفاده میکنیم خیلی دردناک هست.همین جا از برنامه نویس نرم افزار عذر میخام و پیشنهاد میکنم اگر از این نرم افزار استفاده کردین و براتون مفید بود از طریق وبسایت سازنده نرم افزار رو بخرید.
    ممنونم
    سلام، برای دانلود این نرم افزار از وبلاگی که آدرسش رو دادید خطا میده. ممکنه یه آدرس دیگه برای دانلودش بدید یا برام ایمیلش کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    با سلام
    از اول این همکاری قرار شد که بعد از آزمون جی آر ایی آبان ماه ۸۹ فایل‌ها رو برای استفاده عموم روی سایت قرار بدیم که متاسفانه به خاطر مشغله زیاد این کار تا الان به تعویق افتاده.
    یک سری کارت‌های ساخته شده پیش من هست که به مرور سعی‌ می‌کنم توی همین تاپیک آپلود کنم.
    فایل‌ها با برنامه لایتنر باز میشن که فکر می‌کنم قبلا لینک دانلودش توی همین تاپیک داده شده.
    یادآوری می‌کنم که این برنامه ساخت فلش کارت‌ها به اتمام رسیده و دیگه تقاضای جدید برای همکاری پذیرفته نمی‌شه ،مگر اینکه احساس نیاز بشه و یک برنامه جدید ترتیب داده بشه که بحثش خارج از این تاپیک هست.
    در آخر هم از حسین ، کسی که این برنامه رو پیشنهاد دادن و مدیریت کردن تشکر می‌کنم.
    به امید موفقیت همه

800 لغت بارونز :
    سلام.
    من میخواستم فایل هایی رو که در این پست و پست های بعدی گذاشتید دانلود کنم اما خطا میده. ممکنه راهنمایی بفرمایید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)