صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 223

موضوع: آرشيو هماهنگي هاي گروهي براي بخش Verbal‌ آزمون GRE

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : یه همکاری درست و حسابی برای آماده شدن برای Verbal !!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    ولی ای کاش یهخورده بیشتر صبر میکردیم تا تعدادمون بیشتر بشه منظورم اینه که ار 5 تیر زوده و هنوز خیلی ها این بحثو نخوندن.نه؟
    حرف شما درسته ولی هدف این هست که فلش ها هر چه سریعتر آماده بشه تا واسه امتحان آبان فرصت خوندن هم باشه...

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

با سلام. من هم قرار بود با شما همکاری داشته باشم، اما یه سوال داشتم که به دلیل اینکه سرتون شلوغه جواب ندادید به من. میخوام بدونم این فلش کارت هایی که شما میسازید با نرم افزار J Memorize چه تفاوتی دارن؟

حسین جان، توی این نرم افزار لغات در چه مرحله ای در حافظه دائم قرار می گیرند؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    توی این نرم افزار لغات در چه مرحله ای در حافظه دائم قرار می گیرند؟
    هر لغتی که بسلامتی از 5 مرحله یادگیری لایتنر (1 و 2 و 4 و 8 و 16) عبور کنه میشه گفت که از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت انتقال داده میشه... که مهمترین عامل اون تکرار هست و تکرار....

این تاپیک هم مفید هست..

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

خب.من مشقامو نوشتم.5 تا ورد لیستم تموم شد.الان میل کنم براتون یا صبر کنم وقتی همه تموم کردن با هم میل کنیم؟؟
    برای Big book هم من موافقم.فقط اگه میشه بعدا کارتهای هر کتابی رو جدا بدین که برای خوندنش راحت تر باشیم و لغت ها با هم قاطی نشن.
    ممنونم از همکاری همه بچه های فعال.
    به امید GRE=1600 ,AW=6 برای همه

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

بچه ها اگه میشد فهمید که اطلاعات فلش کارت ها چه طور تو DB ذخیره میشدن دیگه کارمون خیلی راحت میشد(یه برنامه مینوشتیم که از این فایل TXT میخوند و با فرمت مورد نظر تو DB ذخیره میکرد). من اون طور که دیدم فقط فایل LDF هر دیتا بیس موجود هستش و نمیشه فهمید که تو دیتا بیسش چه جداول و جزئیاتی داره. مگر اینکه از سازنده هاش بخوایم با این توجیه که میخوایم مثلا برنامه ای بنویسیم که DB های برنامه رو تولید کنه که این کار به نظر من از نظر تولید کننده نباید موردی داشته باشه.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    بچه ها اگه میشد فهمید که اطلاعات فلش کارت ها چه طور تو DB ذخیره میشدن دیگه کارمون خیلی راحت میشد(یه برنامه مینوشتیم که از این فایل TXT میخوند و با فرمت مورد نظر تو DB ذخیره میکرد). من اون طور که دیدم فقط فایل LDF هر دیتا بیس موجود هستش و نمیشه فهمید که تو دیتا بیسش چه جداول و جزئیاتی داره. مگر اینکه از سازنده هاش بخوایم با این توجیه که میخوایم مثلا برنامه ای بنویسیم که DB های برنامه رو تولید کنه که این کار به نظر من از نظر تولید کننده نباید موردی داشته باشه.
    بله .من هم به این فکر کرده بودم .ولی فکر نمیکنم سازنده این اطلاعات رو در اختیار ما بذاره که ما بریم کپیش کنیم.ضمن اینکه ما داریم از نسخه کرک شده نرم افزار استفاده میکنیم.من که خیلی شرمنده شرکت سازنده شدم و خیلی تاسف خوردم برای آینده کاری ما نرم افزاریا.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

چرا بخواید یه برنامه بنویسید که بیاد input یه برنامه دیگه رو فراهم کنه؟! ... منطقی تر این هست که خود برنامه طراحی بشه در ضمن برنامه ای که امکان import Data داشته باشه به این راحتی ها هم نیست

(بحث داره نرم افزاری میشه )

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    چرا بخواید یه برنامه بنویسید که بیاد input یه برنامه دیگه رو فراهم کنه؟! ... منطقی تر این هست که خود برنامه طراحی بشه در ضمن برنامه ای که امکان import Data داشته باشه به این راحتی ها هم نیست

(بحث داره نرم افزاری میشه )
    آره به این راحتی نیستش که با 4 تا جدول حل شه،مسلماه کار بیشتری میبره، اما اگه میشد فکر کنم هم انرژی و هم زمان کمتری میگرفت.
    دیدم که یه سری از دوستان کارایی که بهشون محول شده بود رو انجام دادن. خطاب به حسین عزیز که این کارو راه انداخت، بنده این هفته درگیر پروژه هستم اما ایشالا از هفته بعد همونطور که برنامه ریزی کردن من هم شروع می کنم و ایشالا هرچه زودتر تموم میشه.

خب.من مشقامو نوشتم.5 تا ورد لیستم تموم شد.الان میل کنم براتون یا صبر کنم وقتی همه تموم کردن با هم میل کنیم؟؟
    برای Big book هم من موافقم.فقط اگه میشه بعدا کارتهای هر کتابی رو جدا بدین که برای خوندنش راحت تر باشیم و لغت ها با هم قاطی نشن.
    من شنیده بودم که Obama نمره جی آر ایش 1600 شده بود. خیلی آدم خوفی هست ها!!!!!!!

ممنون از همه دوستان

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    مرسی شمیم جان ... حالا یه کم روی تافل وقت بذار تا بقیه بچه ها هم تحویل بدن کارت ها رو ...
    اره هر کتاب رو یک گروه می کنم ... گروه ها این ها هستند : 1100 , Barron's Word list , Barron's Hight Frequency words , prefix , suffix and stems !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    ولی ای کاش یهخورده بیشتر صبر میکردیم تا تعدادمون بیشتر بشه منظورم اینه که ار 5 تیر زوده و هنوز خیلی ها این بحثو نخوندن.نه؟
    همونطور که محسن گفت ، هدفمون زودتر اماده شدن فلش کارت ها یا حداقل همین 1100 و word list هاست ... اگر کسی اضافه شد من نمی ذارم بی نصیب بمونه و کار نداشته باشه ... نگرانش نباشید !

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    اوکی، مشکلی نیست.
    گفتم دوستان چون اظهارتمایل نشون میدن، توی کارها یه دستی هم داشته باشند.
    big book به اندازه کافی لغت داره که هر کسی تمایل داشته باشه ، دستش بند بشه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)