صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 223

موضوع: آرشيو هماهنگي هاي گروهي براي بخش Verbal‌ آزمون GRE

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : یه همکاری درست و حسابی برای آماده شدن برای Verbal !!

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    سلام حسین جان. درسته اسمم علی هست. ارادتمند ...

من می خوام خواهش کنم شما هم 1100 رو توی ورد آماده کنید.

از باقی دوستان هم خواهش می کنم که لطفا فایل وردِ قسمتِ مربوط به خودشون رو برای من بفرستند.
    اینم آدرس ایمیلم :
    کد:
    ali.farid@gmail.com
    من بیشتر ترجیح میدم به سیستم فلش کارت کاغذی (و نه با استفاده از برنامه ای که معرفی کردین) بخونم. همونطور که قبلا هم گفتم یه برنامه برای اینکار آماده کردم که اگه لغات توی ورد باشه(به همون فرمتی که برای برنامه Leitner آماده می کنیم)، می تونم لغات رو بهش بدم. بعد یه فایل برای پرینت بهم میده که پرینتش می کنم و ... خلاصه فایلهای وردتون خیلی برام ارزشمندند. مخصوصا کتاب 1100.

هرکسی هم که بخواد می تونم فایل pdfش رو در اختیارش قرار بدم.

ممنون از همه دوستان
    علی جان اینجا برناممون استفاده از این application بود ... و من هم هر چی تا الان وارد کردم بدون فایل وورد و یه راست وارد این نرم افزار کردم ... ترجیح می دم بچه ها همشون همونطور که از اول قرار بود فایل این نرم افزار رو درست کنند و همه با این کار کنیم .... نمی دونم بقیه هم ترجیح می دن کاغذی بخونن یا نه اما قرارمون کاغذی نبود ....

اگر کسی از بچه ها می خواد بصورت کاغذی بخونه خودش جداگانه با علی هماهنگ کنه ... اما هر کسی که فایل این نرم افزار رو درست کرده به من بده خواهشآ ... برای اینکه من 2 نفر از دوستانم رو وارد این قضیه کردم که بچه های فروم نیستند و اونا با من هماهنگن ... ما 1100 رو داریم از روی کتاب و فلش کارت های چاپی تایپ می کنیم توی این نرم افزار ...

علی جان شمام اگر 1100 رو می خوای فلش کارت هاش توی بازار هست ... من فایل وورد براش درست نکردم !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مرسی حمید جان ...
    ایمیلت رو چک کن پلیز !

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

من فایل تکمیل شده رو براتون میل کردم.
    یک سایت پیدا کردم که یه سری لغت توش هست برای GRE. مطمئن نیستم که لغت های 1100 هست یا نه؟؟چون کتابشو ندارم چک کنم.ولی من وقتی 1100 رو سرچ کردم اینو پیدا کرد.
    من عذاب وجدان دارم که بعضیا دارن تایپ میکنن.اگه بگردیم حتما واسه هر کتابی فایل قابل کپی شو پیدا میکنیم.
    http://www.graduateshotline.com/list.html

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    من فایل تکمیل شده رو براتون میل کردم.
    یک سایت پیدا کردم که یه سری لغت توش هست برای GRE. مطمئن نیستم که لغت های 1100 هست یا نه؟؟چون کتابشو ندارم چک کنم.ولی من وقتی 1100 رو سرچ کردم اینو پیدا کرد.
    من عذاب وجدان دارم که بعضیا دارن تایپ میکنن.اگه بگردیم حتما واسه هر کتابی فایل قابل کپی شو پیدا میکنیم.
    http://www.graduateshotline.com/list.html
    مرسی شمیم .. خیلی خوب بود ! ... تا الان سه نفر تکمیل کردند .. البته فایل حمید رو من نتونستم باز کنم ... با یکی از بچه ها هم چک کردیم نشد باز ... حالا با حمید یه راه حل براش پیدا می کنیم ... من خیلی گشتم اما 1100 با معنی کلمه پیدا نشد ... همون فایل rar که webpage بود تنها فایل digital بود که دیدم که اونم معنی کلمات رو نداشت ...
    اشکال نداره کار من و دوستام سنگین تره اما اگر بچه ها این قسمت رو تحویل بدن می ریم سراغ Big Book ... من منتظر کار بقیه دوستان هستم ! ...

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    مرسی شمیم .. خیلی خوب بود ! ... تا الان سه نفر تکمیل کردند .. البته فایل حمید رو من نتونستم باز کنم ... با یکی از بچه ها هم چک کردیم نشد باز ... حالا با حمید یه راه حل براش پیدا می کنیم ... من خیلی گشتم اما 1100 با معنی کلمه پیدا نشد ... همون فایل rar که webpage بود تنها فایل digital بود که دیدم که اونم معنی کلمات رو نداشت ...
    اشکال نداره کار من و دوستام سنگین تره اما اگر بچه ها این قسمت رو تحویل بدن می ریم سراغ Big Book ... من منتظر کار بقیه دوستان هستم ! ...
    ممنونم.اون سایت جدید که دادم میدونید مال چه کتابی بود؟؟راستی فایل آقا حمید رو که داده بودین من هم نتونستم بازش کنم.error میداد.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ممنونم.اون سایت جدید که دادم میدونید مال چه کتابی بود؟؟راستی فایل آقا حمید رو که داده بودین من هم نتونستم بازش کنم.error میداد.
    نه والا .. می خوای اون رو هم فلش کنیم ؟! : )) !!! ... اره حمید ، من به شمیم فایل رو برای اطمینان دادم انگار شمیم هم نتونسته باز کنه ! ... به نظرم ورژنی که داری رو remove کن و ورژنی که ما استفاده می کنیم بردار ... البته اگر کارت ها رو که درست کردی دقیقآ مثل اون فلش کارت های قبلی بوده و مطمئنی که موردی نبوده که این مشکل برای فایل هات درست کرده !

راستی فایل آقا حمید رو که داده بودین من هم نتونستم بازش کنم.error میداد.

... اره حمید ، من به شمیم فایل رو برای اطمینان دادم انگار شمیم هم نتونسته باز کنه ! ... به نظرم ورژنی که داری رو remove کن و ورژنی که ما استفاده می کنیم بردار ... البته اگر کارت ها رو که درست کردی دقیقآ مثل اون فلش کارت های قبلی بوده و مطمئنی که موردی نبوده که این مشکل برای فایل هات درست کرده !
    درود بر دوستان،
    خودم یه کامپیوتر دیگه تستش کردم error داده (Arithmetic operation resulted in an overflow). برای شما هم همین پیغام امده؟؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

علی جان اینجا برناممون استفاده از این application بود ... و من هم هر چی تا الان وارد کردم بدون فایل وورد و یه راست وارد این نرم افزار کردم ... ترجیح می دم بچه ها همشون همونطور که از اول قرار بود فایل این نرم افزار رو درست کنند و همه با این کار کنیم .... نمی دونم بقیه هم ترجیح می دن کاغذی بخونن یا نه اما قرارمون کاغذی نبود ....

اگر کسی از بچه ها می خواد بصورت کاغذی بخونه خودش جداگانه با علی هماهنگ کنه ... اما هر کسی که فایل این نرم افزار رو درست کرده به من بده خواهشآ ... برای اینکه من 2 نفر از دوستانم رو وارد این قضیه کردم که بچه های فروم نیستند و اونا با من هماهنگن ... ما 1100 رو داریم از روی کتاب و فلش کارت های چاپی تایپ می کنیم توی این نرم افزار ...

علی جان شمام اگر 1100 رو می خوای فلش کارت هاش توی بازار هست ... من فایل وورد براش درست نکردم !
    ممنون از شما
    من گشتم و فرمت text برای 1100 پیدا کردم. البته از 5-6 جا جمع و جور شده. فقط من کتاب 1100 که دارم 46 هفته که هر هفته 4 تا درس 5 لغتی داره هست. که مجموعا شد 920 تا لغت. کتاب شما هم همین جوره؟

فرمت pdf کتاب 1100 برای دوستان:
    http://rapidshare.com/files/20112938...ed_to_Know.rar

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    درود بر دوستان،
    خودم یه کامپیوتر دیگه تستش کردم error داده (Arithmetic operation resulted in an overflow). برای شما هم همین پیغام امده؟؟
    اره حمید جان .. همین بود ! ... برنامه ات چیه واسش ؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    ممنون از شما
    من گشتم و فرمت text برای 1100 پیدا کردم. البته از 5-6 جا جمع و جور شده. فقط من کتاب 1100 که دارم 46 هفته که هر هفته 4 تا درس 5 لغتی داره هست. که مجموعا شد 920 تا لغت. کتاب شما هم همین جوره؟

فرمت pdf کتاب 1100 برای دوستان:
    http://rapidshare.com/files/20112938...ed_to_Know.rar
    بله علی جان .. همینه ! ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)