صفحه 1 از 249 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

Question پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

صرافیها براتون money order رو صادر میکنن. فقط یکم شاید گرونتر دربیاد.
    بعضی از شرکتهای مربوط به کارت اعتباری هم شاید این کار رو بکنن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط زوج مهاجر
    سلام من در مصاحبه كبك قبول شدم .
    CSQ رو هم گرفتم ولي سفارت در تهران ديگه وجه دريافت نمي كنه .
    من شماره حساب هم از سفارت در سوريه ندارم چكار بايد بكنم ؟
    سلام

من به سفارت کانادا در ایران هم زنگ زدم ، فقط اپراتوره با اکراه گفت که باید International Money order بگذاریم.
    تو خود سایت هم نوشته اگه payment از داخل کانادا باشه ، مورد قبول نیست و فرم ها را برمی گردانند.
    من به بانک سامان هم زنگ زدم گفت این کارو نمی کنند.
    صرافی ها هم معمولاً زیر 10000$ قبول نمی کنند.
    حالا لطفاً اگه کسی راه حلی داره پیام بده.

باتشکر

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

اون سه راهي كه شما نوشتيد درسته
    ولي توي برگه راهنمائي كه به ما دادند فقط نوشته international bank draft به نام the reciever general for canada
    اين درفت يك جور حواله است بايد حتما swift code بانك مقصد را بدوني كه اين رو هم من سرچ كردم درآوردم
    ولي هيچ كدوم از بانكها انجام نمي دهند
    صرافي ها هم زير 5000$ قبول نمي كنند

والا زوج مهاجر عزيز من همين امروز با يه صرافي براي همين موضوع صحبت ميکردم
    ميگفت واسه ارسال پول به حسابي در خارج هيچ محدوديتي نداره فقط براي مبالغ کم کارمزد ميشه 60 دلار نميدونم طبق مقررات فوريوم ميتونم اطلاعات اين صرافي رو بدم يت نه من خودم ميخوام 1400 دلار کانادا براي يکي از اقوام تو کانادا بفرستم گفت مشکلي نداره فقط اطلاعاتي نظير شماره حساب، شماره ترانزيت، اسم بانک، ادرس شعبه بانک و کد سويفت بانک رو ميخواست
    اگر تبليغ نيست و با مقررات فوريوم مطابقت داره شماره صرافي رو بزارم اينجا

ضمنا چيزي که زوج مهاجر ميگه يعني International Mony order براي مهاجرت کبکه و براي skill Worker نياز به نوع International نيست و از داخل خاک کانادا هم ميتونيد اقدام کنيد

ممنون كه جواب داديد
    يكي از اقوام ما ه دبي رفته من گشتم ديدم RBC توي دبي شعبه داره swift code اون توي تورنتو رو هم پيدا كردم ولي شماره ترانزيتش رو ندارم شما ميتونيد كمكم كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    ضمنا چيزي که زوج مهاجر ميگه يعني International Mony order براي مهاجرت کبکه و براي skill Worker نياز به نوع International نيست و از داخل خاک کانادا هم ميتونيد اقدام کنيد
    سلام بر دوستان

تو سایت مطلب زیر رو برای قانون جدید Skilled worker نوشته:

If you are outside Canada
    You can find information on fee payment methods at the website of the visa office responsible for your area. Visa offices cannot accept receipts for fees paid in Canada.

Note: Personal cheques are not accepted as payment.

بلاخره پول رو چه جوری باید پرداخت کرد؟؟
    اونهایی که وکیل دارند و دفاتر وکلا تو کانادا است باید چه کار کنند؟؟
    لطفاً راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

آقا در این جزیره ای که ما زندگی میکنیم یعنی واقعا هیچ جوری نمیشه مانی اردر جور کرد؟تا حالا کسی فرمهاشو جدیدا نفرستاده؟

نه اعتبار نداره من هفته پيش سفارت بودم گفتن واسه کبک تشريف ببريد سوريه واسه Skilled worker هم هرچي تو سايت CIC نشته همونه هيچ پولي هو ديگه دريافت نميکنن هر چي پرسيدم ما چطور بايد پولو پرداخت کنيم جواب نميداد يزيد

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    نه اعتبار نداره من هفته پيش سفارت بودم گفتن واسه کبک تشريف ببريد سوريه واسه Skilled worker هم هرچي تو سايت CIC نشته همونه هيچ پولي هو ديگه دريافت نميکنن هر چي پرسيدم ما چطور بايد پولو پرداخت کنيم جواب نميداد يزيد
    من هم دوباره به سفارت زنگ زدم.تایید کردند که پولهایی که از داخل کانادا پرداخت بشه مورد قبول نیست و لی هر چی پرسیدم که چه کار باید کرد جواب ندادند.
    حواله می دهند به سایت CIC ، اونجا هم که چیزی ننوشته.

پس وکلای محترم که همه افیسشون تو کانادا است چی کار میکنند؟؟
    وقتی فرمها همه به کانادا ارسال میشه ، چه جوری فی ها رو بفرستیم سوریه؟؟

لطفاً راهنمایی کنید.