صفحه 10 از 249 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط championking نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اين نامه تمكن مالي جريانش چي هست؟
    من كه يك پرينت از حسابم كه نشون ميداد از ده ماه پيش30000000تومان به طور دائم توش بوده و بانك هم به صورت لاتين اونو واسم نوشته و تاييد كرده فرستادم و نامه اي غير از اين ندادم.
    چيز ديگه اي هم لازم هست؟
    خیر دوست عزیز چیز دیگه ای لازم نیست.
    این مبلغ برای یک خانواده 6 نفره کفایت می کند.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط 776776 نمایش پست ها
    2- برای پرداخت هزینه من دوستی که ارتباط خوبی باهاش داشته باشم بیرون از کشور ندارم و همچنین به هر صرافی سر زدم نتونستم توجیهش کنم که مانی اوردر بدون داشتن شماره حساب برای این منظور خاص بگیرم . برای همین منظور می خوام برم سوریه هزینه ام رو به آئودی بانک پرداخت کنم . آیا کسی می تونه در این خصوص درست راهنمائیم کنه ؟ یا می تونم این کارو در دبی انجام بدم ؟
    3- درخصوص عکسها هم می خواستم بپرسم همونجور که همگی دوستان میگن نباید هیچ فیلد خالی درفرمها باقی بمونه اگه عکسهای خواسته شده در فرم اولیه که محل چسبوندنو تعیین کردن ، نچسبونیم مشکلی پیش نمی آد و آیا در پاکت قراربدیم یا نه ( البته من الآن اونارو چسبوندم آیا باید بکنمشون ؟

..
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم خیلی از صرافی ها این کار رو میکنن در ضمن یادم هست تو چند تا صفحه قبلی یکی نوشته بود که یه money order برای 2 نفر یعنی 1100 تایی داره و بنا به دلایلی الان بهش احتیاج نداره و اگه کسی بخواد می تونه براش پیغام خصوصی بذاره اگه شما هم 2 نفر باشید فکر کنم راحت ترین راه همین باشه.

در مورد عکس هم همونطور که دوستان عزیز اشاره کردند نیازی به ارسال عکس نیست.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza56 نمایش پست ها
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم خیلی از صرافی ها این کار رو میکنن در ضمن یادم هست تو چند تا صفحه قبلی یکی نوشته بود که یه money order برای 2 نفر یعنی 1100 تایی داره و بنا به دلایلی الان بهش احتیاج نداره و اگه کسی بخواد می تونه براش پیغام خصوصی بذاره اگه شما هم 2 نفر باشید فکر کنم راحت ترین راه همین باشه.

در مورد عکس هم همونطور که دوستان عزیز اشاره کردند نیازی به ارسال عکس نیست.
    فقط دوستانی که مانی اوردر دست دوم تهیه می کنند ،دقت داشته باشند که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد که در اینصورت فاقد اعتبار لازم جهت اقدام مهاجرت است !

صرافی برای مانی اردر

صرافی گاندی

تلفن: ۸۸۸۸۴۰۰۹,۸۸۶۶۱۴۴۸
    آدرس: تهران - منطقه ۳ - گاندی - نبش خیابان چهارم
    ویرایش توسط بهادر : November 30th, 2009 در ساعت 12:18 PM

صرافی برای مانی اردر

صرافی طاهری

آدرس
    تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میرداماد، خیابان دامن افشار، پلاک14 طبقه اول واحد 5
    تلفن : 88786864-21 فاکس: 88779644-21
    وب سایت
    http://sarrafitaheri.com/index.php?o...&id=8&Itemid=8

هر دو صرافی 10 روزه مانی اردر رو میدن ولی 35 دلار کارمزد بعلاوه 200 دلار هزینه دی اچ ال!!!
    از دوستان با این صرافی کار کردند و از کارشون راضی بودند.
    ویرایش توسط بهادر : November 30th, 2009 در ساعت 12:22 PM

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط بهادر نمایش پست ها
    صرافی برای مانی اردر

صرافی طاهری

آدرس
    تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میرداماد، خیابان دامن افشار، پلاک14 طبقه اول واحد 5
    تلفن : 88786864-21 فاکس: 88779644-21
    وب سایت
    http://sarrafitaheri.com/index.php?o...&id=8&Itemid=8

هر دو صرافی میگند 10 روزه میدن مانی اردر رو ولی 35 دلار کارمزد بعلاوه 200 دلار هزینه دی اچ ال!!!
    از دوستان با این صرافی کار کردند وراضی بودند از کارشون
    الآن من با این صرافی تلفنی صحبت کردم
    متاسفانه مبلغ غیر معقولی را برای صدور مانی اردر طلب می کنند
    حدود 240 هزار تومان

صرافی برای مانی اردر

صرافی گاندی

تلفن: ۸۸۸۸۴۰۰۹,۸۸۶۶۱۴۴۸
    آدرس: تهران - منطقه ۳ - گاندی - نبش خیابان چهارم
    250 هزار تومان؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    الآن من با این صرافی تلفنی صحبت کردم
    متاسفانه مبلغ غیر معقولی را برای صدور مانی اردر طلب می کنند
    حدود 240 هزار تومان
    درسته پیمان جان
    35 دلارکارمزد بعلاوه 200 دلار دی اچ ال و البته با نرخ دلار روز
    البته منم صحبت کردم ظاهرا دی اچ ال برای مانی اردر داره جدیدآ زیاد میگیره.البته توجیهشون اینو میگه برای هر دو صرافی.
    در حال حاضر چند تا دیگه هم بودند که همه همین رنج نرخ رو مطرح میکنند.
    به هر حال بهترین نیست ولی از جای دیگه رفتن بهتره.
    ویرایش توسط بهادر : November 30th, 2009 در ساعت 12:59 PM

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

درسته پیمان جان

35 دلار بعلاوه 200 دلار و البته با نرخ دلار روز
    البته منم صحبت کردم ظاهرا دی اچ ال برای مانی اردر داره جدیدآ زیاد میگیره.البته توجیهشون اینو میگه برای هر دو صرافی.
    در حال حاضر چند تا دیگه هم بودند که همه همین رنج نرخ رو مطرح میکنند
    به نظر من 250 هزار تومان صرف نمی کند. با یک مبلغ بیشتر می توانید یک تور 3 روزه تشریف ببرید سوریه با پرواز و هتل و غذا و همان جا حضوری این کار را انجام دهید. یا یک نفر دیگر را پیدا کنید تا هزینه نصف شود.

من یک صرافی سراغ دارم که 150 هزار تومان می گیرد، اگر شمارش را خواستید، پیام خصوصی دهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    به نظر من 250 هزار تومان صرف نمی کند. با یک مبلغ بیشتر می توانید یک تور 3 روزه تشریف ببرید سوریه با پرواز و هتل و غذا و همان جا حضوری این کار را انجام دهید. یا یک نفر دیگر را پیدا کنید تا هزینه نصف شود.

من یک صرافی سراغ دارم که 150 هزار تومان می گیرد، اگر شمارش را خواستید، پیام خصوصی دهید.
    اگر جدیدآ صحبت کردید و 150 میگیرند پس این دو صرافی و بقیه که این نرخ بالا رو مطرح میکنند دارند از آب گل آلود ماهی میگیرند و قیمت دی اچ الی که مطرح میکنند فقط بهانه است.
    عجب نوندونی شده این مهاجرت برای خیلی ها .

اگر جدیدآ صحبت کردید و 150 میگیرند پس این دو صرافی و بقیه که این نرخ بالا رو مطرح میکنند دارند از آب گل آلود ماهی میگیرند و قیمت دی اچ الی که مطرح میکنند فقط بهانه است.
    عجب نوندونی شده این مهاجرت برای خیلی ها .
    بله همینطور است، هزینه پست یک طرفه از کانادا به ایران با DHL ، دویست دلار نمی باشد. فوقش 50 دلار می شود. تازه لازم نیست با DHL ارسال کنند، می توانند مثلاً با پست Aramex ارسال کنند که بشود 30 دلار.
    حالا همون 50 دلار هزینه پست باضافه 35 دلار کارمزد می شود 85 دلار نه 100 دلار که تا 250 دلار خیلی فاصله دارد.