صفحه 101 از 249 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت Money Order/Bank Draft/Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط niksanat نمایش پست ها
    سلام دوستان.کسی میتونه بگه اگه برداشت پول از حساب کردیت کارت برای بار دوم با مشکل مواجه بشه وضعیت پرونده به چه شکل میشه؟ اینو باین خاطر میپرسم که یک باصطلاح وکیل برای موکلانش اینکارو کرده و شماره کردیت کاردی رو معرفی کرده که یا اصلا وجود نداره یا موجودی نداره.الآن هم فراریه.ممنون.
    معمولا در این جور موارد دیگر کردیت کارد جدید قبول نمی کنند و می گن که با مانی اردر یا روش دیگه پرداخت کنید اما خودشون این قضیه رو توی نامه بهتون اعلام می کنن و بهتون می گن چی کار کنید . فقط یک جای کار ممکنه به اشکال بخوره و اون هم اگر به تغییر قوانین بخورین ممکنه با قوانین جدید بررسی کنند . در ضمن اگر اون فرم وکالت رو هم پر کردند باید اعلام کنند و باطلش کنند.

ApplyAbroad Veteran

سلام

ميخواستم بدونم با اين كارتهاي اعتباري مستر و ويزا كه همينجا تو ايران ميشه خريد ( حالا چه بصورت كارت مجازي چه فيزيكي - يا قابل شارژ يا prepaid ) ميشه هزينه مربوطرو پرداخت كرد ؟ معتبر هستن ؟ و اينكه معمولاً ارز اين كارتها دلار آمريكا و يا يورو هست. با خريد يك كارت به اسم خودم و شارژ اون مثلاً به ميزان 500 دلار آمريكا ، ميشه خيالم از بابت پرداخت راحت باشه يا بايد از روشاي ديگه استفاده كنم و اينكه اصلاً اين كار مقرون به صرفه هست در مقايسه با ماني اوردر يا نه ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    سلام

ميخواستم بدونم با اين كارتهاي اعتباري مستر و ويزا كه همينجا تو ايران ميشه خريد ( حالا چه بصورت كارت مجازي چه فيزيكي - يا قابل شارژ يا prepaid ) ميشه هزينه مربوطرو پرداخت كرد ؟ معتبر هستن ؟ و اينكه معمولاً ارز اين كارتها دلار آمريكا و يا يورو هست. با خريد يك كارت به اسم خودم و شارژ اون مثلاً به ميزان 500 دلار آمريكا ، ميشه خيالم از بابت پرداخت راحت باشه يا بايد از روشاي ديگه استفاده كنم و اينكه اصلاً اين كار مقرون به صرفه هست در مقايسه با ماني اوردر يا نه ؟

ممنون
    پرداخت هزینه های مهاجرت به کانادا با کردیت کارت واقعی هم توصیه نمی شود چه برسد به نوع مجازی و prepaid.
    در حال حاضر مطمئن ترین راه پرداخت هزینه های مهاجرت از طریق مانی اوردر هایی که توسط بانک های داخلی کانادا صادر می شود هست.
    اگر آشنایی در کانادا ندارید تا این مانی اوردرها را تهیه کند می توانید از بعضی از صرافی های داخل ایران بخواهید که اینکار را براتون انجام دهند.
    در حال حاضر ما صرافی هایپر استار به دلیل پایین ترین هزینه ی صدور به دوستان توصیه می کنیم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    در حال حاضر مطمئن ترین راه پرداخت هزینه های مهاجرت از طریق مانی اوردر هایی که توسط بانک های داخلی کانادا صادر می شود هست.
    .
    يعني من اگر كسي تو كانادا داشته باشم كه برام ماني اوردر از يه بانك تو كانادا بگيره بهترين راه رو انتخاب كردم ؟ و يه مساله ديگه ( شرمنده اگه تكراريه ) اينكه من واسه صدور اين ماني اوردر چه اطلاعاتي بايد به دوستم در كنادا برسونم و اون بايد ماني اوردر رو براي من بفرسته و من با مداركم براي سفارت پست كنم ؟
    ویرایش توسط zhobeys : March 1st, 2011 در ساعت 10:21 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

من از Bank of american شعبه ارمنستان میتونم مانی اوردر بگیرم؟

سلام
    من از یک صرافی مانی اوردر گرفتم که از بانک کانادایی صادر نشده. بلکه از وسترن یونیون در کانادا صادر شده و زیرش اسم بانک آر بی سی تایپ شده.
    آیا این مانی اوردر قابل قبوله برای سفارت؟
    [IMG][/IMG]

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام به همگی
    تاریخ مانی اوردر من 26/01/2011 ست و من هنوز درگیر آماده کردن مدارک هستم که به زودی آماده میشه میخواستم بدونم من تا چه تاریخی فرصت دارم که مدارک رو از ایران ارسال کنم و مشکلی واسم پیش نیاد؟
    ممنون میشم اگه افراد با تجربه زود به من جواب بدن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    سلام به همگی
    تاریخ مانی اوردر من 26/01/2011 ست و من هنوز درگیر آماده کردن مدارک هستم که به زودی آماده میشه میخواستم بدونم من تا چه تاریخی فرصت دارم که مدارک رو از ایران ارسال کنم و مشکلی واسم پیش نیاد؟
    ممنون میشم اگه افراد با تجربه زود به من جواب بدن
    اعتبار ماني اردرها عموماٌ كمتر از سه ماه نيست ولي اگر مدارك شما بزودي آماده نمي شود و شما پشت ماني اردر را امضا نكرديد به همان فردي كه ماني اردر را تهيه كرديد ارائه دهيد يا به دوستان ديگري كه به ماني اردر نياز دارند بدهيد و خودتان مجدداٌ ماني اردر تهيه كنيد.

Junior Member ashkan_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

مرسی از راهنماییتون
    این سه ماه تا چه زمانی حساب میشه؟تا تاریخی که مدارک به دستشون توی دمشق میرسه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    اعتبار ماني اردرها عموماٌ كمتر از سه ماه نيست ولي اگر مدارك شما بزودي آماده نمي شود و شما پشت ماني اردر را امضا نكرديد به همان فردي كه ماني اردر را تهيه كرديد ارائه دهيد يا به دوستان ديگري كه به ماني اردر نياز دارند بدهيد و خودتان مجدداٌ ماني اردر تهيه كنيد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_a نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    این سه ماه تا چه زمانی حساب میشه؟تا تاریخی که مدارک به دستشون توی دمشق میرسه؟
    از تاريخ صدور ماني ادر تا زمان نقد كردن ماني اردر. عموماٌ از 45 تا 60 روز بعد از رسيد مدارك ماني اردر نقد مي شود.