صفحه 13 از 249 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

توی پرداخت با کردیت کارت در فرم چک لیست بعد از تیک زدن قسمت 7 تکلیف قسمت 11 چی میشه؟ برای قسمت یازده چه مدرکی می خواد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستان سلام
    فرم های من روز 27 نوامبر در سیدنی توسط LEO تحویل گرفته شده اما بعد از گذشت تقریبا سه هفته از حساب Credit Card ای که باهاش 550$ رو پرداخت کردم پولی کم نشده، دوستانی که با Credit Card پرداخت کردن چه قدر طول کشیده تا پول از حسابشون برداشت بشه یا اگه باید تا الان پول از حساب برداشت می شده یعنی این که مشکلی تو پروندم بوده که این کار انجام نشده؟
    با تشکر

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaemadi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    فرم های من روز 27 نوامبر در سیدنی توسط LEO تحویل گرفته شده اما بعد از گذشت تقریبا سه هفته از حساب Credit Card ای که باهاش 550$ رو پرداخت کردم پولی کم نشده، دوستانی که با Credit Card پرداخت کردن چه قدر طول کشیده تا پول از حسابشون برداشت بشه یا اگه باید تا الان پول از حساب برداشت می شده یعنی این که مشکلی تو پروندم بوده که این کار انجام نشده؟
    با تشکر
    خیر، مشکلی نیست در پروندتان. ظاهراً مدتی طول خواهد کشید تا کردیت کارت را شارژ کنند.

Junior Member

با سلام
    من یک بار فرمهامو فرستادم اما به دلیل اینکه کد شغلمو یادم رفته بود بنویسم برگشت خورد حالا که میخوام دوباره پست کنم تاریخ مانی اردرم فقط 3 روزه دیگه یعنی17دسامبر 3ماهش تموم میشه.یعنی این مانی اردر دیگه به درد نمیخوره و باید یکی دیگه تهیه کنم؟؟؟؟؟

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman60 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک بار فرمهامو فرستادم اما به دلیل اینکه کد شغلمو یادم رفته بود بنویسم برگشت خورد حالا که میخوام دوباره پست کنم تاریخ مانی اردرم فقط 3 روزه دیگه یعنی17دسامبر 3ماهش تموم میشه.یعنی این مانی اردر دیگه به درد نمیخوره و باید یکی دیگه تهیه کنم؟؟؟؟؟
    به نظر من ارزش ریسکش را داره که از همون مانی اوردر قبلی تان دوباره استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman60 نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد تاریخ مانی اردر یا بانک درفت غیر از سایت سفارت در سوریه (که اون هم برای رسیدهای ارائه شده به سفارت در سوریه بیان شده) هیچ مطلبی در cic در مورد تاریخ اعتبار ذکر نشده ولی از نظر نقد کردن در بانکها ممکنه مهلتی داشته باشه که اگه بقیه دوستان در این مورد نظر قطعی و مستدل دارند بیان کنند

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت Money Order/Bank Draft/Credit Card

سلام به همه دوستان
    من ميخواستم بدونم اگه بخام با كرديت كارت يكي از دوستام اين كارو انجام بدم و يه ماني اوردر بگيرم چه اطلاعاتي بايد به دوستم بدم و چه مدركي به من ميده؟ منظورم يه پرينت از ماني اوردر ميده يا ....؟
    من اطلاعاتي در اين مورد ندارم. لطفا راهنماييم كنين.
    البته من براي كبك ميخام اقدام كنم.

پیش فرض پاسخ : پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت Money Order/Bank Draft/Credit Card

با سلام خدمت دوستان
    من میخوام برای فدرال اقدام کنم ، آیا با کارت اعتباری یکی از دوستان میتونم کارهای مربوط به مانی اردر رو انجام بدم؟ اگه آره لطفا راهنمایی کنید که چه مراحلی باید طی بشه با تشکر

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

پیش فرض پست 128

باز هم سلام
    تو رو خدا بچه ها به پست 128 جواب بدين.
    من براي كبك دارم اقدام ميكنم. ميتونم با كرديت كارد پرداخت كنم؟ اگه پرداخت كنم چه مدركي دستم ميرسه كه بفرستم دمشق؟ چه اطلاعاتي رو بايد بدم به شخصي كه ميخوام از كرديت كارتش استفاده كنم؟
    ممنونم

Senior Member pedram27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پست 128

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    باز هم سلام
    تو رو خدا بچه ها به پست 128 جواب بدين.
    من براي كبك دارم اقدام ميكنم. ميتونم با كرديت كارد پرداخت كنم؟ اگه پرداخت كنم چه مدركي دستم ميرسه كه بفرستم دمشق؟ چه اطلاعاتي رو بايد بدم به شخصي كه ميخوام از كرديت كارتش استفاده كنم؟
    ممنونم
    بله می توانید - مدرکی لازم نیست باید فرم لینک زیر را پر کنید و همراه مدارک بفرستید - اطلاعاتی که در فرم زیر است به همراه امضا دارنده کارت لازم است -
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...-dynamique.pdf