صفحه 2 از 249 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    من هم دوباره به سفارت زنگ زدم.تایید کردند که پولهایی که از داخل کانادا پرداخت بشه مورد قبول نیست و لی هر چی پرسیدم که چه کار باید کرد جواب ندادند.
    حواله می دهند به سایت CIC ، اونجا هم که چیزی ننوشته.

پس وکلای محترم که همه افیسشون تو کانادا است چی کار میکنند؟؟
    وقتی فرمها همه به کانادا ارسال میشه ، چه جوری فی ها رو بفرستیم سوریه؟؟

لطفاً راهنمایی کنید.
    You can find information on fee payment methods at the website of the visa office responsible for your area. Visa offices cannot accept receipts for fees paid in Canada.
    من فکر میکنم منظورشون از اینکه نمیتونی داخل کانادا بپردازی اون روشهاییه که قبلش برای inside canada گفته که یه فرم fees receipt-IMM 5401 هم بهش مربوط میشه. چون مانی اردر که براشون فرقی نمیکنه از کجا تهیه شده فقط باید به دلار کانادا باشه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

مشکل اينجاست که وکلا هم خودشون درست نميدونن چيکار بايد بکنن اگر اين گفته سفارت درست باشه که به نظر من نيست تنها راهي که به نظر من ميرسه رفتن به دبي و گرفتن ماني اوردر از شعبه بانک RBC است

راستي کسي از شعب بانکهاي خارجي تو ايران اطلاعي داره
    تو اين لينک ليستي از اونا هست آيا قابل اطمينان هستن ....
    http://banki.ir/foreign

بابا بخدا هر چي فکر ميکنم ميبينم اصلا نياز نيست International mony order بگيريم اون اينترناشنالش مال موقعي بود که قرار بود تو سوريه پروسس انجام بشه حالا که تو خود کاناداست اصلا اينترناشنال بودنش مهم نيست تو خود رويه ها هم تاکيدي رو اينتر ناشنالش نداره من شايد يه تراي بکنم ببينم چي ميشه از تو کانادا ماني اردر ميگيرم خدا کريمه نتيجه رو هم مينويسم اينجا اما فکر کنم يه يه ماهي حداقل طول بکشه تا نتيجه مشخص بشه

يه موضوعي که اينجا باعث گيج شدن ماشده اينه که ما به کتگوري skill Worker اصلا توجه نميکنيم اون پرسنل سفارت هم همينطور اگر واسه کتگوري 1 اقدام ميکنيد مدارک بايد بره کانادا ماني اردر اينترناشنال خارج از خاک کانادا نميخواد اگر براي کتگوري 2 اقدام ميکنيد با اجازه بايد بريد سوريه و ماني اردر اينتر ناشنال از همونجا بگيريد يا هر روشي که سفارت ميگه اگر براي گتگوري 3 اقدام ميکنيد بايد مدارک رو بفرستيد بوفالو يا سوريه
    پس به نظر ميرسه واسه کتگوري 1 اقدام براي گرفتن ماني اردر از خاک کانادا مشکلي نباشه

Junior Member

من هم فکر میکنم money order که از کانادا تهیه بشه واسه category 1 مشکل نداره.اما خب همه که نمیتونن اینجوری اقدام کنن.یا باید اونجا آشنا داشته باشی یا هم احتمالا به وکیل پول بدی.خیلی مسخرست

Junior Member

مشکل دیگه اینکه اگه فرمها رو یه جوری بفرستیم کانادا مثلا برای یه آشنا و بعد اونا به اضافه مانی اردر فرمها رو بفرستند مشکلی پیش نمیاد؟از این نظر که از داخل کانادا فرمها پست شده؟نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    مشکل اينجاست که وکلا هم خودشون درست نميدونن چيکار بايد بکنن اگر اين گفته سفارت درست باشه که به نظر من نيست تنها راهي که به نظر من ميرسه رفتن به دبي و گرفتن ماني اوردر از شعبه بانک RBC است .
    سلام
    بچه ها (Babak.., Naser,,زوج مهاجر)شما جدا به خاطر مانى اردر ميخواهيد بريد دوبى :-\!؟
    اگر واقعا راهى براى انجام كارتون در ايران نيست. من ميتونم كارتون رو انجام بدم.
    فقط كافى هست كه مبلغ مورد نظر رو به خانواده من در ايران تحويل بديد و من مانى اردر تون رو از اينجا ميگيرم و براتون ارسال ميكنم.
    فقط ممنون ميشم هزينه هاى صدور مانى اردر توسط بانك و DHLكردن به ايران رو هم متقبل بشيد كه براى من بار مالى ايجاد نشه. اگر بتونيد با هم هماهنگ كنيد و هم زمان كار هاتون رو انجام بديد ، هم كار من سبك تر ميشه هم هزينه پست تون كاهش پيدا خواهد كرد.
    موفق باشيد

Junior Member

عابد جان سلام
    خیلی ممنون از لطفی که به ما و کلا این فروم داری.از پیشنهادت هم خیلی ممنون.عابد من خواهرم تورنتو هستش و احتمالا بگم مانی اردر برام تهیه کنه.اما نمیدونم فرمها رو براش بفرستم که اون با money order یکجا بفرسته یا اینکه بگم مانی اردر رو بفرسته واسه من که خودم اقدام کنم.
    اما این مشکل یه مشکل کلیه.آیا واقعا راهی غیر از این نیست؟یه کسی که آشنایی اونجا نداره چکار کنه؟نمیدونم این مشکل فقط واسه ایرانه؟اگر جواب مثبته که وای بر ما!!اگر که نه پس مسولان مهاجرت باید فکری به حالش بکنند.

با سلام،
    خواهش ميكنم.
    راستش به نظر من كل مدارك رو توى يك پاكت بگذاريد و براى خواهرتون بفرستيد. فقط بهشون بگيد مانى اردر رو به پاكت اضافه كنند و دوباره اون رو پست كنند. اينجورى درد سر و هزينه ها هم كمتر خواهد شد.
    موفق باشيد