صفحه 3 از 249 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    مشکل دیگه اینکه اگه فرمها رو یه جوری بفرستیم کانادا مثلا برای یه آشنا و بعد اونا به اضافه مانی اردر فرمها رو بفرستند مشکلی پیش نمیاد؟از این نظر که از داخل کانادا فرمها پست شده؟نظر شما چیه؟
    سلام

من فکر کنم چاره ای جز ریسک کردن نداریم ، باید به یک آشنایی تو کانادا بگیم برامون Money Order بگذاره و با مدارک پست کنه .خودشون گفتند یک ماه جواب می دهند. اگه صحت داشته باشه ظرف یک ماه معلوم میشه که Money order از کانادا رو قبول میکنند یا نه!
    یکی از دوستانم هم به سفارت سوریه زنگ زده اونها هم جواب ندادند و به سایت CIC حواله دادند.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام

من فکر کنم چاره ای جز ریسک کردن نداریم ، باید به یک آشنایی تو کانادا بگیم برامون Money Order بگذاره و با مدارک پست کنه .خودشون گفتند یک ماه جواب می دهند. اگه صحت داشته باشه ظرف یک ماه معلوم میشه که Money order از کانادا رو قبول میکنند یا نه!
    یکی از دوستانم هم به سفارت سوریه زنگ زده اونها هم جواب ندادند و به سایت CIC حواله دادند.
    والا من امروز پولو ميفرستم کانادا و تا اخر هفته ماني اردر دستمه تو چند تا فوريوم و سايت هم کامنت زدم و مشکا رو گفتم هيچکي تا حالا نگفته بايد چيکار کرد با سفارت کانادا تو سوريه هم ميل زدم
    اين مشکل از سفارت ايران شروع شده همونطور که ميدونيد اون اقاهه پشت شيشه اصلا حال و حوصله پاسخ گويي رو نداره و اصلا حرفهاش قابل استناد نيست من فکر نميکنم با توجه به رويه هاي جديد مهاجرت براي Category1 پرداخت تو کانادا مشکلي داشته باشه به هر حال مدارک و رويه هاي CIC معتر تر و مستند تر از حرفهاي اون آقاي پشت شيشه تو سفارت کانادا در تهرانه

من ديروز با يه وکيل تو کانادا صحبت کردم ايشون به صراحت گفتن که گرفتن ماني اردر و بانک درافت و چک از توي کانادا هيچ مشکلي نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    من ديروز با يه وکيل تو کانادا صحبت کردم ايشون به صراحت گفتن که گرفتن ماني اردر و بانک درافت و چک از توي کانادا هيچ مشکلي نداره
    بانکهای کانادایی کاملا از مانی اوردر مطلع هستند ، و کارتون رو انجام می دهند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

من هم مشکل پرداخت برای فدرال دارم .از بانکهای خصوصی که هیچ کدام مبالغ پایین رو نمیفرستن ولی یکی دو تا صرافی پیدا کردم که با کارمزد اینکارو می کنن منتها موضوع اینه که بجز swift code مربوط به رویال بانک هیچ اطلاعات دیگری رو پیدا نکردم بنابر این روش منتفیه . اما راجع به money order دو تا سوال دارم.اول اینکه آیا لزوما باید از شعب بانکهای کانادایی باشه؟اگه اینطوره اونها برای حساب دولتی هم شماره می خوان؟اگر نه از بانکهای خارج از ایران با چه شرایطی میشه money order گرفت؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77
    من هم مشکل پرداخت برای فدرال دارم .از بانکهای خصوصی که هیچ کدام مبالغ پایین رو نمیفرستن ولی یکی دو تا صرافی پیدا کردم که با کارمزد اینکارو می کنن منتها موضوع اینه که بجز swift code مربوط به رویال بانک هیچ اطلاعات دیگری رو پیدا نکردم بنابر این روش منتفیه . اما راجع به money order دو تا سوال دارم.اول اینکه آیا لزوما باید از شعب بانکهای کانادایی باشه؟اگه اینطوره اونها برای حساب دولتی هم شماره می خوان؟اگر نه از بانکهای خارج از ایران با چه شرایطی میشه money order گرفت؟
    پاسخ سئوال اولتون خيره از بانکهاي خارج از کانادا هم ميشه ماني اردر گرفت اما بايد بانک تو کانادا شعبه اي نماينده اي چيزي داشته باشه
    والا من از بانک CIBC کانادا گرفتم اکثر بانکها گفته بودن بايد حساب داشته باشيد اما بلاخره با اشنا بازي اين بانک ماني اردر به اسمم صادر کرد البته حرف حساب ميزنن ها فرض کنيد مشکلي پيش بياد چون هيچ نام و نشاني تو کانادا نداريم بعدا پول رو نميشه پيگيري کرد و پس گرفت

Junior Member

آقایون یه سوال.
    این مانی اردر غیر از مشخصات گیرنده وجه اسم و مشخصات فرستنده هم روش درج میشه؟ اگر میشه امکان اینکه کسی از طرف ما(به اسم ما) مانی اردر سفارش بده هست؟- آیا اداره مهاجرت به این گیر میده که اسم شخص دیگه ای روش باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    آقایون یه سوال.
    این مانی اردر غیر از مشخصات گیرنده وجه اسم و مشخصات فرستنده هم روش درج میشه؟ اگر میشه امکان اینکه کسی از طرف ما(به اسم ما) مانی اردر سفارش بده هست؟- آیا اداره مهاجرت به این گیر میده که اسم شخص دیگه ای روش باشه؟
    بله ماني اردر ها جايي براي مشخصات فرستنده دارن. معمولا اسم و ادرس و برخي موارد شماره حساب
    در خصوص اينکه اداره مهاجرت ماني اردر به اسم يکي ديگر رو قبول داره يا نه اطلاعاتي ندارم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

به BABAKDIN:
    مرسی از راهنماییتون. فقط با این حساب گرفتن MONEYORDER از شعبه RBC در دبی امکان پذیره یا نه؟چون من که اونجا حساب ندارم؟
    و اینکه شما بنام خودتون تونستید MONEY ORDER بگیرید ؟ نحوه درخواستش چطوره؟
    ضمنا من یک نمونه چک رو پیدا کردم . چطور میتونم ATTACH کنم اینجا همه ببینند؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77
    به BABAKDIN:
    مرسی از راهنماییتون. فقط با این حساب گرفتن MONEYORDER از شعبه RBC در دبی امکان پذیره یا نه؟چون من که اونجا حساب ندارم؟
    و اینکه شما بنام خودتون تونستید MONEY ORDER بگیرید ؟ نحوه درخواستش چطوره؟
    ضمنا من یک نمونه چک رو پیدا کردم . چطور میتونم ATTACH کنم اینجا همه ببینند؟
    بله بايد باشه چون RBC يکي از بانک هاي معتبر کاناداست و هر کجاي کانادا هم شعبه داره
    والا من هم حساب نداشتم اما برام صادر کردن منتها گفتن اگر مشکلي پيش بياد مثلا ماني اردر گم بشه فقط خود صاحب ماني اردر بايد بياد اينجا و جهت بلوکه کردنش اقدام کنه من که ريسک کردم چون واسه نقد کردن و بلوکه کردنش که نميتونم برم کانادا
    والا نحوه درخواستش رو نميدونم ضاهرا ماني اردر ها تو کانادا دو جوره يه نمونه مربوط به اداره پسته و يه نمونه هم مربوط به بانکهاست و ضاهرا گرفتنش مثل نوشيدن يه جرعه آبه