صفحه 5 از 249 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : money order

سلام به همهٔ دوستان من حدودا ۵ ماهه که مدرکم رو فرستادم سیدنی و تا امروز هر چقدر ایمیل و فاکس وتلفن میزنم، هیچ خبری نیست من اصلا نمیدونم مدارکم در حال برسی‌ هست یا اینکه ریجکت شده یکی‌ از دوستان پیشنهاد کرده که چک کنم ببینم مانی اردرم نقد شده یا نه اگه نقد شده یعنی‌ اینکه خلاصه دارن یه حرکتی‌ می‌کنن اگه نشده یعنی‌ اینکه مدارکم ریجکت شده و پست به دستم نرسونده (که خدا کنه اینطور نباشه) که باید دوباره اقدام کنم که راه خوبئ به نظر میاد ولی‌ متاسفانه اون کسی‌ که مانی اردرو برام گرفته الان دیگه کانادا نیست که بره بانک و نقد شدن یا نشدنشو چک کنه حالا به نظر شما راه دیگه‌ای هست که من بتونم مانی اردرمو چک کنم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

Question گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

توی دفترچه دمشق صفحه ۶ آیتم ۱۳ ... دوباره باید برای ارسال مدارک به دمشق پول بریزیم؟

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط x_axez نمایش پست ها
    توی دفترچه دمشق صفحه ۶ آیتم ۱۳ ... دوباره باید برای ارسال مدارک به دمشق پول بریزیم؟
    خیر دوست عزیز
    این همون پولی است که برای سیدنی داده اید
    فقط باید رسید دریافت اون رو که در بخشی از ایمیل سیدنی به شما رسیده پرینت بگیرید و با سایر مدارک بفرستید به دمشق

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام
    كسي خبر نداره چك ريفاند REFUND سفارت كانادا كه از بانك اودي دمشق سوريه صادر شده و به نام خود شخص هست . چطور مي شه نقد كرد؟ يا اين چك ها چند وقت اعتبار داره تا نقد بشه؟
    فایل نامبر اول: Sept. 8, 2009 ارسال مدارك به دمشق : Nov. 3, 2009 رسيدن مدارك به دمشق : Nov.27,2009 فایل نامبر دوم: Dec. 8, 2009

Smile پاسخ : money order

با سلام. آیا برای پرداخت وجه برای کبک (390 دلار کانادا) می توان از کارت های هدیه هم استفاده کرد؟ آیا این کارتها بایستی حتما به دلار کانادا باشند یا اگه به یورو هم باشند می توان بکار برد؟ خیلی خیلی ممنون

Exclamation پاسخ : money order

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    با سلام. آیا برای پرداخت وجه برای کبک (390 دلار کانادا) می توان از کارت های هدیه هم استفاده کرد؟ آیا این کارتها بایستی حتما به دلار کانادا باشند یا اگه به یورو هم باشند می توان بکار برد؟ خیلی خیلی ممنون
    بله می توانید از کارت های اعتباری debit استفاده کنید
    دوست عزیز واحد اعتبار کردیت کارت تان اهمیت ندارد به چه نوع ارزی باشد. خود بانک آن را به نرخ روز به ارز دیگری تبدیل می کند

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27 نمایش پست ها
    اگر منظورتان در خارج از ايران زماني كه مي خواهيد ماني اردر يا بانك درفت بگيريد مي توانيد به جاي پول نقد از كارت اعتباري استفاده كنيد ولي داخل ايران نه استفاده اي ندارد .

بهتره يك توضيح كوتاهي در اين مورد بدهم .

1- مهاجرت كبك : براي مهاجرت كبك به غير از ماني اردر - بانك درفت و سرتيفاي چك . از طريق كرديت كارت VISA-MASTER يا AMX مي توانيد مبلغ پروسه را پرداخت كنيد .
    2-مهاجرت فدرال فقط از طريق ماني اردر - بانك درفت و سرتيفاي چك مي توان پرداخت كرد.

در واقع در خارج از ايران به بانك بين المللي مراجعه مي كنيد كه با بانكهاي كانادايي ارتباط دارند سپس مبلغي كه مي خواهيد بانك درفت بگيريد يا ماني اردر را به آنها پرداخت مي كنيد و آنها به دلار كانادا يك ماني اردر يا بانك درفت كه تقريبا" شبيه چك تضميني خودمان است و در حقيقت به همين معني هم مي باشد براي شما صادر مي كنند بعلاوه يك درصد بسيار كمي كارمزد بابت صدور اين بانك درفت از شما دريافت مي كنند .
    من این کارو سعی کردم از سوئیس و دوبی انجام بدم ولی طرف به من گفت نمی تونین پول نقد بدین بلکه حتما باید در این بانک حساب داشته باشین با کردیت کارد هم قبول نکرد

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

Post پاسخ : money order

درود بر دوستان
    من از صرافی مانی اردر گرفتم
    نمونش
    Untitled-1 (2).jpg

Member mosafer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    بله میتوان استفاده کرد.فقط باید به دلار کانادا باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من از صرافی مانی اردر گرفتم
    نمونش
    Untitled-1 (2).jpg
    سلام
    با تشكر از اينكه نمونه ماني اردرتون را اينجا گذاشتيد. مي‌خواستم بدونم از كدوم صرافي گرفتيد؟ من مي‌خوام براي فدرال ماني اردر بگيرم و مي‌خوام مطمئن بشم كه اين ماني اردر درست است. (براي كيك اقدام كردم و قبول شدم براي مرحله بعد يكم به مشكل خوردم از لحاظ واريز وجه) اگر راهنمايي كنيد ممنون مي‌شم.