صفحه 6 از 249 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

پیش فرض پاسخ : money order

با سلام
    از تمامی دوستانی که زحمت کشیده و برای من پاسخ گذاشتند، بسیار سپاسگزارم. من تونستم یک ویزا کارت با مبلغ دقیق 390 دلار کانادا بگیرم. میدونم که افرادی که وجه رو توسط کارت پرداخت می کنند بایستی فرم A-0591-AD رو هم پر کنند و بفرستند. اما نمی دونم آیا من باید در داخل سایت، عملیات پرداخت رو هم انجام بدم، یا با ارسال همون فرم مشخصات کارت، سفارت خودش می تونه وجه رو برداشت کنه؟ در هر صورت در اون فرم هیچ جایی برای ثبت شماره رمز کارت وجود نداره. اونها چه جوری می تونن پول رو برداشت کنند؟
    اگه کسی می تونه بمن اطلاعاتی بده خیلی خیلی ممنون میشم.

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    با سلام
    از تمامی دوستانی که زحمت کشیده و برای من پاسخ گذاشتند، بسیار سپاسگزارم. من تونستم یک ویزا کارت با مبلغ دقیق 390 دلار کانادا بگیرم. میدونم که افرادی که وجه رو توسط کارت پرداخت می کنند بایستی فرم A-0591-AD رو هم پر کنند و بفرستند. اما نمی دونم آیا من باید در داخل سایت، عملیات پرداخت رو هم انجام بدم، یا با ارسال همون فرم مشخصات کارت، سفارت خودش می تونه وجه رو برداشت کنه؟ در هر صورت در اون فرم هیچ جایی برای ثبت شماره رمز کارت وجود نداره. اونها چه جوری می تونن پول رو برداشت کنند؟
    اگه کسی می تونه بمن اطلاعاتی بده خیلی خیلی ممنون میشم.
    آنها از همان شماره کارت برداشت می کنند احتیاجی به رمز نیست . برای همین است که می گویند شماره مهم است و نباید به کسی بگویید و رمز برای دستگاههای ATM و بعضی فروشگاهها استفاده می شود .

Smile پاسخ : money order

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من از صرافی مانی اردر گرفتم
    نمونش
    فایل پیوست 2621
    سلام آرتین جان ممنون از عکسی كه گذاشتی
    یه سوال داشتم اونم اینکه همین حواله ای كه گرفتی رو مستقیما تو پاکت گذاشتی و پست کردی؟ یا یه رسید دیگه رو باید پست کرد ؟
    من میخوام برای Federal Skilled Woorker اقدام کنم مشکلی نداره؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من که چند ماه پیش فایل نامبرش اومده بود هفه پیش از سفارت باهاش تماس گرفتن که بره پولشو پس بگیره. وقتی هم که رفته بگیره یک پاکت بهش دادن که یک چک در وجه یک بانک در سوریه داخلش بوده بعلاوه نامه ای که توضیح داده بود چون جزو 38 شغل نبوده ردش کردن. حالا نمیدونه که چک رو میتونه در ایران نقد کنه یا نه؟ اگر کسی از دوستان اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند؟
    برخي مي گن بانك سامان مي تونه نقدش كنه . بايد يه حساب بانكي باز كرد و بانك 100 دلار + 59 هزار تومان كارمز كسر مي كنند. راه ديگر سفر به سوريه و نقد كردن آن بصورت حضوري است.
    فایل نامبر اول: Sept. 8, 2009 ارسال مدارك به دمشق : Nov. 3, 2009 رسيدن مدارك به دمشق : Nov.27,2009 فایل نامبر دوم: Dec. 8, 2009

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط mary8015 نمایش پست ها
    برخي مي گن بانك سامان مي تونه نقدش كنه . بايد يه حساب بانكي باز كرد و بانك 100 دلار + 59 هزار تومان كارمز كسر مي كنند. راه ديگر سفر به سوريه و نقد كردن آن بصورت حضوري است.
    با عرض معذرت از دوستان.من این پست رو بار سوم که میذارم.امکانات search سایت واقعآ عالیه.
    لطفآ استفاده کنید

نحوه نقد کردن چک پرونده های برگشتی
    بانک سامان:
    1-42900 تومان هزینه DHL
    2-یک در هزار کارمزد بانک سامان حداقل سه دلار(عملآ کمتر حساب کردند)
    3-10500 تومان +50 دلار کارمزد بانک های کانادا
    4-زمان حداکثر یک ماهه.
    5-همراه با نامه برگشت پرونده که سفارت فرستاده جهت اثبات اینکه چک مشکلی نداشته باشه.

در ضمن پول من نقد شد .البته با حدود 100 تومان.برای من بصرفه بود چون 1100$ بود
    ویرایش توسط بهادر : November 22nd, 2009 در ساعت 10:07 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef420 نمایش پست ها
    سلام آرتین جان ممنون از عکسی كه گذاشتی
    یه سوال داشتم اونم اینکه همین حواله ای كه گرفتی رو مستقیما تو پاکت گذاشتی و پست کردی؟ یا یه رسید دیگه رو باید پست کرد ؟
    من میخوام برای Federal Skilled Woorker اقدام کنم مشکلی نداره؟
    ممنون
    درود بر یوزارسیف عزیز
    من حواله رو مستقیما تو پاکت گذاشتم و پست کردم
    از قوانین فدرال دقبق اطلاع ندارم
    از دوستان با تجربه خواهش میکنم پاسخ بدهند

سلام
    بالاخره ماني اردر من رسيد.من نمي دونم كجا اسممو بنويسم؟ فايل پيوست رو ببينين.لطفا راهنمايي كنين.پشت اون هم نوشته Endorsement اونجا هم بايد اسممو بنويسم.(براي امضا همون نوشتن اسم كافيه؟)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره ماني اردر من رسيد.من نمي دونم كجا اسممو بنويسم؟ فايل پيوست رو ببينين.لطفا راهنمايي كنين.پشت اون هم نوشته Endorsement اونجا هم بايد اسممو بنويسم.(براي امضا همون نوشتن اسم كافيه؟)
    دوست عزیز
    پشت مانی اردر اسم و فامیل و همون امضایی که روی فرمها کردی امضا کن.

یک سوال داشتم دوستان
    اگر کسی پشت مانی اردر رو امضا نکنه فکر میکنید آفیسر چه تصمیمی بگیره؟

Junior Member pooyaca آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهادر نمایش پست ها
    دوست عزیز
    پشت مانی اردر اسم و فامیل و همون امضایی که روی فرمها کردی امضا کن.
    woooww ,..
    من امضا نکردم .. مگه مانی اردر حکمه پول نقد نداره ؟
    آخه اسمم روش نوشته شده بود و در وجه اونا هم بود ...دیگه امضاش چیه ؟
    فکر میکنید برگشت بخوره ؟