صفحه 7 از 249 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaca نمایش پست ها
    woooww ,..
    من امضا نکردم .. مگه مانی اردر حکمه پول نقد نداره ؟
    آخه اسمم روش نوشته شده بود و در وجه اونا هم بود ...دیگه امضاش چیه ؟
    فکر میکنید برگشت بخوره ؟
    چرا دوست عزیز حکم پول نقد داره و فقط در وجه اداره مهاجرته.فقط مطمئنی اسمت روش نوشته بود؟مال چه بانکی بود؟من تا حالا ندیدم رو مانی اردر اسم شخص واریز کننده باشه.
    این داستان پشت نویسی و امضا بخاطر اینه که مثلا شما مانی اردر رو پیدا نکردی یا معذرت میخوام مسروقه نباشه .تو عکسی که دوستمون گذاشته من نتونستم جایی اسمشون رو ببینم؟!
    اینکه برگشت بخوره یا نه رو باید دوستانی که تجربه این کار رو دارند نظر بدن

Junior Member pooyaca آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط بهادر نمایش پست ها
    چرا دوست عزیز حکم پول نقد داره و فقط در وجه اداره مهاجرته.فقط مطمئنی اسمت روش نوشته بود؟مال چه بانکی بود؟من تا حالا ندیدم رو مانی اردر اسم شخص واریز کننده باشه.
    این داستان پشت نویسی و امضا بخاطر اینه که مثلا شما مانی اردر رو پیدا نکردی یا معذرت میخوام مسروقه نباشه
    آره 100% اسمم روش نوشته شده بود .. به نام صادر شده . بانکش هم : CIBC ونکوور
    ویرایش توسط pooyaca : November 23rd, 2009 در ساعت 12:00 PM

Junior Member pooyaca آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهادر نمایش پست ها
    یک سوال داشتم دوستان
    اگر کسی پشت مانی اردر رو امضا نکنه فکر میکنید آفیسر چه تصمیمی بگیره؟
    دوستان کسی money order بدون امضا فرستاده ؟
    لطفا" اگه تجربه ای دارین بگین ...

Junior Member

سلام يه پيشنهاد راجه به كساني كه مشكل گردش مالي 6 ماهه دارند و مي خوان واريز پول يكجا رو ثابت كنند.
    اگه كسي خونه به نام خودش يا همسرش داره ميتونه يه قرارداد رهن صوري با يكي از آشناهاش با هزينه خيلي كم بنويسه و ترجمه كنه. البته اگه اين پول رو قرض به حساب نيارند! (اين روش از ارزشيابي ملك توسط كارشناس دادگستري و اين حرفها راحت تره)

مانی اردر در وجه RECIVER GENERAL FOR CANADA هست چه ربطی به امضا شما داره؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Thumbs down پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط satcanada نمایش پست ها
    سلام يه پيشنهاد راجه به كساني كه مشكل گردش مالي 6 ماهه دارند و مي خوان واريز پول يكجا رو ثابت كنند.
    اگه كسي خونه به نام خودش يا همسرش داره ميتونه يه قرارداد رهن صوري با يكي از آشناهاش با هزينه خيلي كم بنويسه و ترجمه كنه. البته اگه اين پول رو قرض به حساب نيارند! (اين روش از ارزشيابي ملك توسط كارشناس دادگستري و اين حرفها راحت تره)

نه دوست عزيز دقيقا قيد شده است كه اين پول نبايد قرضي باشد و متعلق به شما باشد در صورتي كه روشي كه شما بيان كرديد كاملا قرضي مي‌باشد. و مورد تاييد نيست.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

بله من پشتشو امضا نکردم به نام خودم هم نبود، اون موقع نمی دونستم باید امضا کنم! رسید پول رو همراه با فایل نامبر ارسال کردند (ایمیل) و مشکلی پیش نیومد.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Junior Member

دوستان سلام
    من فرم پرداخت هزینه توسط CREDIT CARD رو برای یکی از اقوام فرستادم کانادا قراره پر کنه امضا کنه اسکن کنه و برام دوباره ایمیل کنه. آیا اینکه امضا اصلی نیست یعنی اینکه پرینت فرم را باید بفرستم مشکلی نیست؟
    موفق باشید

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فرم پرداخت هزینه توسط CREDIT CARD رو برای یکی از اقوام فرستادم کانادا قراره پر کنه امضا کنه اسکن کنه و برام دوباره ایمیل کنه. آیا اینکه امضا اصلی نیست یعنی اینکه پرینت فرم را باید بفرستم مشکلی نیست؟
    موفق باشید
    فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    نه دوست عزيز دقيقا قيد شده است كه اين پول نبايد قرضي باشد و متعلق به شما باشد در صورتي كه روشي كه شما بيان كرديد كاملا قرضي مي‌باشد. و مورد تاييد نيست.

موفق باشي
    درست ميگيد. ولي خب ميشه بصورت يك قراداد اجاره 2 ساله نوشت و مثلاً توش قيد كرد كه مالك اجاره يكسال رو يكجا پيشاپيش دريافت كنه. به نظرم مشكلي نباشه.