صفحه 8 از 249 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Thumbs down پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط satcanada نمایش پست ها
    درست ميگيد. ولي خب ميشه بصورت يك قراداد اجاره 2 ساله نوشت و مثلاً توش قيد كرد كه مالك اجاره يكسال رو يكجا پيشاپيش دريافت كنه. به نظرم مشكلي نباشه.
    دوست عزيز

اين پول چون به عنوان رهن مي‌باشد حتي اگر قرار داده 5 ساله هم ببنديد جزء ديوني مي‌باشد كه به گردن شما بوده و بايد برگردد و پول شما حساب نمي‌شود. پس جزء دارايي‌هاي شما حساب نمي‌شود. اما اگر مايل هستيد مي‌توانيد امتحان كنيد بالاخره يك تجربه است اما من براي كسي اين پيشنهاد را نمي‌كنم. چون حتي آفيسر خانه رهن بانك را هم قبول نكرده است(البته براي مورد دوست من در خصوص اعلام دارايي‌ها) و گفته نمي‌توان به اين دارايي اعتماد كرد چون در دين بانك است.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول:
    نوشته اصلی توسط meb
    دوستان سلام
    من فرم پرداخت هزینه توسط CREDIT CARD رو برای یکی از اقوام فرستادم کانادا قراره پر کنه امضا کنه اسکن کنه و برام دوباره ایمیل کنه. آیا اینکه امضا اصلی نیست یعنی اینکه پرینت فرم را باید بفرستم مشکلی نیست؟
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید.
    ممنون پیمان جان .
    دوستان دیگه نظری ندارن؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    نقل قول:
    نوشته اصلی توسط meb
    دوستان سلام
    من فرم پرداخت هزینه توسط CREDIT CARD رو برای یکی از اقوام فرستادم کانادا قراره پر کنه امضا کنه اسکن کنه و برام دوباره ایمیل کنه. آیا اینکه امضا اصلی نیست یعنی اینکه پرینت فرم را باید بفرستم مشکلی نیست؟
    موفق باشید

ممنون پیمان جان .
    دوستان دیگه نظری ندارن؟
    نمیشه با قطعیت گفت، اما به نظرم کار جالبی نمیاد! یعنی من اگه جای آفیسر بودم گیر می دادم!!
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    نمیشه با قطعیت گفت، اما به نظرم کار جالبی نمیاد! یعنی من اگه جای آفیسر بودم گیر می دادم!!
    پولهای Credit Card همه بیمه شده هستند. یعنی اگر در اثر کلاه برداری، دزدی شماره ی کردیت کارت و یا به هر نحوی که صاحب کارت در پرداخت آن هزینه راضی نبوده و یا بدون اطلاع وی مبلغی از کارتش کسر گردد، بلافاصله به صاحب کارت ابتدا مرجوع می شود و سپس به مشکل پیش آماده رسیدگی می شود. شما تنها با شماره کردیت کارت می توانید از پشت تلفن کالایی را خریداری نمایید و احتیاجی به امضا نیست.
    بر روی همین اصل می شود حدث زد امضای روی فرم می تواند زیاد اهمیت نداشته باشد اگر Hard Copy نباشد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : money order

باسلام میشه لطفا آدرس این صرافی رو به من بدید.واقعا توی این مرحله مانی اردر موندم.درضمن من خیلی به قوانین این سایت آشنایی ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که پاسخ سوالم را در کجا باید بخونم.راستی آیا برای ارسال فرمهای اولیه برای سیدنی کانادا نیازی به ترجمه مدارک هم است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره ماني اردر من رسيد.من نمي دونم كجا اسممو بنويسم؟ فايل پيوست رو ببينين.لطفا راهنمايي كنين.پشت اون هم نوشته Endorsement اونجا هم بايد اسممو بنويسم.(براي امضا همون نوشتن اسم كافيه؟)
    سلام دوستان
    چک منم درست مثل همینه ... من کجای چک باید اسممو ینویسم ؟؟؟ ( منظورم روشه )
    در ضمن این یک نسخه هم زیر کازبنش داره ... اون رسید خودمه نه ؟؟؟؟ اونو که نباید بدم ؟؟؟؟
    مرسی

Exclamation پاسخ : money order

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    باسلام میشه لطفا آدرس این صرافی رو به من بدید.واقعا توی این مرحله مانی اردر موندم.درضمن من خیلی به قوانین این سایت آشنایی ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که پاسخ سوالم را در کجا باید بخونم.راستی آیا برای ارسال فرمهای اولیه برای سیدنی کانادا نیازی به ترجمه مدارک هم است؟
    با سلام
    برای ارسال فرم های اولیه احتیاج به مدارکی ندارید.
    آدرس صرافی با پیام خصوصی خدمتتان ارسال شد.
    خواهشمند است اگر اقدام نمودید، دوستان دیگر را در این تاپیک در جریان بگذارید تا بتوانند از تجربیات شما و هزینه های مربوطه مطلع شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_da نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چک منم درست مثل همینه ... من کجای چک باید اسممو ینویسم ؟؟؟ ( منظورم روشه )
    در ضمن این یک نسخه هم زیر کازبنش داره ... اون رسید خودمه نه ؟؟؟؟ اونو که نباید بدم ؟؟؟؟
    مرسی
    دوست عزیز
    نیازی نیست اسمتون رو روی مانی اردر بنویسید.برای اطمینان بیشتر پشت مانی اردر اسم رو بنویسید و امضا کنید.البته دوستانی هستند که این کار رو نکردند و جواب گرفتند.
    نسخه دوم برای شماست و نیازی نیست اون رو بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramanzand نمایش پست ها
    دوستان با سپاس از محبت شما مواردی را به اطلاع میرسانم

1-من نامه اسکن شده سفارت را با ایمیل دریافت کردم و به دقت خواندم در تاریخ 11 نوامبر صادر و 24 نوامبر به وکیلم در کانادا رسیده است
    2- در نامه صرفا درخواست واریز لندینگ امکان شرکت در کلاس مهاجرت و مدت زمان دو ماهه و لیست پزشکان قید شده است و اصلا نیاز به وضعیت حساب بانکی قید نشده است
    3- خلاصه پرونده من:
    19 ژانویه 2008 درخواست
    22 ژانویه 2008 فایل نامبر(3 روز بعد)
    4ماه تکمیل مدارک
    21 می فایل نامبر دوم
    2 آگوست در پروسس و درخواست برخی مدارک (فرصت دو ماهه
    11 نوامبر مدیکال

لطفا دوستان در مورد پزشکان موجود اگر توصیه خاصی دارند یا با پیام خصوصی یا تجربه خود را در میان بگذارند آیا ظرف یک روز کل کار انجام میگردد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

فكر كنم تاريخ‌ها بايد 2009 باشد چون شما جزء قانون جديد بوده‌ايد. خوب خيلي خوب بود كه گردش را نخواستند.

موفق باشي

به نظر میرسه اگه ابهامی تو گردش حسابی که اول میفرستی وجود نداشته باشه دوباره نمی خوان. یعنی 6 ماه حداقل همون مبلغ که خواستن تو حسابت باشه.

از من هم گردش مالی خواسته اند . ولی چون امده ام اینجا یک گردش مالی اینترنتی از وب سایت بانک گرفتم و برای وکیل ای میل کردم. که وکیل گفت دوباره هفته دیگر که مدیکال دادید بفرست