صفحه 9 از 249 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2481

موضوع: پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader2 نمایش پست ها
    افشین جان سلام
    ممنون از جواب شما میشه من را راهنمائی کنید از کجا باید شروع کنم و چطور و با چه تلفنی جهت این کار تماس بگیرم
    دوست عزیز لینک زیر را بطور کامل مطالعه فرمایید:

http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng

شما Process Fee اولیه را به چه نحوی پرداخت نمودید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    4- گردش حساب بانكي شش ماهه طبق معمول
    موفق باشي
    من هنوز در اوایل کار هستم اما از اونجا که باید حساب رو از الان کارهاش رو بکنم، می خواستم بدونم دقیقاً چقدر باید توش باشه؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط shooshoop نمایش پست ها
    من هنوز در اوایل کار هستم اما از اونجا که باید حساب رو از الان کارهاش رو بکنم، می خواستم بدونم دقیقاً چقدر باید توش باشه؟
    برای یک نفر 10800 دلار کانادا

http://www.cic.gc.ca/English/immigra...lled/funds.asp
    ویرایش توسط kajkolahkhan : November 27th, 2009 در ساعت 06:47 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anahitageo نمایش پست ها
    دوست عزیز
    1- رشته همون کد رو اعلام کنین
    2- می تونین از جدول خود سایت مبلغی بین مبالغ مناسب 3 تا 4 نفر رو معرفی کنین اینجارو چک کنین:
    http://www.cic.gc.ca/English/immigra...lled/funds.asp
    3- دمشق
    4- من جای دیگه با فونت کوچک نوشتم و و کپی کردم ببینین اینطوری می شه؟
    5- مدرک زبان رو الان نفرستین. بعدا باید همراه مدارکی باشه که به سوریه می فرستین
    متشکرم از جوابتان
    ولی متاسفانه لینک که گذاشتین باز نمیشه اگه 15000 دلار کانادا بنویسم بهتره یا 20000 دلار
    با فونت دیگه تو word نوشتم و کپی کردم نشد بازم بزرگ است
    پس مطمئنا دمشق بنویسم و centralized intake office در sydney کانادا را ننویسم؟

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadde نمایش پست ها
    متشکرم از جوابتان
    ولی متاسفانه لینک که گذاشتین باز نمیشه اگه 15000 دلار کانادا بنویسم بهتره یا 20000 دلار
    با فونت دیگه تو word نوشتم و کپی کردم نشد بازم بزرگ است
    پس مطمئنا دمشق بنویسم و centralized intake office در sydney کانادا را ننویسم؟
    دوست عزیز اگر خانواده ی شما یک خانواده ی 4 نفری می باشد حتی 20000 دلار هم کم می باشد. برای یک خانواده ی چهار نفره شما باید 20130 دلار کانادا پول داشته باشید. این مبلغ باید به صورت سپرده در یک حساب باشد. مبلغی که در فرمهای مهاجرت باید ثبت کنید نباید حداقل کمتر از مبلغی که موظف به داشتن آن برای مهاجرت به کانادا است باشد.
    اگر ساکن ایران می باشید باید سفارت کانادا در دمشق را بنویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    سلام
    با دوستان تقریباً تفاهم شد که به علت بالا بودن تورم در اینجا به آفیسر اعلام شود که جهت جلوگیری از کاهش ارزش دارایی،موجودی های نقد به سکه تبدیل شده.
    از لحاظ اصول مالی این دلیل کاملاً منطقی است.
    موفق باشید.
    سلام حامد عزیز،
    آیا کسی اینجا هست که به این شیوه دارایی اش رو اعلام کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟ یعنی مثلا 5000$ در حسابش داشته باشه و گفته باشه که بقیه اش رو به شکل سکه داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shooshoop نمایش پست ها
    سلام حامد عزیز،
    آیا کسی اینجا هست که به این شیوه دارایی اش رو اعلام کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟ یعنی مثلا 5000$ در حسابش داشته باشه و گفته باشه که بقیه اش رو به شکل سکه داره؟

شما چه مدرکی برای اثبات داشتن سکه میتونید ارائه بدید؟
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

نقل قول نوشته اصلی توسط rady نمایش پست ها
    شما چه مدرکی برای اثبات داشتن سکه میتونید ارائه بدید؟
    یکی از بانک ها حساب طلایی برای شما باز میکنه و توش میتونید سکه پس انداز کنید .
    من خودم یک مدت داشتم. بانک رفاه شهرک غرب فکر کنم....
    ویرایش توسط x_axez : November 28th, 2009 در ساعت 09:42 PM

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

نقل قول نوشته اصلی توسط 776776 نمایش پست ها
    با سلام

1- من رشته تحصیلیم مهندسی برق الکترونیک با کد 2133 ولی در 38 رشته شغل اعلام شده نیست و من می خواستم با رشته شغلی برقکار صنعتی (7242)اقدام کنم و.....
    از همتون ممنونم ..
    سلام دوست عزیز
    شما تقریبآ مشابه وضعیت من رو دارید

1-نیازی نیست در فرم imm0008egen همون عنوان شغلی کد 7242 رو بذارید و همون عنوان شغل شما کفایت میکنه.چیزی که خیلی مهمه Main Duties شما در فرم imm0008_3e هستش که حتمآ باید با توضیحات NOC مربوطه بخونه و بتونه آفیسر رو قانع کنه.(البته تو این فرم باید کد و عنوان کد قید بشه)

2-برای اکثر صرافی ها مانی اردر برای کانادا یه کار روتین شده.من نمیدونم شما به کدوم صرافی مراجعه کردید.بعضی ها شون حداقل پرداخت دارند که میتونید باهاشون کنار بیایید.

3-عکس برای سیدنی لازم نیست

بهترین توصیه برای شما دوست عزیز اینه که حتمآ لینک های پست قبلی و بوکلت EG7 رو مطالعه کنید.
    ویرایش توسط بهادر : November 30th, 2009 در ساعت 11:27 AM

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

سلام دوستان
    اين نامه تمكن مالي جريانش چي هست؟
    من كه يك پرينت از حسابم كه نشون ميداد از ده ماه پيش30000000تومان به طور دائم توش بوده و بانك هم به صورت لاتين اونو واسم نوشته و تاييد كرده فرستادم و نامه اي غير از اين ندادم.
    چيز ديگه اي هم لازم هست؟