صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: تجربیات و نتایج آزمون آیلتس در سنتر پروشات

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض تجربیات و نتایج آزمون آیلتس در سنتر پروشات

با سلام

با خبر شدیم جدیدا موسسه ای با نام
    "مؤسسه آموزش عالی پروشات" برای برگزاری آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش مورد تایید قرار گرفته است.

لطفا از این تالار جهت بحث و گفتگو پیرامون نحوه و شرایط برگزاری و نمرات آزمون آیلتس در این مرکز استفاده نمایید.

لطفا از این تالار فقط جهت بیان تجربیات خود در این مرکز استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این موسسه مراجعه فرمایید.

برای بیان سوالات خود پیرامون نحوه ثبت نام به تالار زیر مراجعه فرمایید :
    آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با تشکر
    ویرایش توسط Sina0077 : February 4th, 2017 در ساعت 11:22 PM

Junior Member

Question تجربیات و نتایج آزمون آیلتس در سنتر پروشات

من آزمون 2 بهمن را داخل این موسسه دادم و فقط خواستم برای استفاده بقیه کاربران، تجربیات خودم رو بگذارم. اول اینکه ثبت نام خیلی خوب و منظم انجام شد. روز آزمون هم ما سر ساعت اونجا بودیم. درها رو زود بستند اما به نظر چون اولین آزمون برگزار شده در این مرکز بود، خیلی خودشون منظم نبودند. گفته بودند که مرکز آفرینش با پروشات قرارداد بسته برای معرفی شرکت کننده اما اونجا خبری از کارکنان آفرینش نبود. کمی بی نظمی قبل از آزمون و انتظار طولانی، علیرغم تعداد کم شرکت کنندگان، بهمون خیلی استرس داد. آزمون رو برخلاف اونچیزی که فکر میکردم داخل کلاس موسسه پروشات برگزار کردند. درحالیکه بقیه مراکز سالن مجزایی می گیرند و این به نظرم خوب نبود با توجه به این هزینه ای که از شرکت کننده ها گرفته میشه. رفتار پرسنل به غیر از استرسی که میدادند خوب بود. کیفیت صدا خیلی خوب بود چون هدست ها همه نو بودند. رویهم رفته من اگه بخوام آزمون ثبت نام کنم، جای دیگه ای رو انتخاب میکنم که تجربه برگزاری آزمون رو بیشتر داشته باشند. امیدوارم البته نمره ام خوب بشه و نیازی به آزمون دوباره نداشته باشم.

Banned

سلام دوستان. من آزمون 21 ژانویه آزمون آکادمیک پروشات رو شرکت کردم. قبلا هم تجربه شرکت در آزمون ایرسافام رو داشتم که سعی میکنم بررسی انجام بدم بین این دو تا مرکز: آزمون رأس ساعت مقرر در سالن آزمون پروشات برگزار شد (بر خلاف گفته دوست عزیزمون آزمون اصلاً تو کلاس نبود!) یه سالن آزمون مجزا 40 نفره بود. میزا کیفیت کاملا مناسبی داشت. (چه دست چپ باشید و چه دست راست، هیچ مشکلی با میز نخواهید داشت.) رو هر میز هم مداد و پاک کن و هدفونهای بی سیم هر بالا سر هر نفر نصب شده بود. یکی از مزیتهای سالن نسبت به سالن ایرسافام این بود که به شدت ساکت بود و هیچ خبری از صدا و نویز نبود. من تو آزمون ایرسافام تو هتل استقلال کنار آشپزخونه نشسته بودم که هم سر و صدای آشپزخونه بود هم کمی بو میومد. آزمون و اطلاع رسانی کاملا منظم برگزار شد. تست صدا هم انجام شد و سر وقت آزمون بدون مشکل شروع شد. کیفیت هدفونها عالی بود و من واقعاً لذت بردم. شاید به خاطر برند هدفونها بود که سنهایز بود. پذیرایی مختصری ابتدای آزمون انجام شد. رفتار پرسنل کاملا محترمانه و بر اساس قوانین بود. اونطور که من فهمیدم چندین مراقب از جاهای دیگه (سازمانهای رده بالا) هم در آزمون نظارت میکردند. شخصاً با توجه به اینکه آگاهانه پروشات رو انتخاب کردم، کاملاً راضی هستم. چون از آزمون چیز زیادی ما نمیخواهیم جز صدای خوب و کیفیت میز و سالن. اینکه پروشات تازه کاره رو من نفهمیدم! لاقل همین تازه کار ها از ایرسافام برای من به مراتب بهتر بودند. البته این استرس یک حسه. شاید چون من قبلا ایرسافام امتحان دادم، متوجه میشم که پروشات بهتره. من نه میتونم انتقاد خاصی به ایرسافام وارد کنم نه به پروشات. اما کیفیت صدای پروشات با فاصله بهتر بود! در کل هنوز نمره ما نیومده. قرار بود پنج شنبه بیاد که افتاده به شنبه. استرس نتایج رو دادیم و امیدوارم که خوب بشه نمراتم. اگر قصد انتخاب پروشات رو دارید اصلا استرس نداشته باشید و خیالتون از بابت انتخاب راحت باشه. چون همه چیز در پروشات در سطح بسیار بالا هست. بحث سر خوب و خوبتره!
    ویرایش توسط Sina0077 : February 4th, 2017 در ساعت 11:28 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

اگر ممکن هست در مورد اسپیکینگ و نمره نهایی که گرفتید اینجا بگید ممنون
    ویرایش توسط Sina0077 : February 4th, 2017 در ساعت 11:25 PM

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج آزمون آیلتس در سنتر پروشات

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    اگر ممکن هست در مورد اسپیکینگ و نمره نهایی که گرفتید اینجا بگید ممنون
    سلام و احترام. من آزمون 2 بهمن پروشات رو شرکت کردم. همین امروز هم نتایج امود. که به نظرم همون چیزی بود که حدس میزدم. من هم مثله باقی دوستان از کم شدن غیر منطقی نمره اسپیکینگ میترسیدم که خوشبختانه اینجوری نشد.
    نمرات من اینجوری شد:
    Listening: 7
    Reading: 6.5
    Writing: 7
    Speaking: 6.5

در کل از نتیجه راضیم.

در خصوص نحوه برگزاری هم اگزمینرها خیلی خوب بودند. نه من و نه دوستانم مساله خاصی ندیدیم. آزمون ما تو خود سنتر پروشات انجام شد اما به چند تا از دوستانم که تو آزمون 28 بهمن پروشات ثبت نام کردند گویا تماس گرفتند و بهشون گفتند یه ساختمون آکوستیک جدید فقط برای برگزاری اسپیکینگ ساختند که اگه اونطوری باشه خوشبحال اونها میشه

دوستانی که به پروشات رفتن درباره اگزمینرهاش ن
    میشه کمی توضیح بدن؟

Junior Member

سلام من آزمون 29 آپریل رو ثبت نام کردم و در این مرکز امتحان دادم ، لازم دونستم تجربیات خودم را به اطلاع دوستان برسانم، در خصوص محل برگزاری آزمون که بنده در ته سالن بودم و کمی صدای اسپیکرها زیاد بود ، شروع پارت ریدینگ هم قبل از جمع شدن هدست های پارت قبل (لیستنینگ) انجام شد که حرکت مراقبین و جمع آوری هدست ها در طول زمان ریدینگ کمی باعث ایجاد اختلال برای آزمون دهنده می شد (پیشنهادم اینه که همانند سنترهای دیگه این کار قبل از شروع پارت ریدینگ انجام بشه) – در قسمت رایتینگ هم که متاسفانه صدا چک چک آب کولر مزید بر مشکلات بیشتر شد و علی رغم بالا بردن دستم جهت رسیدگی به این موضوع ، مشکل تا 10 دقیقه ی پایانی امتحان پا برجا بود به نظرم باید چند تا از مراقبین در ته سالن حضور داشتن تا وضعیت فیزیکی و شرایط جوی سالن را نظارت کنند.
    در حال حاضر روز یکشنبه 14 می هست و هنوز جواب آزمون اعلام نشده تقریبا 16 روز از آزمون میگذره، و تنها جوابی که از روز شنبه گرفتم اینه که فردا نتایج اعلام میشه و IDP هنوز جوابهارو اعلام نکرده ، من با سنترهای دیگه از جمله عصر دین و دانش تماس گرفتم و نتایج در آن سنترها در روز پنجشنبه اعلام شده . علی رغم اینکه توی IELTSESSENTAL نوشته که تمام نتایج ها حداکثر13 روز پس از آزمون اعلام میشه ، نمیدونم واقعا نتیجه ی آزمون ما چی میشه و اصلا به ما جوابی اعلام خواهد شد؟ نمیدونم واقعا این مشکل عادی هست و یا نه اما کمی عجیب به نظرم میاد ، نمیدونم واقعا مقصر IDP هست و یا پروشات از دوستان تقاضا دارم اگه در این خصوص اطلاعاتی دارن در اختیار بنده بذارن ؟؟؟

Junior Member

موسسه پروشات و شکوه دیگه حق برگزاری ازمون ایلتس ندارند. لیست این اموزشگا ها از سایت idp حذف شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanien نمایش پست ها
    سلام من آزمون 29 آپریل رو ثبت نام کردم و در این مرکز امتحان دادم ، لازم دونستم تجربیات خودم را به اطلاع دوستان برسانم، در خصوص محل برگزاری آزمون که بنده در ته سالن بودم و کمی صدای اسپیکرها زیاد بود ، شروع پارت ریدینگ هم قبل از جمع شدن هدست های پارت قبل (لیستنینگ) انجام شد که حرکت مراقبین و جمع آوری هدست ها در طول زمان ریدینگ کمی باعث ایجاد اختلال برای آزمون دهنده می شد (پیشنهادم اینه که همانند سنترهای دیگه این کار قبل از شروع پارت ریدینگ انجام بشه) – در قسمت رایتینگ هم که متاسفانه صدا چک چک آب کولر مزید بر مشکلات بیشتر شد و علی رغم بالا بردن دستم جهت رسیدگی به این موضوع ، مشکل تا 10 دقیقه ی پایانی امتحان پا برجا بود به نظرم باید چند تا از مراقبین در ته سالن حضور داشتن تا وضعیت فیزیکی و شرایط جوی سالن را نظارت کنند.
    در حال حاضر روز یکشنبه 14 می هست و هنوز جواب آزمون اعلام نشده تقریبا 16 روز از آزمون میگذره، و تنها جوابی که از روز شنبه گرفتم اینه که فردا نتایج اعلام میشه و IDP هنوز جوابهارو اعلام نکرده ، من با سنترهای دیگه از جمله عصر دین و دانش تماس گرفتم و نتایج در آن سنترها در روز پنجشنبه اعلام شده . علی رغم اینکه توی IELTSESSENTAL نوشته که تمام نتایج ها حداکثر13 روز پس از آزمون اعلام میشه ، نمیدونم واقعا نتیجه ی آزمون ما چی میشه و اصلا به ما جوابی اعلام خواهد شد؟ نمیدونم واقعا این مشکل عادی هست و یا نه اما کمی عجیب به نظرم میاد ، نمیدونم واقعا مقصر IDP هست و یا پروشات از دوستان تقاضا دارم اگه در این خصوص اطلاعاتی دارن در اختیار بنده بذارن ؟؟؟
    نتیجتون اومده؟ من 13 می ایرسافام امتحان دادم، هنوز نیومده!! میگن نتایج 70 الی 80 درصد بچه ها withheld شده!!
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendd نمایش پست ها
    موسسه پروشات و شکوه دیگه حق برگزاری ازمون ایلتس ندارند. لیست این اموزشگا ها از سایت idp حذف شده.
    پروشات مججد داره آزمون برگزار میکنه
    اسمشون هم بر خلاف چیزی که شما میفرمایید هم تو سایت سازمان سنجشه و هم تو آیلتس اسنشال:
    https://my.proshotielts.com/timetable

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)