صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

راستش راجع به لیسینینگ نمیتونم نظر بدم من6 شدم و فکر هم میکردم همین نمره رو یا 6.5 میشم. ولی من هم در سنتر تهران و هم آزاد به نظرم سوالا سختر رسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

دروود!
    من دوست اون بالاییم که گفته با هم امتحان دادیم! دوستم راست میگه، ما به هم شرکت کردیم ولی من از نظمشون که اصلا خوشم نیومد واسه لیسینینگ شاید باور نکین ولی 1:15 منتظر تنظیم سیستم صوتی موندیم و اخرشم خوب نشد، و اکثر بچه ها کلافه شدن و استرسم گرفتن... اسپیکینگم خیلی پایین میدن نمره رو. Examiner هم خوش اخلاق بود ولی نمره دهیش خیلی پایین بود.
    بدرود!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

سلام دوستان. من امروز برای آیلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کردم. با نظریاتی که دوستان بالا نوشتن راجع به این مرکز واقعا استرس گرفتم. به نظرتون انصراف بدم؟ چطوری؟

Junior Member

سلام دوست عزیز. راستش به نظر من هر کی تجربه شخصی خودشو بیان میکنه، من این موسسه همین اواخر امتحان دادم، بجز یه کم بی نظمی مشکل دیگه ای نداره. من فکر میکردم نمره راییتینگو پایین دادن، ولی شنیدم جدیدا خیلی سخت تر می گیرن تو نمره دهی تو همه مراکز. بنظر من اگه ثبت نام کردیندو پول ریختین انصراف ندین . مراکز خیلی با هم فرقی ندارند. آزادم به نطر من که بد نبود. تو همه مراکز ممتحنی هست که نشاید نیم نمره تو رایتینگ و اسپکینگ اینور واونور بدن که اونم شانسیه دیگه. موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

سلام دوستان من 29 ژانویه امتحان دادم قرار بود نتایج 11 فوریه بیاد ولی هنوز نیومده، کسی در این خصوص اطلاعی داره؟

سلام دوستان
    کسی هست که راجع به آزمونی که تو دانشگاه آزاد رشت برگزار میشه خبر داشته باشه؟
    منظورم نظم و نحوه برگزاریه. چون یکی از دوستانم گفت اینجا ثبت نام نکنم چوم ممکنه امتحانش کنسل شه و در اون تاریخ برگزار نشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که راجع به آزمونی که تو دانشگاه آزاد رشت برگزار میشه خبر داشته باشه؟
    منظورم نظم و نحوه برگزاریه. چون یکی از دوستانم گفت اینجا ثبت نام نکنم چوم ممکنه امتحانش کنسل شه و در اون تاریخ برگزار نشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه

من پارسال رشت امتحان دادم. همون ساختمون روبروی پارک شهر. نظم و نحوه برگزاریش خوب بود. از نظر امکانات سالن مثل پخش صداهای لیسنینگ اینا... هم من راضی بودم. امتحان اسپیکینگشم یه روز قبل کتبی همون جا گرفتن. بهترین مزیتش به نظرم تعداد کم شرکت کننده بود بود که باعث میشد شلوغ نباشه محیط ...

Banned

سلام
    من هم در مرکز آزمون آیلتس دانشگاه آزاد امتحان دادم و واقعا راضی نبودم. حدود 1.5 ساعت طول کشید تا سیستم صوتی در تمام طبقات تنظیم بشه و در ضمن من منابع زیادی را برای لیستنینگ کار کرده بودم و هیچوقت کمتر از 7.5 نمی زدم ولی لیستنینگ امتحان خیلی سخت بود بطوریکه همه داوطلبان بعد از امتحان از غیراستاندارد بودن سوالات شاکی بودن و می گفتند در این مرکز هر بار یا لیستنینگ یا ریدینگ رو زیادی سخت می گیرن.
    البته منظور من اين نیست که کسی اینجا امتحان نده یا مراکز دیگه بی عیب هستند. فقط بیان تجربه شخصی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط elesa نمایش پست ها
    من پارسال رشت امتحان دادم. همون ساختمون روبروی پارک شهر. نظم و نحوه برگزاریش خوب بود. از نظر امکانات سالن مثل پخش صداهای لیسنینگ اینا... هم من راضی بودم. امتحان اسپیکینگشم یه روز قبل کتبی همون جا گرفتن. بهترین مزیتش به نظرم تعداد کم شرکت کننده بود بود که باعث میشد شلوغ نباشه محیط ...
    با سلام و آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
    ممنونم از پاسختون امیدوارم موقع امتحان منم شلوغ نباشه و امکاناتشون خوب باشه
    به نظرتون نمره دهی اگزمینر اسپیکینگ چطور بود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    با سلام و آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
    ممنونم از پاسختون امیدوارم موقع امتحان منم شلوغ نباشه و امکاناتشون خوب باشه
    به نظرتون نمره دهی اگزمینر اسپیکینگ چطور بود ؟
    من راضی بودم.. خیلی صحبت کردم حدودا بیست دقیقه و 7 شدم، دوستمم با اون یکی اگزمینر ده دقیقه صحبت کردن ایشون هم 7 شدن. اگه هنوز هم همون مکان تو رشت امتحان رو برگزار میکنن اونجا اصلا سالنش ظرفیتش بیشتر از 50، 60 نفر نیست. کلا ساختمونش کوچیکه... پس انشالا شلوغ نمیشه نگران نباشین..
    بعد تجربیاتتون رو تو قسمت: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در "سنتر رشت دانشگاه ازاد" هم اگه شد بنویسین..
    "زندگی در آنسوی منطقه ی راحتی آغاز میشود."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)