صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Junior Member Zargol آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alexj88 نمایش پست ها
    در مورد من که wr رو خوب داده بودند ولی sp گیر ممتحن خوب افتادید! ممتحن بدرد نخور هم داره دانشگاه آزاد!
    بله من هم که گفتم، آقای مطهری روز امتحان خیلی خشک برخورد می کردن، اصلا لبخند نمیزدن یا حرفای منو تأیید نمی کردن، یه راست بدون مقدمه شروع کردن به ضبط. تازه تو بخش اول از advertisement و این چیزا پرسیدن چند تا سوال.
    اما خب عااالی و منصفانه نمره دادن.
    از الان به بچه ها میگم، روز امتحان اسپیکینگ به اسم ممتحن توجه کنید، اگه آقای مطهری بودن (آقای جوون و عینکی فکرکنم) ، اصلا از رفتار خشک و بدون لبخندشون معذب و نگران نشین، کارتون رو به بهترین نحو انجام بدین و مطمئن باشین ایشون برخلاف ظاهر خشکشون قلب مهربون و سخاوتمندی دارن.

من امتحانم رو امروز دادم ممتحن ادم خیلی خوبی بود ولی خودم خیلی راضی نبودم یعنی 7 می خوام فکر نکنم بتونم بگیرم قسمتهایی که بلد بودم همش حرفم رو قطع می کرد می رفت سراغ سوال بعدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

من روز دو شنبه امتحان داشتم اتاق شماره 3 یک آقا بود اسمشو نفهمیدم.عالی بود هرچی من می گفتم لبخند می زد و تایید می کرد.من دفعه دوم هست که امتحان می دم.کلا همه مصاحبه کننده ها عالی هستن و خوب نمره می دن من دفعه اول گند زدم بهم 6/5 دادن.
    موضوع قسمت اول
    شغل
    تبلیغات
    موضوع دوم
    یک واقعه تاریخی
    موضوع سوم
    تدریس تاریخ در مدارس
    توریست
    مکان های تاریخی ،
    ممتحن من هم حرف منو قطع می کرد.این عادی هستش.نگران نباش من دفعه اول که امتحان دادم گند زدم وسط حرف زدم بهم 6/5 دادن.کلا دانشگاه آزاد خوب نمره میدن
    ویرایش توسط nimaafshar8 : August 28th, 2013 در ساعت 08:19 PM دلیل: ادغام پست ها

Junior Member

سلام من دیروز اسپیکینگ داشتم با آقای محرابی
    کلی آماده بودم از دفعه پیش که دو ماه پیش بود خیلی بیشتر آماده بودم
    دفعه پیش با آقای فکر می کنم مطهری مصاحبه داشتم و 6.5 شدم
    این دغعه خیلیییییی بدتر صحبت کردن جواب به ذهنم زیاد نمی اومد در مورد سوالا. در مورد آموزش به پیرها و بچه ها و در موزد اسباب بازی و کلا آموزش بود
    کسی می دونه آقای محرابی چطور نمره میده؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

من امروز آکادمیک داشتم. شرایط امتحان که از نظر من خوب بود (صدا ، صندلی ، هوا ، برخورد آدما و ....).فقط من لیسنینگ رو خراب کردم. خیلی برام سخت بود و شکه شده بودم. به نظر بقیه دوستان لیسنینگ چطور بود؟

موفق باشید.
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک - دانشگاه فردوسی مشهد

سلام به همه دوستانم. من دیروز دانشگاه آزاد امتحان دادم. آکادمیک. شرایط امتحان خیلی خوب بود. منظم بودن. کیفیت نور و صدا و میز و صندلی ها هم عالی بود. واسه من ریدینگش سخت بود. نمیدونم بقیه دوستان که آکادمیک داشتن هم نظرشون همین هست یا نه. موفق باشید

منم آکادمیک امتحان داشتم. کیفیت صدا و همه چی سالن دانشگاه آزاد واقعا خوب بود. خیلی راضی بودم.

لیستنینگ یه قسمت هاییش خوب بود، معمولی بود. ولی یکی از بخش ها یه آقایی بود که صداش جدید بود و خیلی هم سریع حرف می زد، من توی اون بخش مشکل داشتم. کلا توی بخش 2 و 3. بخش 1 و 4 خوب بود.

ریدینگ معمولی بود. متن هاش خوب بود. قابل فهم بود، سوالات هم همه جوری داشت.

رایتینگ تسک 2 موضوعش راجع به تاریخ و موزه و اینترنت بود. در کل می شد مطلب نوشت. تسک 1 با اینکه بار چارت بود، ولی روند کلی نداشت و مجبور بودیم که همه عدد ها رو تحلیل کنیم. به نظرم خیلی آسون نبود.

منم آکادمیک 29 آگوست امتحان داشتم
    اسپیکینگش خوب بود موضوع تاپیکش در مورد کتابی بود که یکی از دوستام بهم پیشنهاد کرده بود
    بقیه بخش ها هم مثل همونیه که دوستان گفتن بود.
    شرایط آزمون از نظر کیفیت صدا و نظم و میز و صندلی و برخورد کارکنان و غیره عالی بود ولی یه مشکلی که بود غذا (شکلات و ... ) نزاشتن با خودمون ببریم سر امتحان، بعد اومدن به نفری یه دونه بیسکویت دادن یعنی من که 6 صبح صبحانه خوردم تا 12 یه دونه بیسکویت فقط خوردم و از وسط ریدینگ به بعد دیگه نفهمیدم چطور گذشت

Junior Member

آزمون 29 آگوست (آکادمیک):
    از تجربیات خیلی ها در این سایت استفاده کردم. حالا هم وظیفه خودم میدونم تجربیات (که اکثرشون احساساتم هست تا تجربه مطلق) را در اینجا بیان کنم. اگرچه ممکنه نتیجه آزمون چیزی متفاوت از برداشت ما باشه.

لیسنینگ:
    به نظر من این بخش خیلی سخت بود. نمیتونم مطلق صحبت کنم چون در جزئیات سکشن ها نظر من مخالف بقیه هست. در کل فکر میکنم اول کار امتحان زده شده بودم (!) و تمرکز کافی را نداشتم. شاید در حقیقت زیاد هم سخت نبوده، ولی من خراب کردمش. قبل از امتحان، در خونه که تمرین میکردم گوشم را به صدای کم عادت دادم. فکر میکردم هرچی با صدای آرومتر بفهمم، با صدای بلند که پخش بشه، بهتر متوجه میشم. این فکر درست بود ولی در امتحان نتیجه برای من برعکس شد. اینقدر صدا در سالن بلند بود که من نمیتونستم رو خواندن همزمان متن ها تمرکز کنم!!!

ریدینگ:
    به نظر من از کمبریج 8 سختتر و شاید یک سطح از کمبریج 9 ساده تر ( شاید هم در همان حد) بود. من احساس کردم که متن ها خیلی طولانیتر هستن. ولی خوشبختانه سوال ها منطقه بود و پیدا کردن جواب اکثرشون زیاد سخت نبود. و باز خوشبختانه سوال کثیفی من ندیدم (سوال کثیف سوالی هست که به ترتیب متن پرسیده نشه (مثل سوالای بخش آخر متن 3 کمبریج 9، تست 1)!).

رایتینگ:
    منطقی بود. چیز عجیبی نداشت.

اسپیکینگ:
    خیلی ها میان اینجا و میگن ممتحن ما مهربون بود، کمکمون میکرد، استرسمونو میگرفت، با سرش تأیید میکرد. والا ممتحن من هیچ کدوم از این ویژگی ها رو نداشت. اول کار بلافاصله شروع کرد به پرسیدن. توی این یک ربع 10 بار سرشو بلند نکرد ببینه کی روبروش نشسته. همش سرش رو کاغذ، از روش سوال میخوند. در کل حس میکردم گوش نمیده و تنها دارم برا خودم صحبت میکنم. این موضوع خیلی اون لحظه توی ذوقم زد و روی تمرکزم تأثیر منفی گذاشت. مخصوصا که 70 درصد سوالا (اگرچه موضوع ها تقریبا معمولی بود) خارج از پیش بینی من بود و مجبور بودم بیشتر تمرکزم رو به موضوع و لغت صرف بکنم تا گرامر. ولی الان که فکر میکنم، میبینم چقدر رفتار سرد ممتحن خوب بود. در کلاسا میگن به چشم ممتحن نگاه کن و حرف بزن. ممتحن من چشماش همش پایین بود (نمیدونم عادتش بود یا برا کمک به من اینکارو می کرد). فکر میکنم اینطوری صحبت کردن بهتر از حالتی باشه که یکی به چشم هات خیره شده.

در پایان:
    باید خدمت شما عرض کنم که این تجربیات کسی هست که سطح زبانش در حد متوسطه و از عملکردش اصلا راضی نیست؛ در حالی که تجربیات برای افراد مختلف متفاوته. بنابراین این نوشتار را بخونید، ولی فقط با توجه به این متن متأثر نشید و تصمیم نگیرید. امیدوارم همگی موفق باشید.

منم 12 سپتامبرم. جوابش طبق گفته خودشون 13 روز بعد از آزمون.

اینجوری که من این تاپیکو از اول تا اخر خوندم آزمونای دانشگاه آزاد به مراتب بهتر از سایر ووشر هاست( البته همچین سایری هم نیستش کلا یکی دو تا موسسه دیگه هست از بخت بد ما ایرانیا)

دیروز امتحان مُک رو 3 اسکیل بعدیش رو دادم واقعا سخت بود! ریدینگاش یدونشو فقط یه دونه درست زدم و طبق گفته مسوول اونجا 20 درصد از اصلیش سخت تره و بدلیل استرسی که تو اصلی دارید هر نمره ایی اینجا بگیرید اصلیشم همینو میگیرید. برادرم تجربه دیگه ایی داره و میگه اونجا 5 شده و اصلیشو 6.5 ! البته طبق گفته دوستان آزموناش اصلا استاندارد نیستش ایلتس و گوناگونی و تنوع بیداد میکنه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)