صفحه 18 از 24 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه راهنماییم کنید؟
    من 8 بهمن امتحان آیلتس دارم مرکز رشت دانشگاه آزاد، کسی اونجا امتحان داده؟
    اگه یکم راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
    بعد یه سوال برام پیش اومده: قسمت listining آزمون آیلتس به چه صورتیه؟ منظورم اینه که برای listining هندزفری وجود داره یا از بلندگو پخش میشه؟
    با سلام،
    من از رشت اطلاع زیادی ندارم ولی مرکز تهران دانشگاه ازاد که از بلندگو پخش میشد صدا و کیفیتش هم استاندارد هست.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

امروز امتحان آزاد در کمال نظم و ناباوری خود برگزارکنندگان(!) ساعت 9:15 شروع شد حدودا.حتی پشت بلندگو به این موضوع که از برنامه جلو هستن هم اذعان داشتن! هیچ مشکل خاصی هم طی برگزاری وجود نداشت. فقط به خانوم ها توصیه میکنم که
    _ به هیچ وجه پالتو یا شال بافتنی نپوشین! مانتو + کاپشن یا پالتو بهترین گزینه است که بشه اونو تخویل داد.
    سالن خودش وافعا گرمه و منم وسط آزمون کلافه شدم و پالتومو در آوردم که سریع اومدن تذکر دادن که خلافه قانونه وچون هیچ چیزی نمیتونه از صندلی آویزون باشه" ما به شما گفته بودیم لباس هاس اضافی رو تحویل بدین! "
    که البته این در مورد آقایون صادقه ! من که نمیتونستم پالتومو در آرم!

دوستان من امروز امتحان داشتم ، سوالات به نبست کمبریج ها خیلی سخت تر بود ، مخصوصا لیسنیگ که سرعتش خیلی خیلی زیاد بود ، باورتون نمیشه ولی تقریبا 99% بچه ها بعد از امتحان بسیار متعجب بودند !! جالبه که تعداد سوالات 3 گزینه ای بسیار زیاد بود و خبری از شکل یا هر آدرس و ... نبود !!!
    ردینگ هم مقداری دشوار تر از کمبریج ها بود بسیار از جمله خودم به 2-3 تا سوال آخر نرسیدند ...
    متاسفانه دیگه این امتحان کاملا داره نون دونی میشه ، هدفشون اینه که هی ما 700 بدیم اینا پول دار بشن !!
    اگر سوال دارید بپرسید

Junior Member

listening سخت بوووووووووووووود!
    برخوردا هم که بد بود واقعا!اقایی ازشون خواست بره wc نذاشتن!گفتن شروع شد برید! این چه مدلشه!
    من 2 سال پیش مشهد امتحان دادم بین list. read وقت می دادند!

Junior Member

چرا جو میدین الکی اخه؟!
    بابا اونایی که امتحان ندادند الان استرس میگیرن بیخودی!
    لیستنیگ در حد همون کمبریدج ها بود!فقط اولین سکشن با لهحه استرالیایی بود. ریدینگم در حد همون کمبریج 8 و 9!
    فقط قوانینشون مثه پادگانه!

در مورد 9 ژانویه آزاد:
    امتحان فاصله ی بین "چک این" با شروع امتحان زیاد بود

لیسنینگ تو بخش هایی سریع بود کلا اگر کسی بشینه کمبریج 1تا9 و آیلتس پراکتیس پلاس 2-3 رو بخونه و مسلط باشه قطعا مشکلی نخواهد داشت

مثلا تاسک 1 رایتینگ آکادمیک، دقیقا عین عین تست 6 آیلتس پراکتیس پلاس 3 بود (اون کتابخونه بود این موزه!)

برخورد ها خوب و لی مقرراتی بود،
    و ازونجایی که راحت نمیشه از جلسه خارج شد برای دستشویی، صبحانه سبک بخورید و چایی کم بخورید!! :دی

در کل استرس اصلا نداشته باشید
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

امتحانا معمولا سطوح شبیه بهمی دارن به نظر من.امتحان 9 ژانویه در سطح کتابای خود کمبریج بود .اما خب حتی همون کتاباها هم تو تستاشون سخت و آسون دارم من خودم تست اول کتاب 9 رو ریدینگ تنها یک غلط داشتم اما تست دومش 5 غلط. مسلما میتونم بگم ریدینگ سوم امتحان پنج شنبه به گلابی بودن مثلا تست یک نبود اما در کل کلیتش شبیه کتابای کمریج بود.برای من لیسنینگ سکشن چهار به مراتب راحتر از تمام لیسنینگای کتاب 9 بود اما خب بخش دوم و سومش تا حدی سوالات تریکی داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

امتحانا معمولا سطوح شبیه بهمی دارن به نظر من.امتحان 9 ژانویه در سطح کتابای خود کمبریج بود .اما خب حتی همون کتاباها هم تو تستاشون سخت و آسون دارم من خودم تست اول کتاب 9 رو ریدینگ تنها یک غلط داشتم اما تست دومش 5 غلط. مسلما میتونم بگم ریدینگ سوم امتحان پنج شنبه به گلابی بودن مثلا تست یک نبود اما در کل کلیتش شبیه کتابای کمریج بود.برای من لیسنینگ سکشن چهار به مراتب راحتر از تمام لیسنینگای کتاب 9 بود اما خب بخش دوم و سومش تا حدی سوالات تریکی داشت. در کل به نظرم از جمله امتحانایی نبود که بشه براحتی در ریدینگ و لیسنینگ نمرات هشت به بالا کسب کرد.اما واقعا اگه کسی سط زبان خوبی داشته باشه کسب نمره ی 7 براش محتمله.پس واقعا نگران نباشید.هر کسی تجربیاتشو بسته به سطح توقعش از امتحان میگه.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

من اولین بارم بود آیلتس میدادم (تاریخ آزمون ۱۴ دسامبر ۲۰۱۳)

نظر من نسبت به سنتر دانشگاه آزاد :
    تقریبا از همه چی کاملا راضی بودم مخصوصا که بر اساس این که تو این مملکت معمولا یه گیری تو هر کاری هست انتظار کلی بی نظمی و مشکل داشتم ولی برخلاف انتظارم همه چی عالی بود خیلی منظم بودند کیفیت صدا و نحوه برخورد مراقب ها و همه و همه اوکی بود قبل از امتجان همه چی رو توضیح دادن حتی بیچاره ها کلی توضیح دادن که اونجا گرمتون میشه کتتون رو دربیارید تحویل بدید و اینکه قبل از شروع آزمون برید دستشویی و گرنه دیگه نمیشه و ..... فقط یه ربع تاخیر داشتند که واسه من عادی بود و اذیتم نکرد

نظر من درباره سطح آزمون :
    Speaking : خوشبختانه چون آماگیش رو داشتم که ممتحن ممکنه کارهای عجیب بکنه وقتی حضرت والا آقای مطهری درحین مصاحبه واسه خودشون نسکافه درست کردن من حواسم پرت نشد سوالها درباره روزهای آفتابی بود و اینکه مهمترین تصمیمی که گرفتی چی بوده و اصلا چه تصمیماتی مهم هستند و .... من از نمره ای که بهم داد تقریبا راضی هستم چون میدونستم معمولا تو ایران یه نیم نمره کم میدن
    listening : به نظرم شدیدا آسون اومد / البته من کلا لیسنینگم قوی ترین اسکیلمه
    Reading : قسمت اول درباره فشن و صنعت مد بود که خیلی ساده بود / صسمت دوم درباره یه پرنده ی منقرض شده بود که سخت بود / قسمت سوم هم درباره دیدگاهای نوام چامسکی (زبان شناس و فیلسوف معاصر)بود که وحشتناک سخت بود من که بر اساس اطلاعات شخصیم جواب دادم بدجوری به نطرم سخت اومد البته من کلا ریدینگم خیلی ضعیفه
    Writing : بخش اول نقشه یه جزیره بود که در طی یه دهه ساخت و سازهایی که دراون انجام شده بود رو باید توضیح میدادیم به نظرم خیلی ساده اومد
    بخش دوم هم درباره اینکه آیا کم کردن ساعت کاری میتونه به عنوان بهینه سازی مصرف انرژی در نظر گرفته بشه و مصرف انرژی رو پایین بیاره بود من موضوع رو دوست داشتم ساده بود و جا واسه مانور داشت ولی وقت کم آوردم قسمت نتیجه گیریم نصفه موند

این هم نمرات من :
    Speaking :6.5
    listening : 7
    Reading : 6
    Writing : 6.5
    overal :6.5

اوه راستی تنها توصیه ی من به شما اینه که اماده باشید که ممتحن هر حرکتی بکنه و خودتون رو طوری تمرین بدید که حتی اگه طرف وسط مصاحبه براتون عربی رقصید عین خیالتون نباشه
    من چون همسرم هم با من امتحان داشت و مصاحبه اش فردای اون روز بود بعد امتحان یک ساعت اونجا موندم هرکسی میومد بیرون ازش آمار میگرفتم که سوالش چی بوده و با کدوم اگزمینر بوده و ...
    تمام کسانی که با همون اگزمینر من بودند خیلی عصبی و ناراحت بودن از اینکه طرف نگاهشون نکرده یا خواسشون رو پرت کرده ولی من چون رو این قضیه کار کرده بودم برام مشکلی پیش نیومد و خیلی راضی بودم
    پس توصیه میکنم این مساله رو روش کار کنید بقیه چیزها هم که دیگه یه سطح سواد و همچنین شانستون بستگی داره
    ویرایش توسط kasek : January 21st, 2014 در ساعت 09:32 PM دلیل: برای یک کاربر

Junior Member

من الان از امتحان اسپيكينگ دانشگاه آزاد شيراز برگشتم.... به نظر من هم تا اينجاي كار سيستم منظم بود... تنها نگراني من شايعه‌اي هست كه در مورد پايين بودن نمره اسپيكينگ بين بچه ها مطرحه.... البته به نظرم من خوب امتحان دادم... راستي سوالم هم در مورد ورزش مورد علاقه (براي بازي كردن يا تماشاكردن) بود و يه سري سوال تكراري در مورد اين كه چرا مردم كمتر ورزش مي كنند و اينكه سهم شانس در موفقيت ورزشكاران حرفه‌اي بيشتره يا سهم تلاش زياد و ....

اميدوارم شايعه‌ها واقعي نباشند.... من توي تمام اسكيل ها به هفت نياز دارم و اگر يكي خراب بشه حسابي برنامه‌هام به هم مي ريزه

شاد باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)