صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

سلام
    امتحان کتبی آیلتس دانشگاه آزاد در شیراز امروز بود. شرایط امتحان خوب بود. کیفیت بلنوگوها و برخورد مسئولین خوب بود.
    ریدینگ این امتحان از نظر من آسونتر از کمبریج 9 بود!! لیسنینگ در حد کمبریج 9 بود. در کل خیلی روتین بودن هر دو! به شایعات گوش نکنید و اگر کمبریج ها رو کار کنید میشه نمره 7 به بالا آورد توی این دو اسکیل.
    رایتینگ موضوع اول 6 تا pie chart بود که در مورد یک نظر سنجی از دانشجوهای postgraduate و undergraduate یکی از دانشگاهای انگلستان بود که چقدر از امکانات دانشگاه راضیند
    تسک دوم هم یه چیزی تو این مایه ها بود ( درست یادم نمیاد یکم تغییرش دادم اما مفهوم یکیه) :
    Directors of organisations usually receive much higher salaries than ordinary workers and many people are in favour of this matter. others believe that this is unfair
    از نظر من تسک 1 آسون بود و من حدودا 200 تا لغت نوشتم اما تسک 2 سختتر بود برام چون حالم بد شد سر جلسه...
    اسپیکینگ هم که با نظم برگذار شد و برخورد examinar ها هر 3 خوب بود. نمره ها بیاد ببینیم وضعیت چه جوره!!
    Not Everything iS aS iT Seems

من هم دیروز شیراز امتحان دادم لیسنینگ و ریدینگش به نظرم اسون بودند ولی رایتینگ pie chart داده بودند که مثل نمودار نمیشه روش مانور داد و خیلی طولانی میشد و باید چیزای مهم رو تحلیل میکردی تا بتونی زود جمعش کنی موضوع رو.
    اما تسک 2 دو برابر بیشتر نمره داره و من هم زمانم 50/50 شد و خلاصه تا تونستم نوشتم و اخر جمع بندیش کردم.
    باید دید نمره ها چطوره حالا!

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان
    من اگر بخوام سر جلسه امتحان از هدفون استفاده کنم باید چکار کنم ؟
    باید قبلش بگم یا همون سر جلسه بگم درسته ؟
    ایا باید توی پروفایل جایی برای این مورد داره ؟
    توی مدرک که تاثیری نداره ؟

ببخشید زیاد شد . مرسی
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگر بخوام سر جلسه امتحان از هدفون استفاده کنم باید چکار کنم ؟
    باید قبلش بگم یا همون سر جلسه بگم درسته ؟
    ایا باید توی پروفایل جایی برای این مورد داره ؟
    توی مدرک که تاثیری نداره ؟

ببخشید زیاد شد . مرسی
    تا اونجا كه من مي دونم در حالت عادي چنين امكاني وجود نداره.... مگر اين كه مشكل شنيداري خاصي داشته باشيد كه بايد توسط پزشك تاييد بشه... البته من دو هفته پيش امتحان دادم و يك نفر با هدفون امتحان داد اما فقط يك نفر بود كه جدا از بقيه نشسته بود و طبيعتاً احتمال مي دم كه مشكلي داشته... در غير اينصورت همه چنين تقاضايي مي دادند.... به خصوص در دانشگاه آزاد شيراز كه كيفيت صوتيش بسيار فاجعه‌ست ....
    اگر تاييديه از پزشك داشته باشيد بايد شش هفته قبل از امتحان توي سايت ثبت كنيد و مدارك رو هم به مركز برگزاري تحويل بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0yan نمایش پست ها
    سلام
    امتحان کتبی آیلتس دانشگاه آزاد در شیراز امروز بود. شرایط امتحان خوب بود. کیفیت بلنوگوها و برخورد مسئولین خوب بود.
    ریدینگ این امتحان از نظر من آسونتر از کمبریج 9 بود!! لیسنینگ در حد کمبریج 9 بود. در کل خیلی روتین بودن هر دو! به شایعات گوش نکنید و اگر کمبریج ها رو کار کنید میشه نمره 7 به بالا آورد توی این دو اسکیل.
    رایتینگ موضوع اول 6 تا pie chart بود که در مورد یک نظر سنجی از دانشجوهای postgraduate و undergraduate یکی از دانشگاهای انگلستان بود که چقدر از امکانات دانشگاه راضیند
    تسک دوم هم یه چیزی تو این مایه ها بود ( درست یادم نمیاد یکم تغییرش دادم اما مفهوم یکیه) :
    Directors of organisations usually receive much higher salaries than ordinary workers and many people are in favour of this matter. others believe that this is unfair
    از نظر من تسک 1 آسون بود و من حدودا 200 تا لغت نوشتم اما تسک 2 سختتر بود برام چون حالم بد شد سر جلسه...
    اسپیکینگ هم که با نظم برگذار شد و برخورد examinar ها هر 3 خوب بود. نمره ها بیاد ببینیم وضعیت چه جوره!!
    راستش من هم همون روز شيراز امتحان دادم.... به نظر من هم هر دو اسكيل سوالات راحتي داشتند اما كيفيت صوتي بسيار بد بود.... البته شايد به علت محل نشستن من بوده كه وسط سالن بودم... اما در مقايسه با دوتا امتحاني كه در TEHRAN IELTS دادم و ليسنينگ رو 8 و 7.5 گرفتم كيفيت صدا اصلا قابل مقايسه نبود..... بسيار بم بود و حداقل سه تا سوال رو به همين دليل از دست دادم... البته اميدوارم فردا كه نتايج مياد حداقل هفت رو بگيرم.... اما باز هم معتقدم كه شركت در امتحان در اين مركز در مقايسه با تهران آيلتس به خصوص در ليسنينگ و به ويژه براي كساني كه نمره‌ي بالايي مي خوان ريسك بزرگيه... يك نكته‌ي ناراحت كننده‌ي ديگه هم اين بود كه بدون سوال در مورد اين كه آيا كيفيت صدا مورد تاييد هست امتحان رو شروع كردن (البته من سالن بالا بودم و از يكي از دوستان شنيدم كه توي سالن پايين اين رو سوال كردن... اما توي سالن بالا حتي با اين كه من به يكي از مراقب‌ها اعتراض كردم هيچ توجهي نكردن و امتحان شروع شد)

پویان عزیز من همین جلسه رو بودم اما متاسفانه آخر جلسه کسایی که سالن بالا بودن از اکو بودن صدا گلایه داشتند هرچند من که پایین بودم اکو نبود صدا اما متاسفانه شکایتشون حتی ثبت هم نشد. نمیدونم چرا همش می گفتن اگر شکایتی راجع به برگزاری امتحان دارید بگید! راستی ریدینگ هم به جز متن اول که حقا از کمبریج 9 آسونتر بود دو تای بعدی مخصوصا سومی خیلی مشکل تر و تریکی تر بود. حالا فردا نمره های این امتحان رو اعلام میکنند و نتیجه معلوم میشه امیدوارم نمره شما هم خوب بشه

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdhdr نمایش پست ها
    راستش من هم همون روز شيراز امتحان دادم.... به نظر من هم هر دو اسكيل سوالات راحتي داشتند اما كيفيت صوتي بسيار بد بود.... البته شايد به علت محل نشستن من بوده كه وسط سالن بودم... اما در مقايسه با دوتا امتحاني كه در TEHRAN IELTS دادم و ليسنينگ رو 8 و 7.5 گرفتم كيفيت صدا اصلا قابل مقايسه نبود..... بسيار بم بود و حداقل سه تا سوال رو به همين دليل از دست دادم... البته اميدوارم فردا كه نتايج مياد حداقل هفت رو بگيرم.... اما باز هم معتقدم كه شركت در امتحان در اين مركز در مقايسه با تهران آيلتس به خصوص در ليسنينگ و به ويژه براي كساني كه نمره‌ي بالايي مي خوان ريسك بزرگيه... يك نكته‌ي ناراحت كننده‌ي ديگه هم اين بود كه بدون سوال در مورد اين كه آيا كيفيت صدا مورد تاييد هست امتحان رو شروع كردن (البته من سالن بالا بودم و از يكي از دوستان شنيدم كه توي سالن پايين اين رو سوال كردن... اما توي سالن بالا حتي با اين كه من به يكي از مراقب‌ها اعتراض كردم هيچ توجهي نكردن و امتحان شروع شد)
    نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    پویان عزیز من همین جلسه رو بودم اما متاسفانه آخر جلسه کسایی که سالن بالا بودن از اکو بودن صدا گلایه داشتند هرچند من که پایین بودم اکو نبود صدا اما متاسفانه شکایتشون حتی ثبت هم نشد. نمیدونم چرا همش می گفتن اگر شکایتی راجع به برگزاری امتحان دارید بگید! راستی ریدینگ هم به جز متن اول که حقا از کمبریج 9 آسونتر بود دو تای بعدی مخصوصا سومی خیلی مشکل تر و تریکی تر بود. حالا فردا نمره های این امتحان رو اعلام میکنند و نتیجه معلوم میشه امیدوارم نمره شما هم خوب بشه
    بله درسته صدا یکم بم بود و اینکه یه دفعه نویز میوفتاد رو صدا. اما باز قابل شنیدن بود... ببینید امتحان آیلتس همینه! از نظر منم این روش اصلا استاندارد نیست و کسی که با این روش مشکل داره باید امتحان تافل بده که با هدفون گوش میکنی و بسیار استانداردتره!!
    دقیقا این موضوع هست که کجای سالن نشسته باشی و همه افراد توی شرایط یکسان نیستند
    Not Everything iS aS iT Seems

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

سلام

لطفا دوستانی که از کاربرانی که در اینجا تجربیاتشون را در اختیار دیگران قرار می دهند سولی دارند در این تاپیک سوالاتشون را مطرح کنند و از دوستان با تجربه دیگر خواهش می کنیم که در این تاپیک فقط تجربه شخصیشون را از آزمون بگویند و از پرسش و پاسخ در اینجا جدا خود داری کنند و سوالات خودشون را فقط در تاپیک بالا مطرح کنند.

با تشکر
    تیم مدیریتی applyabroad
    ویرایش توسط kasek : February 10th, 2014 در ساعت 08:49 PM
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

سلام
    من امتحان 15 فوریه 2014 رو تو دانشگاه آزاد داشتم.
    در کل محیط دانشگاه آزاد بهتره و صندلی ها راحت تره به جز اتاقهای اسپیکینگ که حالت خوف و ترس سلول انفرادی ایجاد میکنه توی آدم. من با اینکه دفعه ی اول تهران آیلتس استرس نداشتم اینبار خیلی استرس گرفتم و اگر خانم مریم عرباف با اون حالت آرامش دهنده برخورد نمیکرد قطعن خیلی نمرهام بد میشد ولی خوب شد و مثل سری قبل شدم. البته از نظر عاصق صدا بودن اتاقهای خوبیه که آیلتس تهران ازش بی نصیبه و صدای آقایی که همزمان با من توی اتاق بغلی مصاحبه داشت تمرکز من رو به هم میزد توی آیلتس تهران.
    یک ایراد وحشتناکشون اینه که وسط جلسه هیچی نیست بخوری و من وسطای ریدینگ دیگه قند خونم افتاده بود پایین و سرگیجه داشتم و شکلاتهامو دم در ازم گرفته بودن و فقط یک مشت قند!!! بین بچه ها توزیع کردن دیگه دیدن خیلی اوضاع خرابه.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام دوستان

من الان از آمون 8 مارس دانشگاه آزاد اومدم

شرایط آزمون از نظر و نظم و برگزاری خوب بود.
    هیچی به غیر آب معدنی نمی دادند. حق بردن شکلان نداشتیم اما خرما می شد برد.

لیستنینگ از نظر فرمت شبیه کمبریج 8-9 بود و multiple choice زیاد نداشت. سکشن 1 خیلی آسون بود و آروم حرف می زدند. فقط سکشن 2 ,4 تا multiple choice بود و یه نقشه بود که من گیج شدم و فکر کنم 6 تاشو از دست دادم. سکشن 3 سرعت تقریبا زیادی داشت به خصوص 4 تای اول. سکشن 4 خوب بود.
    باید نتیجه بیاد اما من شخصا از خودم تو لیستنینگ راضی نبودم.
    ریدینگ هم خوب بود من سر سکشن آخری وقت کم آوردم.

رایتینگ هم خیلی آسون بود در باره advertisement بود و تسک 1 هم یه جدول از مصرف آب 4 کشور در 4 sector بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)