صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 236 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

سلام
    کسی اخیراً امتحان ایلتس تو سنتر دانشگاه آزاد رشت داده؟؟ وضعیت نمره دهیش چطوره و همینطور برگزاریش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

نقل قول نوشته اصلی توسط tina71 نمایش پست ها
    سلام
    کسی اخیراً امتحان ایلتس تو سنتر دانشگاه آزاد رشت داده؟؟ وضعیت نمره دهیش چطوره و همینطور برگزاریش؟
    سوال منم هست. به اضافه اینکه میخواستم بدونم کجا برگزار میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام
    من دانشگاه آزاد سنتر رشت امتحان دادم. شهریور ماه. همه چیز خوب بود....
    کیفیت صداش هم خوب بود بر خلاف چیزی که بعضی از دوستان اشاره کردن. البته به پای هدفون نمیرسه .
    واسه مصاحبه هم خیلی خیلی خیلی خوب بود اصلا استرس نمیداد. اول کمی فرصت داد و صحبت کردیم و بعد ضبط شروع شد.
    من 20 روز خوندم و راضی بودم و هر اسکیل 6.5 آوردم.
    به نظرم دوستانی که رشت هستن بهتره همینجا امتحان بدن چون وقتی به کارتون تسلط دارید محل امتحان خیلی فرق نمیکنه.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

محل آزمون هم روبه روی پارک شهر کوچه مویدی هست. روز آزمون کتبی ورود به کوچه را با همکاری پلیس ممنوع میکنن و صدای رفت و آمد اصلاً نمیاد بر خلاف سال های قبل....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگ

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    من هشت اکتبر آکادمیک آزاد تهران دارم، هیشکی تا حالا تجربه راجع ب این سنتر داشته؟
    مکانش
    کیفیت صدا
    برخورد اگزمینر،

من دارم از شهرستان میام، نزدیکترین هتل ب ساختمون برگزاری آزمون کجاست؟
    مرسی

هتل فردوسی

Junior Member

Post پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

سلام خواستم تجربياتمو با دوستان در ميون بگذارم
    من توي آبان دانشگاه آزاد شيراز امتحان دادم. محل امتحان پرديس صدرا بود.

با اينکه هدفون نداشت ولي کيفيت صدا خوب بود و همون اول هم دوبار ازمون خواستن که کيفيت صدا رو چک کنيم و همه تاييد کنن که مي شنون.

امتحان اسپيکينگ هم خوب برگزار شد و چون من استرس زيادي داشتم سريع جواب ميدادم اما خود ممتحن با اشاره دست از من میخواست که به حرف زدنم ادامه بدم و يجورايي کمکم کرد.

تنها نکته آزاردهنده اين مرکز اين بود که زماني که من به محل امتحان رسيدم هيچ کس نبود و يجورايي سکته کردم که اصن درست اومدم يا نه. تا بالاخره چند نفر ديگم اومدن همونجا و از هم که پرسيديم فهميديم هممون اومديم واسه آيلتس. در مجموع درسته که اولش بهم استرس وارد شد ولي ازين مرکز راضي بودم.

من حدود دوماه براي اين آزمون تلاش کردم و تونستمoverall8 بيارم. البته پيش زمينه خوبی تو زبان داشتم ولی با این وجود اینطوری نبود که لازم نباشه براش زحمت بکشم.

برای عزیزانی که تازه میخوان آزمون رو بدن آرزوی موفقیت می کنم مطمئن باشید اگر زحمت بکشید نتیجه تلاشتونو میبینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)