صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    کاملا با شما موافقم.
    بابا یکی بره فروم بچه های تهران آیلتس که امتحانمون یکی بود ببینه که مینیممشون تو ریدینگ و لیسنینگ 6.5 هست و چندتا هم 8.
    نمره ریدینگ و اسپیکینگ اصلا مال من نیست.
    میگم نکنه اینا هول شدن این چند روزه نمره هارو غلط وارد کردن؟
    واسه اعتراض چیکار باید بکنیم؟
    یک فرم به من داد گفت پرش کن با فیش بانکی 280 هزار تومان. اصلا هم خوشش نیومد که این فرم گرفتم....با اینکه زیاده حتما پرداخت می کنم.من کارنامه ی قبل ام هستش.اصلا خندم گرفته از این نمره ها...ولی پیشنهاد می کنم همه با هم جمع شیم .من شک ندارم این نمره ها مشکل داره.یک چیزه دیگه اینکه من روز امتحان اسپیکینگ بعد امتحانم دیدم که ممتحن 3 تا نمره داده بود که 2 تاش 7 بود یکیش 7.5.من واقعا اسپیکینگمو خوب دادم بعد تو کارنامه 5.5!! دفعه ی اولم هم نیست که بگم نمیدونم اسکیل نمره چیه...

جالب تر اینه که با اینکه من به اینا کارنامه ی قبلی مو که اورال 6.5 بوده داده بودم و تو کارنامه ی جدیدم که اورال 6 شده زده که repeating ielts=no همین نشون میده که این کارنامه ها غلط دارن ....

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

عجب بابا!!!
    میخواین لیست افرادی که اعتراض دادن دستمون باشه من از خودم شروع میکنم.

R=W=S=6
    L=6.5
    Overall=6
    اعتراضم به اسپیکینگ هست بیشتر قبلا 6.5 شدم.

بقیه دوستان هم که اعتراض دارن خواهشن بگن که چند نفریم.
    راستی خانم گفت تا 6-8 هفته جواب میگیرین.

رسیدی چیزی به شما ندادن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط katayounkamran نمایش پست ها
    جالب تر اینه که با اینکه من به اینا کارنامه ی قبلی مو که اورال 6.5 بوده داده بودم و تو کارنامه ی جدیدم که اورال 6 شده زده که repeating ielts=no همین نشون میده که این کارنامه ها غلط دارن ....

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    عجب بابا!!!
    میخواین لیست افرادی که اعتراض دادن دستمون باشه من از خودم شروع میکنم.

R=W=S=6
    L=6.5
    Overall=6
    اعتراضم به اسپیکینگ هست بیشتر قبلا 6.5 شدم.

بقیه دوستان هم که اعتراض دارن خواهشن بگن که چند نفریم.
    راستی خانم گفت تا 6-8 هفته جواب میگیرین.

رسیدی چیزی به شما ندادن؟
    من چون هنوز فیش بانکی نداده بودم گفت این فرم به علاوه ی فیش بانکی را فردا بیار که من گفتم صبح میارم.من هم به اسپیکینگ و رایتینگ بیشتر اعتراض دارم S=W=5.5 و L=6 و R=6.5.اگر نمره هم تغییر کنه پول رو پس می دن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering , University of Alberta

راستش من چون دیدم همه ناراضین گفتم بگم که به نظرم نمرم خیلی خوب شده. overall=7.5, l=r=8, w=s=6.5 (من در حد 7 بودم) اونجا حتی نمره 7و 8 هم دیدم تو کارنامه ها.... اگزاماینر S من یه آقای جوون بسیار خوش اخلاقی (اتاق آخر) بود که بنظرم بهم خیلی خوب نمره داد. خدا حفظش کنه... معمولا اگزاماینرای خانوم بد نمره میدن دیگه. ببینید L یه چیزیه که واقعا نمیشه دقیق گفت چند میشیم... مثلا من خودم potatos نوشتم به جای potatoes! خیلی از کلمه ها s جمع میخواست که من دوستم نذاشته بود و 6.5 شد. اون سه تا اسکیلمم تیچرم خیلی کمک بزرگی کرد...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

آقا شک نکن که بد نمره دادن!!!
    من بار اول تو یه مملکت غریب با کلی استرس و هول شدگی با اگزمینر هندی اسپیکینگ شدم 6.5.
    بعد یکماه خوندم کلی هم کار کردم رو اسپیکینگ (دو روز پیش هم گفتم نمره اسپیکینگم 8 میشه و گفتم که بعد نتایج خودتون قضاوت کنین) ولی شدم 6.
    جالبه که خیلی از دوستان 5.5 شدن.
    من اعتراض میدم . و دیگه هم آیلتس نمیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedz4 نمایش پست ها
    سلام. من نظرات بچه ها رو در مورد نمراتشون خوندم. آخر متوجه نشدم سنتر دانشگاه آزاد خوب نمره میده یا بد؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

خب همه میگن که idp بد نمره میده. شماها هم که اکثراً تایید میکنین...

نقل قول نوشته اصلی توسط naserrst نمایش پست ها
    خب همه میگن که idp بد نمره میده. شماها هم که اکثراً تایید میکنین...
    به نظر من idp بد نمره نمیده این سنتر افتضاح نمره داده.من ژانویه استانبول idp امتحان دادم و با اون همه استرس اسپیکینگ و رایتینگ را هر دو 6.5 شدم. دبی هم همین طور idp امتحان دادم باز هر دو 6.5 شد و بعد کلی تمرین که می خواستم 7 بگیرم اینجا هر دوشو 5.5 دادن بهم...همین الانم رفتن برای اعتراض و توی همین زمانی که اونجا بودم 2 نفر دیگه هم اومدن که کارنامه بگیرن و هر دو از اسپیکینگ و رایتینگ ها شاکی بودن...ولی مشکل این 280000 تومن که خیلی ها اعتراض نمی دن.خیلی جالبه که می گم چرا تو کارنامه نزدین که من قبلا امتحان دادم خیلی راحت میگه این اشتباه ها پیش میاد دیگه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil & environmental engineering-Shiraz university

نقل قول نوشته اصلی توسط asman6666 نمایش پست ها
    راستش من چون دیدم همه ناراضین گفتم بگم که به نظرم نمرم خیلی خوب شده. overall=7.5, l=r=8, w=s=6.5 (من در حد 7 بودم) اونجا حتی نمره 7و 8 هم دیدم تو کارنامه ها.... اگزاماینر S من یه آقای جوون بسیار خوش اخلاقی (اتاق آخر) بود که بنظرم بهم خیلی خوب نمره داد. خدا حفظش کنه... معمولا اگزاماینرای خانوم بد نمره میدن دیگه. ببینید L یه چیزیه که واقعا نمیشه دقیق گفت چند میشیم... مثلا من خودم potatos نوشتم به جای potatoes! خیلی از کلمه ها s جمع میخواست که من دوستم نذاشته بود و 6.5 شد. اون سه تا اسکیلمم تیچرم خیلی کمک بزرگی کرد...
    سلام.دوست عزیزوخیلی بابت نمره هاتون تبریک میگم.اما به نظر من listening & reading چیزی نیست که ربطی به سنتر داشته باشه.جوابا مشخص هست.هر جا و هر کس دیگه هم تصحیح کنه همین نمره ها رو میده.اما speaking & writing کاملا دست اگزمینر هست.متاسفانه من نقطه قوتم اسپیکینگ و بعدش رایتینگ هست.تو همه امتحان های ماک و حتی امتحان قبلی من اسپیکینگ رو بالای 7.5 میشم.اما الان خیلی برام 6.5 عجیبه.خیلیی.این اسکیل خیلی به اگزمینر ربط داره.واسه من یه آقای میانسال خیلی بد اخلاقی بود.من فردای امتحان مصاحبه داشتم تو قلهک.هم اتاق و هم سیستم ضبطشون افتضاح بود.چون اصلا اونجا محل امتحان نبوده هیچ وقت.

Junior Member

سلام دوستان
    من 5 بار تا حالا امتحان دادم كه سنجش قديم دو بار ايلتس تهران دو بار و دانشگاه ازاد يكبار .در همه اين امتحانها speaking 6.5 شده بودم ولي در اين امتحان اخر كه ممتحن من اقاي نويد ابراهيميان بود به من 5.5 داده در صورتي كه من هم دو دقيقه رو خوب صحبت كردم و همه بحث بعدشو و الان نمي دونم چيكار كنم.من فكر مي كنم كه خيلي خيلي سختگيرانه بوده و دوست دارم از اقاي ابراهيميان بپرسم كه لهجه صحبت كردنش خيلي ضعيف و معمولي بوده چرا با زندگي امثال من بازي مي كنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)