صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering , University of Alberta

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamh63 نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیزوخیلی بابت نمره هاتون تبریک میگم.اما به نظر من listening & reading چیزی نیست که ربطی به سنتر داشته باشه.جوابا مشخص هست.هر جا و هر کس دیگه هم تصحیح کنه همین نمره ها رو میده.اما speaking & writing کاملا دست اگزمینر هست.متاسفانه من نقطه قوتم اسپیکینگ و بعدش رایتینگ هست.تو همه امتحان های ماک و حتی امتحان قبلی من اسپیکینگ رو بالای 7.5 میشم.اما الان خیلی برام 6.5 عجیبه.خیلیی.این اسکیل خیلی به اگزمینر ربط داره.واسه من یه آقای میانسال خیلی بد اخلاقی بود.من فردای امتحان مصاحبه داشتم تو قلهک.هم اتاق و هم سیستم ضبطشون افتضاح بود.چون اصلا اونجا محل امتحان نبوده هیچ وقت.
    درسته. اگزاماینر بسیار مهمه. منم که گفتم S من را آقای آرش (فامیلشا یادم نیست) بسیار خوب داد. من رو 6 حساب کرده بودم. خیلیم شنیدم که بعضی اگزاماینرها (متاسفانه بیشتر خانوما را شنیدم) بد نمره میدن. معلم من میگفت دعا کن با خانوم نیافتی! اما L,R هم یه نکته هایی داره که شاید هرکسی ندونه. من خودم یکبار آفرینش امتحان دادم (قصد تبلیغ ندارم. خودمم یکبار دادم فقط و نظر مثبت خاصی درموردش ندارم) و بعد امتحان، کارگاه آموزشی آزمونش را رفتم. اون کسی که W را تصحیح میکرد، هیچ چیز مفیدی واسه من حداقل نگفت اما یه آقای جعفری نامی بود واسه L,R که تو کلاسش کلی نکته گفت. مثلا کلماتی که می نویسید تو جدول، نباید خطوط را قطع کنه و باید کاملا داخل باشه وگرنه نمره اون سوالا نمیگیرید! این نکته را من تو هیچ کتابی نخوندم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

دوستان من 23 فوریه امتحان داده بودم.
    L=6.5,
    R=W=S=6
    برای اسپیکینگ که خیلی کم داده بودن اعتراض دادم متاسفانه تغییری نکرد. یعنی اصلا به اغتراض ها نگاه نمی کنن به نظر من.

بچه ها ببخشید یه سوال دارم برای یکی از دوستام میخوام. اگه بخوایم ایلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم مراحلش ایا مثل آیلتس تهران هست؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    بچه ها ببخشید یه سوال دارم برای یکی از دوستام میخوام. اگه بخوایم ایلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم مراحلش ایا مثل آیلتس تهران هست؟
    بله مراحل مثل همون هست ولي سايت دانشگاه ازاد مثل ايلتس تهران سخت گير نيست ضمن اينكه دانشگاه ازاد به راحتي ميشه ثبت نام كرد و دقدقه اينكه پر ميشه و نميتونين ثبت نام كنيد رو نخواهيد داشت !
    ویرایش توسط hamini : April 29th, 2013 در ساعت 03:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    بله مراحل مثل همون هست ولي سايت دانشگاه ازاد مثل ايلتس تهران سخت گير نيست ضمن اينكه دانشگاه ازاد به راحتي ميشه ثبت نام كرد و دقدقه اينكه پر ميشه و نميتونين ثبت نام كنيد رو نخواهيد داشت !
    مرسی از جوابتون. میشه بگین چرا ثبت نامش به اون سختی نیست/ ظرفیتش بیشتره؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

بچه ها جواب این مرکز هم دو هفته ای میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از جوابتون. میشه بگین چرا ثبت نامش به اون سختی نیست/ ظرفیتش بیشتره؟
    بله ظرفیتش چندین برابر هستش ضمن اینکه دانشگاه آزاد چند ماهی بود کنسل شده بود و به دلیل همین اکثرا دوستان هنوز نمیدونن که دوباره این مرکز شروع به کار کرده . البته افرادی که در در دانشگاه آزاد امتحان دادن ظاهرا نسبت به نمره ایی که در اسپیکینگ و رایتینگ گرفتند راضی تر هستند تا افرادی که در ایلتس تهران امتحان دادند !

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها جواب این مرکز هم دو هفته ای میاد؟
    بله دوست عزیز جواب های امتحان های آیلتس همشون 13 روزه می آیند معمولا مثلا جواب امتحان برگزار شده 27 آپریل ایلتس تهران و دانشگاه ازاد هر دو 10 MAY خواهد آمد...

Junior Member

دوستان میدونین شماره حساب رو از کجا میشه پیدا کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط H4midreza نمایش پست ها
    دوستان میدونین شماره حساب رو از کجا میشه پیدا کرد؟
    دوست عزيز شماره حساب براي چي؟ شما ميتونيد به صورت آنلاين با كارتهاي عضو شتاب پرداخت رو انجام بديد... دانشگاه ازاد هستين ديگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)