صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Junior Member

پیش فرض کمک

دوستان من چند سئوال دارم
    اگر امتحان speaking بعد از امتحان کتبی باشه ایا نتایج 13 روز بعد از امتحان کتبی می یاد یا 13 روز بعد از امتحان speaking
    در واقع من می خوام برای امتحان 15jun ثبت نام کنم تو سایت دانشگاه ازاد زده زمان امتحان speaking از 9jun تا 22jun اگر تو بدترین حالت 22jun زمان امتحان speaking باشه نتایج کی بصورت آنلاین میاد؟
    ددلاین من برای Application دانشگاه 1jul است ایا به ددلاین می رسم؟
    ایا برای Application نتیجه آنلاین قابل ارائه هست یا نه؟

ممنون میشم اگر زودتر جواب بدین

Junior Member mazdak_1358 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماري - دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    دوستان من چند سئوال دارم
    اگر امتحان speaking بعد از امتحان کتبی باشه ایا نتایج 13 روز بعد از امتحان کتبی می یاد یا 13 روز بعد از امتحان speaking
    در واقع من می خوام برای امتحان 15jun ثبت نام کنم تو سایت دانشگاه ازاد زده زمان امتحان speaking از 9jun تا 22jun اگر تو بدترین حالت 22jun زمان امتحان speaking باشه نتایج کی بصورت آنلاین میاد؟
    ددلاین من برای Application دانشگاه 1jul است ایا به ددلاین می رسم؟
    ایا برای Application نتیجه آنلاین قابل ارائه هست یا نه؟

ممنون میشم اگر زودتر جواب بدین
    مطابق قانون خود IELTS جواب 13 روز بعد از کتبی میاد و ربطی به Speaking نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

سلام
    من چهار سال پیش ایران آیلتس امتحان دادم و بعدش دیگه هیچی .برای همین الان اصلا نمیدونم روند ثبت نام چطور شده...
    چطور میشه از تاریخ بعدی آزمون دانشگاه آزاد خبردار شد؟دوستانی که برای 25 می ثبت نام کردن چطور از تاریخ و روز ثبت نام مطلع شدن...اصولا از چند روز قبل سایت برای ثبت نام باز میشه؟

Junior Member mahdimahdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی شهری-دانشگاه تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها
    سلام
    من چهار سال پیش ایران آیلتس امتحان دادم و بعدش دیگه هیچی .برای همین الان اصلا نمیدونم روند ثبت نام چطور شده...
    چطور میشه از تاریخ بعدی آزمون دانشگاه آزاد خبردار شد؟دوستانی که برای 25 می ثبت نام کردن چطور از تاریخ و روز ثبت نام مطلع شدن...اصولا از چند روز قبل سایت برای ثبت نام باز میشه؟
    ایشاللا که خیره. داستان آیلتس ما داستان آزار دهنده ای شده. یادش بخیر ایران آیلتس چه دوران خوبی بود.
    الان در حال حاضر 3 تا موسسه وجود دارن که آیلتس برگزار می کنن.
    1. عصر دین و دانش: با گند کاری که این موسسه 1 دسامبر انجام داد بعید میدونم بتونه به این زودیا سرپا بشه (دورشو خط بکش)
    2. آیلتس تهران: این موسسه تقریبا از همه فعال تره. آزمون های پشت سرهم تقریبا بدون کنسلی از ویژگی های خوب این موسسه هستش. اما نکات منفی کمی هم نداره. از جمله اونا میتونم به سیستم فسیلی و اذیت کننده خود موسسه و تا حدی مغرضانه نمره دادنش اشاره کنم. برای ثبت نام از طریق این موسسه اول باید پروفایل بسازی که امروز و فردا رو نهایتا مهلت داری. اما چون ممکنه عکست طول بکشه تایید بشه توصیه می کنم هرچی سریع تر این کار رو بکنی (منظورم از سیستم مشکل دار همین بود که برای هر کاری زمان و روز داره حتی برای پروفایل ساختن اما خب تعدد آزمون های این موسسه از همه بیشتره ). تو سایتش اطلاعات آزمون های آیندش هست و معمولا جمعه 3 هفته قبل از برگزاری آزمون ساعت 10 صبح ثبت نام میکنه که باید حواست باشه که خیلی خیلی سریع پر میشه.
    3. آیلتس دانشگاه آزاد: که به سیستم جدید و اینترنتی خو گرفته و هر وقت بخای پروفایل می سازی و همه کارهاش اینترنتیه. ظرفیتش هم خیلی بیشتر طول میکشه تا پر شه. این موسسه بهتر هم نمره میده. فقط تعداد آزمون هاش کمتره و مواردی از کنسلی توش دیده شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

بسیار ممنونم
    ایران آیلتس عالی بود من بی دردسر ثبت نام کردم و نمره خوبی هم گرفتم اما با توجه به وضعیت ایلتس تهران فکر میکنم آزاد امتحان دادن احتمالا نتایج بهتری رو در پی داشته باشه نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

کسایی که آزمون دانشگاه آزادو دادن میشه بگن کیفیت صدا و کلا وضعیت محیط آزمون خوب بود یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering , University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    کسایی که آزمون دانشگاه آزادو دادن میشه بگن کیفیت صدا و کلا وضعیت محیط آزمون خوب بود یا نه؟
    دوست عزیز؛ درین مورد من میتونم بگم که بسیار خوب بود. اول که وارد شدیم همه وسایل را گرفتن و گذاشتند تو قفسه ها و یه شماره دادن به هرکس. اجازه نمیدادن خوراکی ببریم تو و این بنظر من خوب بود، صدای باز کردن خوراکی ها تو اون شرایط واقعا تمرکز آدما بهم میریزه! گفتند چیزی میخوایید قبلش بخورید. مثلا میتونستیم شکلاتامونا بذاریم تو دهنمون، در طول امتحان یا حداقل تا اواسطش یه چیزی داشتیم! یه میز کنار در بود روش لوازم تحریر و بطری آب معدنی و لیوان بود. کلی مراقب بودن که به بچه ها کمک میکردن در ارتباط با سوالاتی که داشتن و پر کردن فرمها. هر مرحله به دفعات توضیح داده میشد و کسی استرس نداشت که یچیزی رو متوجه نشده. هواش خوب بود اما آخراش یکمی گرم شد که پنجره را باز کردن. وفتی سرصدا از بیرون اومد، سریع رفتند بستنش! حس کردم واسشون مهم بودیم از همه بهتر میزش بود...یه میز بزرگ برای هر نفر جداگانه با ارتفاع مناسب،لازم نبود خیلی گردنتونا خم کنید که درد بگیره. بنظر من صندلیشم راحت بود...البته من سری اول امتحان دادم جمعیت کم بود. امیدوارم دوستانی که بعدا امتحان دادن هم نظراتشونا بذارن...
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phycisian

من 2 بار تهران ایلتس امتحان دادم بار سوم به فاصله 2 هفته دانشگاه ازاد . که بی نظیر بود نه تنها بر گزاری و سالن بلکه نمره دادنشون من که ازشون ممنونم برای من که با تهران ایلتس 1 نمره اختلاف داشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

امروز تاریخ ۲۵ می امتحان دادم همه چیز عالی بود هر چند که من خوب نبودم اما دفعه بعد می دونم چی کار کنم.
    امید وارم بقیه موفق شده باشند.

یک چیزی رو که متوجه شدم واقعا کتاب های کمبرج مرجع هستند.
    آزمون به نظر من تکراری بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    امروز تاریخ ۲۵ می امتحان دادم همه چیز عالی بود هر چند که من خوب نبودم اما دفعه بعد می دونم چی کار کنم.
    امید وارم بقیه موفق شده باشند.

یک چیزی رو که متوجه شدم واقعا کتاب های کمبرج مرجع هستند.
    آزمون به نظر من تکراری بود.
    سلام. خسته نباشید. موضوعات رایتینگتون چی بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)