صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahdi نمایش پست ها
    سلام سطح زبانی که داری خیلی مهمه. باید یکم بیشتر توضیح بدی.
    حتما موسسه هم تاثیر داره چون مواردی مثل رایتینگ و اسپیکینگ سلیقه ایه و باید در نظر داشته باشی. هزینه ثبت نام توی کل دنیا یکسانه و تو ایران هم خدا رو شکر از این قاعده مستثنا نیست.
    موفق باشی
    سلام
    لطفا یکی منوراهنمایی کنه
    من الان 2روز تمام پای کامپیوترم نمی تونم ثبت نام کنم
    تا اسم username میزنم میگه این اسم موجوده
    بیشتراز 1000 اسم وارد کردم حتی اسمای مسخره رو خودم گذاشتم نشد ک نشد
    من باید در امتحان 22 جون شرکت کنم و میخوام آزاد شرکت کنم
    تا 1 جون هم بیشتر مهلت ندارم
    دانشگاه ازاد نه ب ایمیل نه ب تلفن جواب نمیده

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

منظورش از username is valid اين نيست كه اسم ها موجوده منظورش اينه كه ميتوني اون رو انتخاب كني..مطمئن باش..واسه منم پيش اومد زنگ زدم اونا هم اينو گفتند و من هم با موفقيت ثبت نام كردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Naramsina نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یکی منوراهنمایی کنه
    من الان 2روز تمام پای کامپیوترم نمی تونم ثبت نام کنم
    تا اسم username میزنم میگه این اسم موجوده
    بیشتراز 1000 اسم وارد کردم حتی اسمای مسخره رو خودم گذاشتم نشد ک نشد
    من باید در امتحان 22 جون شرکت کنم و میخوام آزاد شرکت کنم
    تا 1 جون هم بیشتر مهلت ندارم
    دانشگاه ازاد نه ب ایمیل نه ب تلفن جواب نمیده
    سلام
    من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم، اما بعد فهمیدم که مشکل در حروف انتهای فرم که باید تایپ کنم، بود.
    برای وارد کردن حروف حتما باید جروف بزرگ و کوچک رعایت کنید.
    امیدوارم مشکلتون حل بشه

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشیداز دفعهٔ قبل که امتحان دادم ۲-۳ سالی‌ میگذره، درست به یادم نیست که برای امتحان چه چیزهایی‌ لازم بود که همراهمون باشه، الان توی ایمیل که اومده اینارو نوشته:
    پرينت صفحه پروفايل روي سايت 
    پرشده پس از دانلود از روي سايت Application Form 
    اصل پاسپورت يا كارت ملي (در صورت ثبت نام با پاسپورت، اصل پاسپورت و در صورت ثبت نام با 
    كارت ملي، اصل كارت ملي)
    كپي پاسپورت يا كارت ملي (در صورت ثبت نام با پاسپورت، كپي پاسپورت و در صورت ثبت نام با 
    كارت ملي، كپي كارت ملي)
    زمينه سفيد كه از 6 ماه قديمي تر نباشد × 2عدد عكس رنگي در سايز عكس پاسپورت ( 4 

در مورد صفحهٔ پروفایل منظور همون "my prifile" توی وبسیت اهست؟ یعنی‌ من پرینت از اون صفحه بگیرم؟
    و اینکه عکس حتما باید همون ی باشه که آپلود کردیم موقع ثبت نام؟
    ممنونم

Junior Member

من دیروز امتحان دادم.واقعا برگزاری عالی بود.

لسنینگ وحشتناک بود.یعنی نامردی بود .تو یه سکشن گفته بود 6 تا زمینه علمی هست گوینده ها دربارش حرف می زنن نظرشون راجع به اینا کدوم یک از 8 مورد داخل لیست.تصور کن تو اون زمان باید هم گوش بدی هم سریع 8 تا مورد رو روخوانی کنی.یعنی تنها زمانی می تونی جواب بدی حداقل 6 دقیقه 8 مورد رو خوب بخونی.وقتی این 6 تا از دست دادم تخلیه شدم دیگه برا بقیه تمرکز نداشتم.

ریدینگش عالی بود یعنی همون قانون رعایت کردم یعنی دو تا سکشن اول هر کدوم 10 دقیقه وقت گزاشتم آخری طولانی 40 دقیقه فکر کنم نمره کامل بگیرم.

سلام
    من شنبه،٢٢ژوئن،١تير امتحان دانشگاه آزاد داشتم
    *ساعت ٩:١٥ شروع شد، از نظم و سازماندهي خوب و مرتب بود و شرايط سالن ها هم مناسب بود، البته مداد ،تراش و پاك كن ندادند(كه در نوشته ارسالى گفته شده بود كه اين وسايل همراهتون باشه)، قبل از ورود به سالن يك بطرى آب و وسط reading يك عدد بيسكويت دادند.
    *صندلى و ميز تك نفره و راحت بود
    *كيفيت صدا كاملا خوب بود، رسا و شفاف و مشكلى از اين بابت وجود نداشت.
    *به دليل تقلب گويا يك نفر رو از آزمون اخراج كردند، در اين موردكاملا دقيق و سختگيرانه عمل كردند و سالن ها مجهز به دوربين مداربسته است.
    *امتحان استاندارد بود، نه سخت تر ،نه آسون تر از معمول،(من فوريه گذشته امتحان دادم و R:9. L:8.5 S:8.5 W:6.5 گرفتم، در مقايسه با اون آزمون و همينطور تست هاى كمبريج ميتونم بگم از نظر درجه سختى تفاوت زيادى نداشت)
    *گفتند نتيجه رو در سايت https://results.ielts.org روز ١٤ تيرماه ببينيم
    *كارنامه ها هم به صورت حضورى در ساختمان دانشگاه آزاد واقع در شريعتى ،دو راهی قلهک، خیابان پابرجا، بلوار آینه، نبش کوچه گل يخ، واحد 101(نقشه:http://ept.iauset.com/Contact.aspx)
    در ساعات ١٥-٩ روز ١٥ تيرماه تحويل داده ميشه ، هم ميتونستيم بعد از آزمون در طبقه همكف تقاضا كنيم كه با DHL ارسال بشه .
    ***در مجموع به نظر من از نظر كيفيت سالن، صدا ، نظم و سازماندهى خوب بود؛ دوستان نگران اين موارد نباشيد؛اما در مورد نحوه نمره دهى speaking وwriting تا روز نتايج بايد صبر كنيم.
    ویرایش توسط ariana_rira : June 23rd, 2013 در ساعت 04:24 PM

اقا من فقط تجربه شخصیمو از ازمون IELTS در دانشگاه ازاد میگم
    همه چیز میشه گفت متعادل بود به غیر از رایتینگ
    انصافا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم بد نمره میدن تو این بخش
    من دارم واسه ازمون GRE هم اماده میشم همتون میدونین GRE چی هست دیگه نصف لغتایی که میگم رو معلمهای زبان هم نمیدونن حساب کنین من رایتینگمو تو ازمون ازمایشی های افرینش بین 7 تا 8 بود ولی تو ازمون ایلتس بهم 6 دادن اصلا نمیدونم اینا چشونه کاش رفته بودم ارمنستان یا جای دیگه امتحان میدادم . پیشنهاد میکنم گزینه اولتونو ارمنستان بزارین 4 تا از دوستانم اونجا امتحان دادن نمره هاشون حتی از ازمون ازمایشیهاشونم بالاتر شده البته تو بخش رایتینگ و اسپیکینگ منظورمه چوتن لیسنینگ و ریدینگ که نمره ثابت و استاندارد هست.ولی در مجموع ادم میخواد 2 بار یا حتی بیشترم امتحان بده و هزینه پرداخت کنه خب همونو بزاره با یه تور 2یا 3 روزه بره ارمنستان و امتحانشو بده بیاد دیگه این همه هم وقت تلفی نکنه

Junior Member

من امروز امتحان اسپیک دادم آزاد.همه چی خیلی خوب بود فکر میکنم اسم اگزمینرم آقای بیات بود اتاق 3! کسی میدونه چه جوری نمره میدن؟! من خودم راضی بودم درباره موضوعات مختلف پرسید خودشم وسط حرفام گاهی قطع میکرد میرفت سوال بعدی! بعضی وقتام که یکی دو تا جمله جواب میدادم مخصوصا پارت 3 خودش کمک میکرد با یه سوال دیگه و من ادامه میدادم. نمیدونم سوتی گرامری دادم یا نه البته! اولش هم یه کم باهام خوش و بش کرد که استرس ام بره بعد امتحان رو شروع کرد!

Junior Member

بچه ها تغریبا از همه میپرسن کار میکنی یا درس میخونی اما از من اصلا نپرسید!! چرا؟! فقط پرسید چند سالته و درباره جایی که زندگی میکنی بگو

Junior Member

سلام من هم امروز اسپیکینگ در دانشگاه آزاد داشتم
    به نظر خودم بد نبودم
    ولی خودم متوجه شدم یکی یا دو تا سوتی گرامری داشتم
    اگزمینره ام اسمشو دقیق یادم نیست فک کنم مصطفوی بود کسی می دونه چه طور نمره میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)