نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
سلام دوستان

من میخواستم ژانویه آزمون بدم که آیلس تهران زحمت کشید اکونت منو پاک کرد و الانم دیگه امکان ثبت نام وجود نداره و گفتن تو ژانویه ثبت نام باز میشه.

من مجبورم برای فوریه ثبت نام کنم ....سوالم اینه که ایجاد اکونت چقدر طول میکشه تا تائید بشه و بعدا میشه ثبت نام برای روز آزمون کرد؟ حالا که این جوری شده که ثبت نام را بستن با مشکل رو به رو خواهیم شد و

حجم زیادی مجبورا برای ژانویه ثبت نام کنن و بعدا باید منتظر بشن تا تائید شیم و بعد روز ثبت نام رو انتخاب کنیم؟ خلاص دردسر خود آزمون یه طرف داستان ثبت نام واقعا فاجعه شده

سوال دیگم اینه که آیا مراجعه حضوری تاثیر داره به خود آیلتس تهران؟

پرداخت وجه و شماره حساب در همان ثبت نام روز آزمون معلوم میشه؟ و مبلغ الان چقدر است؟ از دوستانی که ژانویه آزمون میدهند در ایلتس تهران لطفا اطلاع رسانی کنن

ممنون
سلام
پروفایل شما از زمان ساخته شدنش 24 تا 48 ساعت طول میکشه تایید شه . اگه از این مدت بیشتر طول کشید و میلی واسه تایید پروفایلتون واستون ارسال نشد معنیش اینه که پروفایلتون approve نشده و معمولا بعد از 6 روز میل not approved دریافت میکنین و ازتون میخواد پروفایلتون و اصلاح کنید و اگه اصلاح نکینید این 6 روز بشه 8 روز و تغییری تو پروفایلتون ایجاد نشه بصورت خود بخود پروفایلتون و مشخصاتتون از پایگاه داده موسسه پاک میشه .

وقتی موفق شدین و پروفایلتون approve شد باید منتطر تاریخ ثبت نام باشید که معمولا جمعه ها پروسه ثبت نام و رزرو آزمون انجام میشه . زمان ثبت نام بطور مثال اگه 250 seat رزرو نشده داشته باشن فقط 10 مین طول میکشه این 250 تا پر شن پس باید تو این یک مورد خاص عجول باشید. وقتی رزرو کردین یک کد رزرو دریافت میکنین و تو صفخه payment میتونین شماره حساب بانک رو ببینین و کلا 5 روز با احتساب روز ثبت نام فرصت دارین مبلغ رو پرداخت کنین وگرنه رزروتون کنسل میشه به پشت در مونده ها میرسه!!

چیزی که شایعه شده ثبت نام هایی که تو سال جدید یا jan انجام میشه مبلغ آزمونش 900 تومان میشه

فکر نمیکنم نیاز به مراجعه حضوری باشه تو سایت همه چی رو قید کردن