صفحه 30 از 30 نخستنخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 296 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

بهترین مرکزی که توی ایران وجود داره همین مرکزه آیلتس تهرانه.. فقط میتونم بگم ممنون از اینکه هستید.. البته هنوز نمره ام نیومده ولی صرفه نظر از نمره همه چی عالی. میخوام بگم که چقد خاکی و خودمونی هستند. توی پروشات که امتحان میدی انقد پرسنلش و اگزمینرهاش ادا اطوار دارند که ادم حووقش میگیره..
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (english literature)ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز

شنيده بودم از بد نمره دارن. در دو نوبت ارديبهشت امتحان كاغذي شركت كردم. كاملا انتخاب سوالات با خود مراكز ايران هس. نمرات كمتر از توانايي و انتظار داده ميشه. چيزي ك در اين پيج زياد شنيده بودم ولي تا تجربه نكرده بودم مطمءن نشدم. حتي در اسپيكبنگ پرسيد بار چندمم هس. احتمالا در ازاء هر غلط بيشتر كسر ميكنن. كاملا نمره دهي جهت داره. در ليسنينگ ك سوالات از اسان ب سخت شروع ميشه ب عنوان مثال حتي سوالاتي انتخاب شده بود ك سختتر از تمام كتب كمبريح بود در اولين ليسنينگ. نمره بار اول ملاكه. و طوري تنظيم ميشه ك بارهاي بعدي عملا پول هدر كردنه. ميخواستم پول اعتراض واريز كنم ولي از اونجا ك ب نظر ميرسه خودشون باز تصحيح كنن احتمال موفقيت زياد نيس. پس احتمالا پول اعتراض هم ميره دنبال پول ثبت نام ها و تو كيسه اينها. مراكز خارج از كشور ر نميدونم ولي ايلتس كااااااملا و بوضوححححح وسيله بيزينس و دكان ك از مردمي ك هر كدوم تو بدتررين شرايط اقتصادي و… قصد مهاجرت يا تحصيل دارن پول كندن بشه. اونم با اين گروني سرام اور و در اين اوضاع وانفسا.

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda r نمایش پست ها
    شنيده بودم از بد نمره دارن. در دو نوبت ارديبهشت امتحان كاغذي شركت كردم. كاملا انتخاب سوالات با خود مراكز ايران هس. نمرات كمتر از توانايي و انتظار داده ميشه. چيزي ك در اين پيج زياد شنيده بودم ولي تا تجربه نكرده بودم مطمءن نشدم. حتي در اسپيكبنگ پرسيد بار چندمم هس. احتمالا در ازاء هر غلط بيشتر كسر ميكنن. كاملا نمره دهي جهت داره. در ليسنينگ ك سوالات از اسان ب سخت شروع ميشه ب عنوان مثال حتي سوالاتي انتخاب شده بود ك سختتر از تمام كتب كمبريح بود در اولين ليسنينگ. نمره بار اول ملاكه. و طوري تنظيم ميشه ك بارهاي بعدي عملا پول هدر كردنه. ميخواستم پول اعتراض واريز كنم ولي از اونجا ك ب نظر ميرسه خودشون باز تصحيح كنن احتمال موفقيت زياد نيس. پس احتمالا پول اعتراض هم ميره دنبال پول ثبت نام ها و تو كيسه اينها. مراكز خارج از كشور ر نميدونم ولي ايلتس كااااااملا و بوضوححححح وسيله بيزينس و دكان ك از مردمي ك هر كدوم تو بدتررين شرايط اقتصادي و… قصد مهاجرت يا تحصيل دارن پول كندن بشه. اونم با اين گروني سرام اور و در اين اوضاع وانفسا.

من خارج امتحان دادم و رایتینگ ۶ شدم.
    حتی یه مدرس استرالیایی تو ویدئو های آموزشیش می گفت رایتینگ پوست از کله آدم می کنه...

من در همون امتحان ریدینگ ۹ گرفتم
    اسپیکینگ ۷ شدم، ولی دلیلش این بود ک می دونستم هر کاری بکنم، امتیاز کافی برای مهاجرت کسب نمی شه....
    خوبیش اینه که در ریدینگ و لسینینگ، امتیاز دادن طبق سلیقه شخصی نیست.

یه بار که ایران اسپکینگ داشتم، ازم پرسید: عه، چینی هم بلدی؟.... بعد من شروع کردم چینی حرف زدن، حواسم نبود باید انگلیسی حرف بزنم، لول
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه

تو مقطعي ايلتس تدريس كردم تز و مقالم تو ژرنال خارجي ب انگليسه. و برا هشت و نيم نه رفته بودم. تا ب چشم خودم نديم مطمءن نشدم سيستم نمره دهي غرض داره. رايتينگ دومم كامل و با نمره كامل سمپل هنديهاپيج رايتينگ ناين يكي بود. تو سوال نامه ب دوست، دو اشتباه بستن نامه با يورز فيتفولي و نام اشتباه يك ساز ر كردم ولي نمره رايتينگ من هفت شده!!! اگه ميدونستم برگه ها توسط تينيو بررسي مجدد ميشه حتما س و نيم مليون و ريسك ميكردم ولي سوء ظن دارم ب اينها ك از گروني سفر ب خارج و حجوم مردم برا امتحان دارن پول جمع ميكنن. ب هر حال اگه كسي ميدونه مراكز خارج بهتره نبايد شك كنه. ب اميد موفقيت برا شما هم🙂

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda r نمایش پست ها
    تو مقطعي ايلتس تدريس كردم تز و مقالم تو ژرنال خارجي ب انگليسه. و برا هشت و نيم نه رفته بودم. تا ب چشم خودم نديم مطمءن نشدم سيستم نمره دهي غرض داره. رايتينگ دومم كامل و با نمره كامل سمپل هنديهاپيج رايتينگ ناين يكي بود. تو سوال نامه ب دوست، دو اشتباه بستن نامه با يورز فيتفولي و نام اشتباه يك ساز ر كردم ولي نمره رايتينگ من هفت شده!!! اگه ميدونستم برگه ها توسط تينيو بررسي مجدد ميشه حتما س و نيم مليون و ريسك ميكردم ولي سوء ظن دارم ب اينها ك از گروني سفر ب خارج و حجوم مردم برا امتحان دارن پول جمع ميكنن. ب هر حال اگه كسي ميدونه مراكز خارج بهتره نبايد شك كنه. ب اميد موفقيت برا شما هم������

همه جای دنیا رایتینگ بد نمره میدن. شک دارین، ببینین هندی ها راجب آمادگی برای آیلتس چه پیشنهاداتی دادند. اونها که همه جای دنیا دارن امتحان میدن. یک میلیارد هندی همه جای دنیا هست داره امتحان میده و رایتینگ پایین ترین نمره ای هست که دریافت می کنه...
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه

فقط ي اسكيل نبوده اسپيكينگ و حتي ريدينگ من هم همين شده در صوريتيكه دو سوال شكدار ر تا حافظه ياري ميكرد بعد امتحان چك كردم درست زده بودم و راضی از جلسه بیرون اومدم. کل کتابهای کمبریج ر زده بودم و سطحم عالیه.الان نمره كل ر پايين كشيده. بعدم سليقه ايي نيست بايد معيار وجود داشته باشه. نه يك غلط بر اساس چارت جاييكه نه بشه يكدفعه هشت و نيم بشه نمره!! تو فرومهای مشابه یک عده وابسته به خود همین مراکز ادعا میکردن ک برگه ها برا تصحیح به ای دی پی اصلی فرستاده میشه و مراکز خارج از کشور ال و بل هستن گوشی ندارن و غیره. در هر صورت اين سيستم شبهه زياد داره ب نظر ميتونن خداقل برا برطرف كردن اين شك برا مدتي هم شده از اگزمينرهاي خارجي استفاده كنن ك نميكنن چون ب هر حال نوندوني خوبي هس و ي عده ر مشغول كلاس و سمينار ماك و …. نگه داشتن، خوب منفعتي ايجاد ميكنه.موقع امتخان هم از یکی شنیدم ولی ادم تا خودش تجربه نکنه باور نمیکنه، از بعد از بار اول، دیگه امتحان دادن پول بیشتری ر روانه به سمت اینا میکنه و بیفایدس و نمره تغییری نمیکنه از نظرم به عمد شده از اسکیلهای دیگه کسر میکنن ک مجموع عوض نشه. الان به قطعیت میکم نمره دهی مشکل داره.خدا ر شکر نظارتی هم نیس و نمیدونم با اعتراض و با توجه به اینکه از مداد استفاده میشه و باز خدا ر شکر کامپیوتری تیست و ثبتی با نظارت منبع بی طرفی نیست باز پول دور ریختنه یا نه. به هر حال اگر سنتر بهتری میشناسن و شرایطشو دارن گزینه خوبیه ولی جایگزینی آیلتس با امتحانهای دیگه باز عقلانیتر از گزیده شدن با این دکانداران بی وجدان هست ک از استیصال مردم تو شرایط موجود، استفاده مالی میبرن.
    ویرایش توسط yalda r : June 19th, 2022 در ساعت 01:49 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)