صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

من هم 31 اکتبر در مرکز ایلتس تهران امتحان دادم. تجربه ی بسیار بدی بود. نزدیک 2 ماه تلاش کردم برای این آزمون، همه ی ریدینگم رو بخاطر سرو صدای محیط آزمون از دست دادم. سر و صدای چکش کاری روی آهن و .. از زمان لیسنینگ شروع شد در زمان ریدینگ به اوج خودش رسید و به مراتب وقتی اینها رو خراب کنید دیگه رایتینگ هم نمی تونید بنویسید. بدتر از اون برخورد مسئولینش بود که می گفتن این سرو صداها به ما ربطی نداره ... همه مشکل داشتند با این موضوع ولی موقعی که می خواستیم اعتراض کنیم گفتند ممکنه نتایج اونها که اعتراض می کنند نیاد یا به تاخیر بیوفته و کلا ترسوندن به خاطر همین هم یه عده از اعتراض پشیمون شدند. قبلا خیلی از نظم این مرکز تعریف می کردند بخاطر همین هم من ثبت نام کردم ولی الان خودم تجربه کردم و بسیار عصبانی و ناراحت بودم روز امتحان. از اینا گذشته صندلی ها که بسیار نامناسب برای امتحانه، نور سالنشون هم که کمه... خلاصه دقت کنید در انتخاب مرکزتون.

سلام
    من سارا هستم یکی از شرکت کننده های امتحان آیلتس در تارخ 31 اکتبر 2015 در مرکز تهران آیلتس

با همه اعتباری که این موسسه برای خودش قائله اما یک سری از مشکلاتی که من و خیلی از شرکت کننده ها باهاش مواجه شدیم رو میخواستم به اشتراک بزارم:
    · روز امتحان speaking ساعت 9 به من قرار interview داده شده بود که وقتی ساعت 8:30 صبح رسیدم با در بسته روبرو شدم که وقتی مسئول دفتر ساعت 8:50 اومد با ما دعوا داشت که چرا زود اومدین؛ خیلی برخورد زننده ای بود.
    · موقع امتحان written محل برگزاری امتحان کنار محل ساخت و ساز بوده و زمانیکه برای این امتحان به تمرکز بالا نیاز داری تمام حواست پرت صدا بشه و تمام وقتی که یه مدا گذاشتی واسه امتحان همش تو چند دقیقه نقش بر آب شه.
    · و در آخر هم وقتی خواستیم واسه این موضوع اعتراض کنیم نحوه برخورد یکی از مسولین که نزیک بود مارو بزنه، و برای اینکه فرم اعتراض پر نکنیم مارو تهدی میکرد که جواب امتحان ممکنه 3 ماه طول بکشه تا بیاد. و این طوری میشه که وقت و اعصاب و عمر و جونت تو این مملکت به خاطر بی مسئولیتی یه عده به فنا میره....

Junior Member

الان کسی هست محض رضای خدا، به من و کسایی که میخوان تازه ثبت‌نام کنن بگن کجا امتحان بدیم خوبه؟؟
    تهران آیلتس میگید بده!
    دانشگاه آزاد هم میگن بده!
    کجا باید آزمون داد؟
    صد رحمت به تافل خداوکیلی

لطفا یه جا که نظم داره و اعصابت رو خرد نمیکنن یکی معرفی کنه... ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarabadrlou نمایش پست ها
    سلام
    من سارا هستم یکی از شرکت کننده های امتحان آیلتس در تارخ 31 اکتبر 2015 در مرکز تهران آیلتس

با همه اعتباری که این موسسه برای خودش قائله اما یک سری از مشکلاتی که من و خیلی از شرکت کننده ها باهاش مواجه شدیم رو میخواستم به اشتراک بزارم:
    · روز امتحان speaking ساعت 9 به من قرار interview داده شده بود که وقتی ساعت 8:30 صبح رسیدم با در بسته روبرو شدم که وقتی مسئول دفتر ساعت 8:50 اومد با ما دعوا داشت که چرا زود اومدین؛ خیلی برخورد زننده ای بود.
    · موقع امتحان written محل برگزاری امتحان کنار محل ساخت و ساز بوده و زمانیکه برای این امتحان به تمرکز بالا نیاز داری تمام حواست پرت صدا بشه و تمام وقتی که یه مدا گذاشتی واسه امتحان همش تو چند دقیقه نقش بر آب شه.
    · و در آخر هم وقتی خواستیم واسه این موضوع اعتراض کنیم نحوه برخورد یکی از مسولین که نزیک بود مارو بزنه، و برای اینکه فرم اعتراض پر نکنیم مارو تهدی میکرد که جواب امتحان ممکنه 3 ماه طول بکشه تا بیاد. و این طوری میشه که وقت و اعصاب و عمر و جونت تو این مملکت به خاطر بی مسئولیتی یه عده به فنا میره....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam110 نمایش پست ها
    الان کسی هست محض رضای خدا، به من و کسایی که میخوان تازه ثبت‌نام کنن بگن کجا امتحان بدیم خوبه؟؟
    تهران آیلتس میگید بده!
    دانشگاه آزاد هم میگن بده!
    کجا باید آزمون داد؟
    صد رحمت به تافل خداوکیلی

لطفا یه جا که نظم داره و اعصابت رو خرد نمیکنن یکی معرفی کنه... ممنون
    سلام دوست عزیز
    من دانشگاه آزاد دادم ، آیلتس تهران هم امتحان دادم

فعلا در حال حاضر آیلتس تهران محل برگزاری امتحانش نا مناسبه. شما تصور کنید این امتحان در سالن امتحانات در باشگاه جوانان دانشگاه تهران برگزار میشه، جایی که از هر طرفش کوچکترین صدایی دقیقا وارد سالن میشه
    دانشگاه آزاد ولی مکانش انصافا جهت برگزاری آزمون آیلتس هست نه هر آزمونی گرچه برخورد کارمنداش خشک و کاملا مقرراتی هست. بحث هایی هم در مورد پایین دادن نمره رایتینگ در آزاد هست که من نمی تونم بگم صحت داره یا خیر، ولی من فکر میکنم نمره خودم رو گرفتم.
    ولی نظم آزاد خوب بود واقعا...
    ایشالا موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bvaredi نمایش پست ها
    سلام،

منم امروز ازمون داشتم، والا من تاحالا کلا کلاس زبان نرفتم، از طرف دیگه هم ۲ ماه پیش که برای ازمون ثبت نام کردم گفتم میشینم میخونم ولی تنبلی کلا چون چیز خیلی خوبیه و منم دوسش دارم نذاشت که حرکتی بکنم تا تقریبا ۳ روز مونده به امتحان که دیگه اینقدر استرس گرفتم که گفتم بشینم لااقل ۴ کلمه بخونم ببینم اصلا ساختارش چجوری هست !!!!
    خلاصه یکم بالا پایین کردم و تا حدودی فهمیدم که استراکچرش چجوری هست و چی به چیه ، امتحانم هم اکادمیک بود. روز اسپیکینک خیلی برام عجیب بود چون طبق استراکچر برای قسمت دوم داستان که چند تا سوال میدن و شما باید صحبت کنی زمان حداقل شما برای صحبت ۱ دقیقه هست، و ۱ دقیقه هم زمان میدن که برای خودت تیتر بنویسی، خلاصه حالا کاری نداریم که چقدر سریع رسیدیم به این قسمت اما برام عجیب بود که چطور بجای ۱ دقیقه زمان برای نوشتن سر تیتر به من ۳۰ ثانیه فرصت داده شد و اینکه چرا تو ۴۳ ثانیه و درحالیکه من گرم صحبت بودم اگزمینرمون پرید وسط صحبتم و نذاشت که ادامه بدم. بعدشم کل اسپیکینگ من تو ۷ دقیقه تمام شد ! تقریبا نصف اون زمانی که باید!
    این خودش باعث شد که همش تو فکر باشم که مگه من چیکار کردم که اینجوری شد و اینا و در نهایتم تا وقتی نتیجه ها نیاد نمیفهمم. خلاصه رسیدیم به امروز که امتحان بود و اولین اسکیل که لیسنینگ بود، در بدو شروع خصوصا قسمتی که شماره تلفن رو اعلام کرد اینقدر سریع گفت که من به سختی تونستم بنویسم اما مطمئنم درست یادداشت کردم و از طرف دیگه بقیش خوب بود، میتونم با اطمینان بگم از ۴۰ تا سوال ۳۰ تا رو درست زدم
    در مورد ریدینگ هم خیلی خوب و ساده بود. ریدینگ اول در مورد کشتی وایکینگ ها و داپلیکیتی که از روش ساخته بودن بود ، دومی هم که در مورد فروشگاها و سیستمهای حفاظتی و امار گیریشون بود سومی هم که در مورد اینکه یه سری از زبانهای دنیا داره از بین میره و این داستانا بود! برای ریدینگ من حدود ۲ دقیقه زمان اضافه اوردم.
    قسمت بعدی هم رایتینگ بود که اونم قسمت اولش یه نمودار بود که امار زن و مرد هایی که گواهینامه گرفتن رو نشون میداد و همچنین نمودار دومی با تفکیکجنسیتی بین سنین ۱۷ تا ۲۲ بود فکر میکنم، رایتینگش رو دقیقا توی ۲۰ دقیقه با ۱۹۴ لغت تموم کردم و رایتینگ دوم رو هم در حدود ۳۲ دقیقه زمان گرفت تا تموم کردم و مجبور شدم یه ورق اضافه هم بگیرم، تعداد لغاتش هم ۳۰۴ تا شده بود. زمان اضافه رو هم یه مرور ریز کردم و چند تا ویرگول و نقطه رو جابجا کردم.
    در کل باید بگم به نسبت اینکه خیلی ترسیده بودم و استرس داشتم که منکه نه کلاسی رفتم و نه اصلا مطلبی خوندم در مقابل دوستانیکه چندین ماه هست چیزی میخونن هیچی نیستم و کلا روحیه ام ترکیده بود اما امروز واقعا جا خوردم وقتی با یه سوالای به این اسونی روبرو شدم، کمترین نمره ای که توی هر اسکیل میگیرم ۶ خواهد بود بجز اسپیکینگ که واقعا گیجم که چرا اینجوری شد !
    در کل دوستانیکه تاحالا امتحان ندادین اصلا نگران نباشین، اصلا چیز پیچیده ای نیست و خیلی آبکی هستش امتحان. استراکچرش رو یاد بگیرید نصف بیشتر راه رو رفتید و بقیشم به دایره لغاتتون و نحوه بازی کردن با الفاظ بر می گرده.
    ببینیم نتیجمون چی میشه .
    با آرزوی موفقی برای همه دوستان

با سلام. از اونجای که من با ۱ سال اختلاف با شرایط مشابه شما در اسپیکینگ مواجه شدم، که انگار مسابقه سرعت بود که سریع تمام شود، می‌خواستم نمره امتحانتون بپرسم؟ راضی‌ بودید از نمرتون؟ ممنون

يعني من واقعا موندم كه چرا دوستان تو تهران آيلتس امتحان ميدن!
    تا ٢سال پيش كه پشت دست پول ميگرفت و با يه سري تريكهاي عجيب نمره ٧.٥ و ٧ ميفروخت يه توجيحي داشت كه اپليكنت با پول نمرشو بگيره ولي اون قضيه گندش در اومد و تا انحلال امتياز سنتر كه پيش رفتن ديگه بعيد ميدونم از اين كارام بكنند كه كسي به اين دليل اونجا بخواد امتحان بده.
    دوستان در حال حاضر بهترين سنترا دانشگاه آزاد و ايرسافام هستند از نظر استاندارها.اما چون دانشگاه آزاد سخت نمره ميده اگر نمره ميخواييد ايرسافام و دين و دانش خوبند كه چون ايرسافام كيفيت امتحانش خيلي بالاتره اينجا پيشنهاد ميشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarabadrlou نمایش پست ها
    سلام

سلام.
    من الان اولين باره كه جايي ميشنوم كه اين موسسه اعتباري داره.
    شما تمام اين چيزهارو ميتونيد طي ايميل به idp گزارش بفرماييد.باور كنيد براي اونا خيلي مهمه اين چيزايي كه هر روز داريم ميبينيم و برامون عاديه.
    من قبلا بارها تو بخش سنترهاي ديگه گفتم اين رو كه اگر فكر ميكنيد نمره كم بهتون دادن حتما اعتراض بزنيد.يه اعتراض كه درست باشه ميتونه به سلب امتياز سنتر منجر بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پس

من با اقای نوروزی 3 اگوست اسبیکینگ در ایلتس تهران داشتم. دوستانی که می شناسن میشه بگن جه جوری نمره میده؟ خیلی نگرانم.

سلام دوست عزیز،من 2بار در ایلتس تهران امتحان دادم واقعا نا عادلانه نمره گرفتم در رایتینگ واسپیکینگ ،اصلا فکر کنم عشقی نمره دادن

Junior Member

با سلام
    بر خلاف چیزهایی که در مورد این سنتر شنیده بودم 22 جولای امتحان دادم و به نظرم همه چیز خیلی عالی بود
    نتیجه امتحان :
    Listening 9.0
    Reading 8.5
    Writing 7.0
    Speaking 7.5
    Overall 8.0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)