صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

ببخشید من یه سوال درباره شماره صندلیمون داشتم!شماره ای که باید بالای برگه ایلتس به عنوان شماره داوطلبی نوشت، همون receipt نامبری است که توی سایت تهران ایلتس برای ما درج شده است؟ چون من هیچ شماره دیگری پیدا نمیکنم.ممنون میشم جواب بدید واقعا نگرانم که نکنه روز اسپیکینگ شماره ام رو نگرفته باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_cham نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال درباره شماره صندلیمون داشتم!شماره ای که باید بالای برگه ایلتس به عنوان شماره داوطلبی نوشت، همون receipt نامبری است که توی سایت تهران ایلتس برای ما درج شده است؟ چون من هیچ شماره دیگری پیدا نمیکنم.ممنون میشم جواب بدید واقعا نگرانم که نکنه روز اسپیکینگ شماره ام رو نگرفته باشم
    نه روز امتحان کتبی شماره داوطلبیتون مشخص میشه و همونو روی برگه ها مینویسید

سلام دوست عزیز

استرسی نباش، روز امتحان کتبی که بری بعد از چک کردن پاسپورت (یا کارت ملی) صندلی تو بهت نشون میدن! روی صندلیت عکست، شماره پاسپورت(یا ملی) و همچنین شماره داوطلبیت موجود هست!
    فقط تمرکزت روی امتحان باشه

التماس دعا

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_cham نمایش پست ها
    دوست عزیز من که به شما گفتم
    همون روز امتحان شماره داوطلبی یا candidate number رو دریافت میکنید... روز مصاحبه شماره ای نمیدن که شما نگرفته باشی
    روی صندلی هم زده
    اصلا نگران نباشید

رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان عزیزی که تهران آیلتس امتحان دارین: حتما و حتما راس ساعت گفته شده اونجا باشید....بودن چند نفری که ساعت 8:30 یعنی 45 دقیقه مونده به امتحان اومدن اما راهشون ندادن
    پس حتما راس ساعت گفته شده 7:40 اونجا تشریف داشته باشین..شوخی ندارن
    اگر میتونید جز مداد و خودکار و پاک کن و پاس هیچی نبرین... چون حتی کیسه فریز برای مداد یا جا عینکی رو ازتون میگیرن چه برسه به کیف و موبایل ... آخر امتحان هم واسه پس گرفتنش کلی معطل میشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که تهران آیلتس امتحان دارین: حتما و حتما راس ساعت گفته شده اونجا باشید....بودن چند نفری که ساعت 8:30 یعنی 45 دقیقه مونده به امتحان اومدن اما راهشون ندادن
    پس حتما راس ساعت گفته شده 7:40 اونجا تشریف داشته باشین..شوخی ندارن
    اگر میتونید جز مداد و خودکار و پاک کن و پاس هیچی نبرین... چون حتی کیسه فریز برای مداد یا جا عینکی رو ازتون میگیرن چه برسه به کیف و موبایل ... آخر امتحان هم واسه پس گرفتنش کلی معطل میشید
    موفق باشید

من امروز 8:35 اونجا بودم هیچ مشکلی هم نبود (گفته بودن 8:45 درارو میبندیم)

البته ترویج تنبلی اصلا کار خوبی نیست، کار منو تکرار نکنید

رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshjoon نمایش پست ها
    من امروز 8:35 اونجا بودم هیچ مشکلی هم نبود (گفته بودن 8:45 درارو میبندیم)

البته ترویج تنبلی اصلا کار خوبی نیست، کار منو تکرار نکنید
    خوشحالم که مشکلی پیش نیومد...اما به هر حال به ریسکش نمی ارزه... این مسئله ای بود که دوستان شخصا در آزمون 17 نوامبر دیده بودن و به من اطلاع دادن
    موفق باشید دوست عزیز
    ویرایش توسط siavash86 : December 2nd, 2012 در ساعت 12:55 AM

Junior Member

من امروز آزمون اسپیکینگ داشتم
    خیلی سر و صدا بود بیرون... اولش اگزمینر ازم پرسید که اگه می خوام می تونم تغییر بدم به یه روز دیگه به خاطر سر و صدا... اما خودم خواستم که امتحان بدم
    هم شلوغ بود هم اگزمینر یه خانمی بود ایرانی... فرزانه بود فک کنم اسمش... اصلا خوب نبود... همش سرش رو تکون می داد من نمی دونستم حرف بزنم یا ساکت شم...
    کلا خیلی نا امید کننده بود! کسی می دونه چه جوری نمره می ده؟؟ تو اتاق 2 بودم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

خوب امروز نتیجه یکی دو ماه حرص خوردن بالاخره رسید در خونه و ما چشممون به جمال کارنامه ایلتس روشن شد
    دست این تهران آیلتسی ها درد نکنه واقعا همچین همه کارها بر اساس برنامه زمان بندی شده بود و درست انجام شد اگر دین و دانش رو کنسل نمیکردم الان باید در راه دبی یا ارمنستان یا یه ناکجا آباد دیگه حیروون میبودم

راضیم ازشون

Junior Member

سلام ،
    دوستان من امروز مصاحبه داشتم و امتحانم 8 دسامبر هستش . مصاحبه کننده یه خانم بود ایرانی نبود. برخوردش خیلی خوبه. من خیلی استرس داشتم ولی خوشبختانه جو طوری بود که تونستم به خودم غلبه کنم. راستی یادتون باشه 5000 تومان پول هم باهاتون باشه برای پست مدارک ازتون میگیرن. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)