صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacist

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

میشه لطفا بگی چی ازت پرسیدن؟

Junior Member

قسمت اول در خصوص محل تولد و جایی که بزرگ شدم . بعدش در مورد اقوام و دوستان که در محل تولدم هستن و در مورد چیزی که از محل زندگی ام خوشم نمیاد.
    قسمت دوم در رابطه با دیدار یک دوست قدیمی بود. محتوای سئوال این بود که اگه بعد از مدت ها بخوای یه دوست قدیمی رو ببینی دوست داری چه کسی باشه ؟ و ادامه هم سئوالاتی در خصوص دوستی و نحوه پیدا کردن دوستای قدیمی و روابط ما بین دوستان بود.
    موفق باشین. اصلا هم استرس نداشته باشین چون همه چی خوبو بدون مشکل برگزار میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimt نمایش پست ها
    دوستانی که برای 8 دسامبر در موسسه تهران ایلتس ثبت نام کردن و امتحان اسپیکینگ رو هم به سلامتی دادند می شه لطفا بگن مکان امتحان کتبی کجاست؟ من از یکی از دوستانی که دیروز امتحان اسپیکینگ داده بود شنیدم که میدان فردوسی - سنجش برگزار می شه ایا این صحت داره ؟ اولین باره این اتفاق میافته یا همیشه به همین منوال بوده؟ امکانات برگزاری در اونجا چطوره ؟ مثل وضع بلند گو ها یا صندلی ها
    ممنون و موفق باشید

آزمون های قبلی هم اونجا برگزار شدن، به نظر من که همه چی خوب بود و مشکلی نبود، تقریبا تو هر کلاسی ۵۰ نفر هستند که وضعیت بلندگو و صندلی هم خوبه

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

دوستانی که تجربه دارند :
    واقعا تمامی کسانی که در آیلتس تهران باهات مصاحبه می کنند سعی می کنند که از استرست کم کنند ؟ یا تعدادی از اونها اینجوریند ؟ مثلا میگویند آن آقای هندی اصلا باهات راه نمی آد !!
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه دارند :
    واقعا تمامی کسانی که در آیلتس تهران باهات مصاحبه می کنند سعی می کنند که از استرست کم کنند ؟ یا تعدادی از اونها اینجوریند ؟ مثلا میگویند آن آقای هندی اصلا باهات راه نمی آد !!
    منم امروز امتحان اسپیکینگ داشتم و امتحان اصلیم هم 8 دسامبر. موضوعهام درباره شهری که توش زندگی میکنم بود و در مورد رقص بخش 2 هم در باره یه برنامه تلوزیونی که دیدم و بقیه سوالات هم ر باره تلوزیون بود. با اون خانمه داشتم که خیلی خوش برخورده و خوب صحبت میکنه ولی دفعه قبل با اون اقای هندی داشتم و خیلی تند حرف میزد و مجبور شدم 2 بار ازش بخوام سوالاشو تکرار کنه.

Junior Member

دوستانی که 8 دسامبر امتحان دارن لطفا بگید محل آزمون کجاست و ساعت چنده؟ من نمی دونم!! نه تو ایمیلی که دادن چیزی نوشته، پروفایل هم که نمی شه واردش شد. لطفا راهنمایی کنید.

Member

Wink پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

نقل قول نوشته اصلی توسط Queens نمایش پست ها
    دوستانی که 8 دسامبر امتحان دارن لطفا بگید محل آزمون کجاست و ساعت چنده؟ من نمی دونم!! نه تو ایمیلی که دادن چیزی نوشته، پروفایل هم که نمی شه واردش شد. لطفا راهنمایی کنید.
    علت اینکه شما نمی دونی استرس است. دوست عزیز شدیدا توصیه می کنم به این مورد غلبه کنید.

توی ایمیل نوشته است که:
    The information about the written test will be given on the speaking test day.a
    حالا من برای اینکه این استرس همه گیرو بر طرف کنم می نویسم ادرسو.

میدان فردوسی - به سمت میدان انقلاب ( انقلی به قول برو بچ ) - جنب مترو - کوچه شاهرود - دانشکده امار و انفورماتیک سازمان سارقان (=سنجش )

برو بچه ها دقت کنند تا 7:40 اونجا باشن و در 8:30 بسته میشه و احدی رو طبق تجربه دوستان راه نمی دن. دیر نکنید ها!

مداد ( 2 عدد محض اطمینان ) + ( اگه حال کردید خودکار ) + پاک کن تراش + پاسپورت ( یا کارت ملی واسه مشمولای عزیز ) + هیچی دیگه!

به غیر اینا چیزی نمی ذارن ببرین تو. سعی کنید چیزی نیارید تا مجبور شید تحویل بدید و صف وایسید بعد این امتحان کذایی!

در اخر واسه بکس مترو = زود راه بیفتید چون صبحا شلوغه ( اگه شنبه تعطیل نشد البت ! )

موفق و خندان باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacist

سلام بچه هااااامن امروز امتحان دادم . مصاحبه کنندم یک آقای جون ایرانی بود کسی میشناستش ؟ چه طوری نمره میده؟

سلام
    امروز امتحان 8 دسامبر رو داشتم توی تهران آیلتس،
    نظم برگزاری خوب بود جز اولش که تحویل گرفتن وسایل خیلی طول کشید.
    کیفیت صدا خوب بود و لیسنینگ نسبتا ساده بود.
    ریدینگ به نظر من سخت بود.
    رایتینگ راجعبه کرایم بود که به نسبت موضوع ساده ای هست.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. environmental engineering

سلام امروز من امتحان داشتم، راستش از استرس و همینطور خوندن زیادی شب قبل از امتحان، شب خوب نخوابیدم فقط 2 ساعت.. صبح از ترس ترافیک 6:30 راه افتادم 7 صبح اونجا رسیدم تا 7:45 بیرون ساختمون سرپا ... یخ زدم... بعدم داخل ساختمان تا ساعت 9 تو صف تحویل وسایل و چک کردن پاسپورت بودیم... طوری که دچار ضعف و افت قند خون شدم ...هیچی هم برای خوردن نبرده بودم ...امتحان 9:30 شروع دیگه نا نداشتم و تمرکزم رو ازدست داده بودم سر جلسه به شدت می لرزدم ...به همین دلیل خوب نتوستم جواب بدم.... حالا خودتان لطفا نتایج اخلاقی را بگیرید... میز و صندلی و اسپیکرها همه عالی بودند... موفق باشید.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)