صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

Junior Member yunus آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

Listening: 8
    Reading: 8.5
    Writing: 7
    Speaking: 7

Overall: 7.5

نمی دونم اورآل رو چطوری محاسبه می کنن، ولی فرمولش درست نیست واقعا. به هر حال این نمره برای من کافیه. بسیار مواظب اسپیکینگ و رایتینگ باشید. به خصوص غلط های املایی توی رایتینگ. استفاده از نرم افزارهای اوتو کارکت توی آفیس یا فایرفاکس باعث شده املای درست کلمات رو یاد نگیریم.
    موفق باشید

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

سلام دوستان

من میخواستم ژانویه آزمون بدم که آیلس تهران زحمت کشید اکونت منو پاک کرد و الانم دیگه امکان ثبت نام وجود نداره و گفتن تو ژانویه ثبت نام باز میشه.

من مجبورم برای فوریه ثبت نام کنم ....سوالم اینه که ایجاد اکونت چقدر طول میکشه تا تائید بشه و بعدا میشه ثبت نام برای روز آزمون کرد؟ حالا که این جوری شده که ثبت نام را بستن با مشکل رو به رو خواهیم شد و

حجم زیادی مجبورا برای ژانویه ثبت نام کنن و بعدا باید منتظر بشن تا تائید شیم و بعد روز ثبت نام رو انتخاب کنیم؟ خلاص دردسر خود آزمون یه طرف داستان ثبت نام واقعا فاجعه شده

سوال دیگم اینه که آیا مراجعه حضوری تاثیر داره به خود آیلتس تهران؟

پرداخت وجه و شماره حساب در همان ثبت نام روز آزمون معلوم میشه؟ و مبلغ الان چقدر است؟ از دوستانی که ژانویه آزمون میدهند در ایلتس تهران لطفا اطلاع رسانی کنن

ممنون
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم ژانویه آزمون بدم که آیلس تهران زحمت کشید اکونت منو پاک کرد و الانم دیگه امکان ثبت نام وجود نداره و گفتن تو ژانویه ثبت نام باز میشه.
    من مجبورم برای فوریه ثبت نام کنم ....سوالم اینه که ایجاد اکونت چقدر طول میکشه تا تائید بشه و بعدا میشه ثبت نام برای روز آزمون کرد؟ حالا که این جوری شده که ثبت نام را بستن با مشکل رو به رو خواهیم شد و
    حجم زیادی مجبورا برای ژانویه ثبت نام کنن و بعدا باید منتظر بشن تا تائید شیم و بعد روز ثبت نام رو انتخاب کنیم؟ خلاص دردسر خود آزمون یه طرف داستان ثبت نام واقعا فاجعه شده
    پرداخت وجه و شماره حساب در همان ثبت نام روز آزمون معلوم میشه؟ و مبلغ الان چقدر است؟ از دوستانی که ژانویه آزمون میدهند در ایلتس تهران لطفا اطلاع رسانی کنن
    ممنون
    اکانت درست کردن که به شرط اجازه رجیستر دادن سایت چیز زیادی طول نمیکشه. فقط یکم رو عکس گیر میده سایتشون. من فکر نمیکنم برای فوریه خیلی شلوغ باشه مثه الان چون ددلاینها اکثرا گذشته. امیدوارم اون موقع دیگه پروفایلای جدیدو پاک نکنن.
    مراجعه حضوری به نظر من فایده ای نداره. سوالی دارین ایمیل بدین بهشون جواب میدن. درمورد وجه و شماره حساب هم هر وقت باز شد و موفق شدین جا رزرو کنین توی پروفایلتون شماره حساب میده برای واریز وجه و تا 5 روز وقت دارین که پولو بدین و اسکن فیشو آپلود کنین. الان که 700 تومانه علی الحساب.. حالا تا اون موقع دیگه معلوم نیست!
    موفق باشین
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    سلام
    پروفایل شما از زمان ساخته شدنش 24 تا 48 ساعت طول میکشه تایید شه . اگه از این مدت بیشتر طول کشید و میلی واسه تایید پروفایلتون واستون ارسال نشد معنیش اینه که پروفایلتون approve نشده و معمولا بعد از 6 روز میل not approved دریافت میکنین و ازتون میخواد پروفایلتون و اصلاح کنید و اگه اصلاح نکینید این 6 روز بشه 8 روز و تغییری تو پروفایلتون ایجاد نشه بصورت خود بخود پروفایلتون و مشخصاتتون از پایگاه داده موسسه پاک میشه .

وقتی موفق شدین و پروفایلتون approve شد باید منتطر تاریخ ثبت نام باشید که معمولا جمعه ها پروسه ثبت نام و رزرو آزمون انجام میشه . زمان ثبت نام بطور مثال اگه 250 seat رزرو نشده داشته باشن فقط 10 مین طول میکشه این 250 تا پر شن پس باید تو این یک مورد خاص عجول باشید. وقتی رزرو کردین یک کد رزرو دریافت میکنین و تو صفخه payment میتونین شماره حساب بانک رو ببینین و کلا 5 روز با احتساب روز ثبت نام فرصت دارین مبلغ رو پرداخت کنین وگرنه رزروتون کنسل میشه به پشت در مونده ها میرسه!!

چیزی که شایعه شده ثبت نام هایی که تو سال جدید یا jan انجام میشه مبلغ آزمونش 900 تومان میشه

فکر نمیکنم نیاز به مراجعه حضوری باشه تو سایت همه چی رو قید کردن

لطفا اگر کسی در مورد مکان امتحان کتبی 5 ژانویه اطلاع داره آدرسش را بذاره.
    همچنین با توجه به اینکه من از اصفهان میام اگر دوستان تهرانی اطلاعی از یک محل اسکان نزدیک به محل آزمون کتبی (هتلی مهمانسرایی در حد متوسط) دارند لطفا بنده و امثال من را راهنمایی کنند.
    Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    من امروز رفتم امتحان اسپیکینگ دادم. یه آقایی اونجا بودند که به applicant ها یک کاغد می دادند که آدرس محل امتحان کتبی نوشته شده بود. همه باید تا 70:40 اونجا باشند و در ها در ساعت 80:30 بسته میشه. روی برگه ی من آدرس زیر را نوشته اما ممکنه برای یک عده متفاوت باشه اطلاعی ندارم:
    میدان فردوسی، به سمت میدان انقلاب، جنب مترو، کوچه شاهرود، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش و آموزش کشور
    در ضمن در مورد TRF هیچی نگفتن، یعنی در واقع جز صفحه ی اول اون فرم و الصاق عکس با بقیه ی صفحات application کاری نداشتند فقط شنیدم که به یکی گفتند که اگر نمره ای که مورد نظرتون بود رو آوردید از طریق سایت برای TRF اقدام کنید. تا یک ماه هزینه ی 5 نسخه کارنامه (که هر یم دونش 15 تومنه!) رایگانه و فقط باید هزینه ی پست را بدهید.
    البته اینا تو خود سایت هست، من برای کاهش استرس نوشتم
    یک نکته ی دیگه این که لطفا واقعا زودتر اونجا نرید همون یک ربع زودتر کافیه آخه نگهبان راهتون نمیده به داخل ساختمون و مجبور میشید تو سرما بیرون بایستید
    5000 تومان پول برای پست ازتون می گیرند و دیگه چیز خاصی یادم نمیاد که بگم

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky2012 نمایش پست ها
    همچنین با توجه به اینکه من از اصفهان میام اگر دوستان تهرانی اطلاعی از یک محل اسکان نزدیک به محل آزمون کتبی (هتلی مهمانسرایی در حد متوسط) دارند لطفا بنده و امثال من را راهنمایی کنند.
    من 8 دسامبر امتحان دادم و محل ازمون کتبیم دانشکده امار و انفورماتیک سازمان سنجش بود. زیاد مطمئن نیستم اما فکر کنم اون موقع که رفتم سر جلسه امتحان متوجه تابلوی هتلی به نام هتل تابان شدم که روبروی همون محل ازمون کتبی بود اما چون خیلی گذرا نگاه کردم خیلی دقت نکردم. البته نمیدونم محل ازمون کتبی شما کجاست، خودتون هم میتونید توی اینترنت سرچ کنید و مطمئن شید.
    ویرایش توسط ronak1363 : January 1st, 2013 در ساعت 11:27 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky2012 نمایش پست ها
    قابل توجه شما و دوستان دیگه‌ای که مشکل مشابه دارند. توی تهران دو جا هست که به مسافرخونه‌هاش معروفه. راه‌آهن و فردوسی. آزمون کتبی هم که این چند ماهه فردوسی بوده همیشه. پس مشکلی نخواهید داشت. رسیدین تهران صاف برین میدون فردوسی و چند تا مسافرخونه رو نگاه کنین. اونی که پسندیدین مستقر شین.
    همگی موفق باشین.
    A l e x a r

Junior Member

دوستانی که امتحان دادن از نحوه ی امتحان لیسنینگ می نویسن ؟
    اینکه مثلا چطوری برگزار میشه یکی از دوستای من گفت سوالای یه گروه رو نداده بودن بعد ما کلی وقت داشتیم که سوالای لیسنینگ رو بخونیم این اتفاق مشابه واسه کسی افتاده یا نه ؟
    و اینکه کیفیت صدا چطوریه یعنی میشه بگیم صدا رو زیاد کنن یا اصلا دست ما نیست هرجور خودشون بخوان پخش میکنن ؟
    خوراکی هم میشه داخل سالن برد یا خودشون بهمون میدن؟ یا اصلا هر نوع خوردنی ممنوعه؟
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrababai نمایش پست ها
    دوستانی که امتحان دادن از نحوه ی امتحان لیسنینگ می نویسن ؟
    اینکه مثلا چطوری برگزار میشه یکی از دوستای من گفت سوالای یه گروه رو نداده بودن بعد ما کلی وقت داشتیم که سوالای لیسنینگ رو بخونیم این اتفاق مشابه واسه کسی افتاده یا نه ؟
    و اینکه کیفیت صدا چطوریه یعنی میشه بگیم صدا رو زیاد کنن یا اصلا دست ما نیست هرجور خودشون بخوان پخش میکنن ؟
    خوراکی هم میشه داخل سالن برد یا خودشون بهمون میدن؟ یا اصلا هر نوع خوردنی ممنوعه؟
    مرسی
    والا من سال پیش امتحان دادم کیفیت صدا خوب بود.خیالتون راحت.ولی دفترچه ها همه رو زمین بودن کسی نمتونست تا توزیع همه دفترچه ها بهشون دست بزنه.خواراکی بردن کاملا ممنوع هست.من 19 ژانویه دارم امتحان میدم.از دوستانی که به تازگی امتحان دادن بیان نظرشونو بگن.فقط من یادم رفته اون 10 دقیقه ای که برای ترانسفر پاسخ های لیسنینگ میدن میشه یکمی از وقتشو بزاریم برای ریدینگ یا نه؟درست یادم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)