صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    والا من سال پیش امتحان دادم کیفیت صدا خوب بود.خیالتون راحت.ولی دفترچه ها همه رو زمین بودن کسی نمتونست تا توزیع همه دفترچه ها بهشون دست بزنه.خواراکی بردن کاملا ممنوع هست.من 19 ژانویه دارم امتحان میدم.از دوستانی که به تازگی امتحان دادن بیان نظرشونو بگن.فقط من یادم رفته اون 10 دقیقه ای که برای ترانسفر پاسخ های لیسنینگ میدن میشه یکمی از وقتشو بزاریم برای ریدینگ یا نه؟درست یادم نیست
    سلام نوید جان
    ببین خوراکی میشه برد به شرطی که قبل ورود بازش کنی بذاری لای دسمال کاغذی که صدا نده بستش
    نه نمیشه از اون 10 دقیقه برای چیز دیگه استفاده کرد
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام نوید جان
    ببین خوراکی میشه برد به شرطی که قبل ورود بازش کنی بذاری لای دسمال کاغذی که صدا نده بستش
    نه نمیشه از اون 10 دقیقه برای چیز دیگه استفاده کرد
    سلام حاجی.والا سال پیش نذاشتن ببرن و منم واقعا ازین حرکت خوشحال شدم چون صدای باز کردن خوراکی بدجور سر امتحان میره رو اعصابم.ببینم وقت ریدینگو رایتینگ چطور میشه خودمون تنظیم کنیم یا راه نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام حاجی.والا سال پیش نذاشتن ببرن و منم واقعا ازین حرکت خوشحال شدم چون صدای باز کردن خوراکی بدجور سر امتحان میره رو اعصابم.ببینم وقت ریدینگو رایتینگ چطور میشه خودمون تنظیم کنیم یا راه نداره؟
    آره وقت که نمیشه بخوریم ولی باز خوبه یه شکولات ببریم
    اول از همه بگم که همین رفتی تو ساعتتو با ساعت سالن تنظیم کن
    چون معیار امتحان اونه و برگه ها با اون ساعت جمع میشن
    ببین رایتینگ کسی وقت کم ننمیاره اگه نخوای یدفه کل ایده رو عوض کنی.همه 10 دقیقه اضافه میارن
    واسه ریدینگ به هیچ وجه بیشتر از 17 دقیقه روش وقت نذار.ساعت دیجیتال ببر
    فقط سعی کن بگردی دنبال keyword ها چون تابلو تو متن پیدا میشن.اونارو پیدا کنی زمانت هدر نمیره.سعی نکن خط به خط متنو بخونی چون به نظر من اصلا آدم نمیفهمه.من از 40 تا سوال مثلا اگه 30 تا میزدم بعد امتحان میگفتی متنو توضی به یه خطشم بلد نبودم چون فقط جوابارو پیدا میکردم )
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Senior Member

آره وقت که نمیشه بخوریم ولی باز خوبه یه شکولات ببریم
    اول از همه بگم که همین رفتی تو ساعتتو با ساعت سالن تنظیم کن
    چون معیار امتحان اونه و برگه ها با اون ساعت جمع میشن
    ببین رایتینگ کسی وقت کم ننمیاره اگه نخوای یدفه کل ایده رو عوض کنی.همه 10 دقیقه اضافه میارن
    واسه ریدینگ به هیچ وجه بیشتر از 17 دقیقه روش وقت نذار.ساعت دیجیتال ببر
    فقط سعی کن بگردی دنبال keyword ها چون تابلو تو متن پیدا میشن.اونارو پیدا کنی زمانت هدر نمیره.سعی نکن خط به خط متنو بخونی چون به نظر من اصلا آدم نمیفهمه.من از 40 تا سوال مثلا اگه 30 تا میزدم بعد امتحان میگفتی متنو توضی به یه خطشم بلد نبودم چون فقط جوابارو پیدا میکردم )
    حاجی میدونم واسه رایتینگ وقت اضافه میارم چون تو GRE خیلی خفن تر ازینو نوشتیم تو وقت کم.میخوام از وقت رایتینگ بزنم بزارم رو ریدینگ اگه گیر ندن.میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه

حاجی میدونم واسه رایتینگ وقت اضافه میارم چون تو GRE خیلی خفن تر ازینو نوشتیم تو وقت کم.میخوام از وقت رایتینگ بزنم بزارم رو ریدینگ اگه گیر ندن.میشه؟
    نمیتونی عزیزم.هر چی سر وقتش.چون اصلا سوال و پاسخ نامه رو جم میکنن.رایتینگ بخش آخره.بی سوالو پاسخ نامه میخوای به چی جواب بدی

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

... سعی نکن خط به خط متنو بخونی چون به نظر من اصلا آدم نمیفهمه.من از 40 تا سوال مثلا اگه 30 تا میزدم بعد امتحان میگفتی متنو توضی به یه خطشم بلد نبودم چون فقط جوابارو پیدا میکردم )
    این توصیه کاملا درسته. البته بستگی به شخص هم داره ها.
    مثلا من سر آیلتس موضوع اول و سوم رو اصلا نفهمیدم چی بود و چی شد. اما موضوع دوم برام جذاب اومد (اول سوالا رو می خونم)، متن رو که شروع کردم دیگه سوالا رو ول کردم رفتم تا ته متن. بعد راحت سوال ها رو جواب دادم. اما وقتم رو گرفت. نباید جوّ زده می شدم. (تجربه بود دیگه )
    خوراکی هم ببرید، جدا تو ریدینگ یا قبل رایتینگ نیاز میشه. آدم ضعف می کنه. امتحان حدود 3 ساعت میشه (با تنظیم صدا و غیره).

در مورد ساعت دیجیتالی مخالفم. چون ذهن رو برای خوندن بکار میگیره. من ساعت عادی بردم، گذاشتمش رو راس 12. چون با اون تمرین کرده بودم می دونستم عقربه بیاد پایین راست (20 دقیقه) متن اول رو باید ول کنم برم (یا رایتینگ اول رو). عقربه هم بره اونور یعنی رو 40 متن سوم باید شروع شده باشه.
    تازه بعد از مدتی تمرین، به صدای تیک تیک ساعت عادت کرده بودم تو اتاق، سر جلسه برام شده بود یه نوع تمرکز! شرطی شده بودم، تا به تیک تاکش گوش می کردم احساس امتحان بهم می داد و فوری تمرکزم می رفت بالا (چیزی که تو آیلتس اول شدیدا ضعف داشتم).
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

دوستان آیا در آیلتز تهران موقع امتحان کتبی خود مسولان برگزاری تایمر در معرض دید همه میذارن یا باید خودمون ساعت ببریم؟
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    دوستان آیا در آیلتز تهران موقع امتحان کتبی خود مسولان برگزاری تایمر در معرض دید همه میذارن یا باید خودمون ساعت ببریم؟
    دوست عزیز در کلاس ساعت در معرض دید هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan university , MBA

1) گفته بودن ساعت 7 بیاین من 6:45 اونجا بودم، امتحان ساعت 9:29 شروع و 12:37 تموم شد.
    2)هماهنگی برگزاری امتحان خیلی معمولی به سمت پایین بود و اصلا در حد پرفشنال نبود. (قاعدتا باید باشه)
    3)تاخیر در شروع امتحان به خاطر این بود که داشتن مدارک داوطلبایی که فردا و پس فردا اسپیکینگ دارن رو تحویل میگرفتن.(میشد مدارک در زمان تست اسپیکینگ تحویل گرفته بشه که امتحان امروز با اینهمه تاخیر شروع نشه)
    البته همزمان با داستان بالا تحویل گرفتن وسایل اضافه مثل موبایل،جامدادی و ... تعداد خیلی زیادی از داوطلب ها هم در جریان بود که اونم یک ساعتی طول کشید. ( به دوستانی که در آینده امتحان دارن توصیه میکنم اکیدا وسایل اضافه با خودشون نبرن چون حسابی رو این داستان سخت گیری میکنن و برای همه دردسر میشه، مخصوصا موبایل که حتی اگه سایلنت باشه زنگ خوردنش باعث میشه رو سیستم پخش صدای لیسنینگ نویز بندازه)
    4)بردن هر گونه خوراکی ممنوع بود به غیر از یه بطری شفاف آبمعدنی. بعضیا شربت ریخته بودن تو بطری که کار بسیار پسندیده ای بود چون رایتینگ که شروع میشه آدم واقعا احساس میکنه قند خونش دیگه تموم شده!
    5) برخورد مراقبین محترمانه بود، ولی متاسفانه مراقبین حرفه ای نبودن،به زبان انگیلیسی اصلا وارد نبودن(حداقل مراقب کلاس ما اینجوری بود) و چون دستورالعمل تحویل دادن و جمع کردن برگه های هر اسکیل به انگلیسی خونده میشد حسابی گیج میزدن.
    6)کلاسی که امتحان توش برگذار میشد سرد بود.
    7) کیفیت صدای لیسنینگ عالی بود.
    8) من تست جنرال دادم و به نظرم سطح امتحان کاملا استاندارد بود (البته اگه نخوام بگم آسون بود)
    ذره را تا نبود همت عالی حافظ/////طالب چشمه خورشید درخشان نشود

ACADEMIC 5th of Jan.

قسمت شنیداری :

کیفیت بلندگوها خیلی بهتر اسپیکر خونه خودمون بود. عالی
    به غیر از قسمت 3 که دو تا بیکار در مورد آتشفشان حرف می زدند و مشکلش طولانی بودن گزینه ها بود بقیه قسمت ها بد نبود.(ولی همین sec3 برای کله پا کردن کافی بود)
    من کمبریج ها را بین 6.5تا 7.5 می زدم

ریدینگ:
    سخت تر از کمبریج ها بود (کمی)
    سوالاتی که نامطمئن جواب دادم زیاد بود. (امید به خدا)
    دو تا choosing heading و اگه اشتب نکنم 2تا t/f/ng و Y/N/NG داشت
    کمبریج ها را بین میانگین 6.5 می زدم

رایتینگ:
    تسک 1:‌ کاملا معمولی و روتین بود. مثل مثالهای موجود در کتابها. دو نمودار bar chart
    تسک 2: اون هم جزو موضوعات روتین و خوش دست آیلتس بود. محسط زیست. حکومت ها فقط نقش دارند یا افراد هم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)