صفحه 9 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba_1414 نمایش پست ها
    ببخشید بچه ها
    اونایی که امروز مصاحبه داشتن...
    اون خانمی که اتاق 2 بود اسمش چی بود؟ اینقدر هیجانزده بودم اسمشو نشنیدم
    چطور نمره میده؟
    فک میکردم خیلی خوب دادم ...ولی الان هی ایرادام میاد جلو چشمم....دارم دیوونه میشم
    من یک شنبه امتحان دادم منم ایرادام میاد جلو چشمم که همون موقع صحبت کردن میفهمیدم که یکی 2 تا سوتی دادم.بهتره بیخیال شین و رو امتحان شنبه تمرکز کنی.اگه کلا خوب دادی نگران نباش

Senior Member

بچه ها امروز امتحان دادم.واقعا باورتون نمیشه خیلی سخت بود به نظرم.من هم لیسنینگو هم ریدینگو بین 33 تا 35 میزدم تو خونه ولی امروز قضیه اش کلا فرق میکرد.همون پارت اول لیسنینگ تند تند شروع به حرف زدن کردن.ریدینگاشم که واقعا سخت بود 5 تای آخرو که نرسیدم بخونم شانسی زدم و ریدینگ آخر به شدت جوابا 2 پهلو بود.رایتینگ هم نامردا تسک 1 رو یه table خیلی مزخرفو بیخود داده بودن.خلاصه حسابی حالمونو کردن تو قوطی.امیدوارم اورال 6.5 بشه وگرنه دیگه امتحان نمیدم

Junior Member

با شما موافقم. من 5 ژانویه امتحان دادم . بنظرم خصوصا 2 اسکیل اول یعنی listening و reading سخت بود(آزمون جنرال). من انتظار حداقل 6 را داشتم اما 5.5 شدم. کسی نظری دارد؟

منم 5 ژانویه امتحان دادن و اصلا اصلا از نمرم راضی نیستم. من اورالم 6.5 شد و به نظر من هم سخت بود امتحان. به هرحال کسی می دونه آزمون بعدی کی باز میشه؟

Junior Member

دوستان با تجربه تر هم لطفا پاسخ بدهند. آیا آنها هم همین عقیده را دارند؟ اگر اینطور است آیا امتحانات از نظر سختی سوالات reading و listening واقعا دارای fluctuation است؟ یعنی یک دوره آسان است و یک دوره سخت؟ عجیب بنظر می رسد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dogaheh نمایش پست ها
    دوستان با تجربه تر هم لطفا پاسخ بدهند. آیا آنها هم همین عقیده را دارند؟ اگر اینطور است آیا امتحانات از نظر سختی سوالات reading و listening واقعا دارای fluctuation است؟ یعنی یک دوره آسان است و یک دوره سخت؟ عجیب بنظر می رسد!!!
    من 15 دسامبر امتحان دادم. L 6.5 R6.5 W 5.5 S 6 . کم کلا یک ماه و نیم خوندم و بار اولم بود. رایتینگ رو موضوعش رو اشتباهی نوشتم و الا 6.5 به راحتی می شدم. یه موضوعی که باعث شد ایتجوری بشه تفاوت نوع سوالا در کمبریج نسبت به امتحان اصلی بود که یه دید غلط داده بود بهم. بچه ها اکیدا توصیه می کنم که برا ریدینگ اسکن و اسکیم رو بیخیال شین و مثل بچه آدم متن خوندن و کلمه یاد گرفتن رو سرلوحه قرار بدین. واسه لیسنینگ هم سعی کنین لیسنینگایی که سریعتر بیان میشه مثل رادیوهای محلی رو گوش بدین. یعنی در کل هر مهارت رو از پایه قوی کنین و بعد برین سراغ تست زنی. واسه رایتینگ بهتر تا میتونین متن بخونین و واسه اسپیکینگ بهتر تا میتونین گوش بدین. پس اول رو پایه کار کنین و بعد تست. تستا رو در زمان خودشون بزنین. خلاصه مجهز برین تا گیر نیوفتین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikta_M نمایش پست ها
    نمیشه این قضیه رو عمومیت داد. منم 5 ژانویه امتحان داشتم و برعکس تصورم که انتظار مواجهه با reading سخت رو داشتم، به نظرم خیلی سوالات منطقی و معقول بود. البته معمولا با listening شخصا مشکلی ندارم و این طور شد که از امتحانم راضی بودم.
    من هم همین نظر رو دارم و به نظرم سخت یا آسون بودن یک امتحانی مثل آیلتس رو نمیشه به این راحتی تشخیص داد ، مثلا من واقعا از لیسنینگ راضی بودم و به غیر از پارت 3 بقیش خیلی به نظرم آسون اومد ، مخصوصا قسمت جای خالی ها توی پارت 4 ، اما این یه نظر شخصیه که بعضی ها دقیقا عکسش رو دارند ! پس نمیشه نظر قطعی داد ، به نظر من بهترین معیار سنجش برای آیلتس کتابهای کمبریج هست که باید ببینید تو خونه چقدر زدید و تو امتحان چقدر ، اونوقت میشه برآورد دقیق تری داشت

اما یه نکته خیلی مهم دیگه : تو خونه وقتی کتاب های تست کمبریج رو میزنید ، سعی کنید تا حد ممکن ، جو امتحان رو شبیه سازی کنید ، مثلا تو لیسنینگ پیوسته و مثل جلسه امتحان شبیه سازی کنید و از اون مهمتر ریدینگ رو پشت سر لیسنینگ بزنید ، نه اینکه تو اتاق یه دور بزنید و بعدش تست بزنید !
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dogaheh نمایش پست ها
    شما شک نکن که همین طور هست ولی من از مسئول برگزاری امتحان پرسیدم گفت که بسته به اینکه همتحان سخت بوده یا آسون score هارو تغییر میدن تا یه حدی.مثلا اگه تو امتحان سخت شما 28 تا میزنی ممکنه مثلا بشی 7 ولی تو امتحان آسون اگه همین 28 تا رو بزنی میشی 6.5

Senior Member

به نظرم لیسنینگ از کمبریج ها بالاتر بود مخصوصا label digram و حرف زدنشونم تند تر بود ولی لیسنینگ در کل بازم بد نبود ولی تریکی بود یعنی مثلا 3تا کشور میگفت یا هدف سفرو 2 تا چیز مختلف گفت که تو باید میفهمیدی کدوم منظورشه تازه این section1 بود.ریدینگ 2 تای اول بازم بهتر بود ولی سومی 5 تا آخرو وقت کم آوردم و شانسی زدم.رایتینگ به نظرم تسک 1 واقعا بیخود بود من 10 دقیقه اولو گیج میزدم تا فقط اطلاعاتو بفهمم.خیلی بیخود بود ولی تسک 2 به نظرم اکی بود با اینکه موضوعش یکم سخت بود ولی میشد نوشت.راجع به فواید و مضرات افزایش طول عمرو این چیزا بود.به نظرم چون امتحان فقط آکادمیک بود حتی سطح لیسنینگشم آورده بودن بالاتر.امیدوارم بند اسکور هارو تغییر بدن چون من بعد امتحان پرسیدم از مسئول برگزاری گفت بسته به سختی امتحان تغییر میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    islamic azad university of pharmacy

سلام ومن امتحان 19 ام رو توی استانبول دادم و متاسفانه با وجود اینکه اورال امتحان سختی نبود من اصلا خوب ندادم .من 7 میخوام که خوب نمیارم!در مورد امتحان زیاد با دیبا موافق نستم تسک 1 واقعا چرت و چرت بود و من کلی از وقتم تلف شد ببینم این چی بود! درصد افزایش سایز کلاس ها بود؟ چرا کلاس ها ی با جمعیت بیشتر کوچک تر بودن؟ خیلی بد بود!! در عوض تسک دو موضوع خیلی راحتی بود .لیسنینگ معمولی بود اما میشد به راحتی 7 اورد فقط به نظرم یه کم مپش گیج کننده بود .ریدینگ دقیقا دوستان درست میگن به نظر من متنش راحت بود یعنی توی خوندنش مشکلی اصلا پیدا نمیکردی اما پیدا کردن جواب ها طول میکشید و خیلی ام ریز ریز سوال داده بود برای همین وقت کم می اوردی که من مجبور شدم چند تاشو شانسی بیارم.بابت اسپیکینگ من باورم نمیشد از من سوالای کمبریج و پرسیدن!!!!!!!! ولی بازم میگم من رایتینگم و خیلی بد میشم چون خیلی وقت سر تسک 1 از دست دادم !حتی نکرده بود بگه خوب این عدد ا متره؟؟ درصد ها چیه؟!من برای این که به deadline ها برسم باید دوباره feb امتحان بدم دیگه نه پولشو دارم و نه حوصلشه برم یه جا دیگه !اگه هر روز ساعت 10 برم تو سایت امکانش هست خالی شه من ثبت نام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)