صفحه 57 از 120 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1194

موضوع: آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

از دوستان کسی هست که تو یک فاصله زمانی نزدیک یا تو یک سطح یکسان هم IELTS داده باشه و هم GRE؟ اگر لطف کنید نمره writing هر دوتاشا بزنید تا یه مقایسه ای کنیم. چون من w شدم 3 تو gre میخوام ببینم تو ielts حدوداً به طور معمول چند باید بشم؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط tvihn نمایش پست ها
    من 27 جولای ترکیه امتحان دادم و هنوز جوابا نیومده.
    wowwwwwwwwwww
    ولی الان تو پیج اینها چند تا از کاربرای ترکیه اعلام کردند که جوابشون را گرفتند ؟؟؟؟؟؟؟
    عجب شیر تو شیریه ....
    البته مثل اینکه تو ایران هم برای سنتر تهران آیلتس جوابها اومده

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinpour نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست که تو یک فاصله زمانی نزدیک یا تو یک سطح یکسان هم IELTS داده باشه و هم GRE؟ اگر لطف کنید نمره writing هر دوتاشا بزنید تا یه مقایسه ای کنیم. چون من w شدم 3 تو gre میخوام ببینم تو ielts حدوداً به طور معمول چند باید بشم؟
    من توی جی آؤ ای 3 شدم و آزمون آیلتس رو 6.5 شدم

Junior Member

من دیگه کم کم دارم به اطلاعات شخصیم شک میکنم!!

Junior Member Zargol آواتار ها

یعنی همین جاست که آدم به این نتیجه می رسه که آیلتس تهران ....ش می ارزه به دانشگاه آزاد!
    به خدا این استرس و هیجانی که ما از پریروز تا حالا کشیدیم یه سال پیرمون کرد....من که عید و تعطیلات کلاً زهرمارم شد...
    چی کار دارن می کنن پس؟
    این که دوستان میگن ممکنه خود سنتر آزاد دیر نتایج رو به IDP فرستاده باشه درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tvihn نمایش پست ها
    من دیگه کم کم دارم به اطلاعات شخصیم شک میکنم!!
    منم به طرز احمقانه ای هرچی alternative به ذهنم میرسه وارد می کنم!
    اما آخه هیچ کس جوابش نیومده، مگه این که همه داریم اطلاعات شخصی مونو اشتباه می زنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Zargol نمایش پست ها
    منم به طرز احمقانه ای هرچی alternative به ذهنم میرسه وارد می کنم!
    اما آخه هیچ کس جوابش نیومده، مگه این که همه داریم اطلاعات شخصی مونو اشتباه می زنیم!
    اطلاعات به والله درسته مشکل از اوناست آخه یک شماره پاسپورت و تاریخ تولد کجاش میتونه اشتباه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی خدا ازشون نگذاره که 2 روزه مارو علاف کردند از آخرم ندادن

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashMiniStar نمایش پست ها
    اطلاعات به والله درسته مشکل از اوناست آخه یک شماره پاسپورت و تاریخ تولد کجاش میتونه اشتباه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی خدا ازشون نگذاره که 2 روزه مارو علاف کردند از آخرم ندادن
    نه خب من حرف آخر فامیلی م تو پاسپورتم y هست اما تو پروفایل دانشگاه آزاد و همین طور کارت امتحانم i هست.
    از طرفی شماره پاسپورتم رو هم با IR امتحان می کنم هم بدون IR.

سلام دوستان. میدونم همتون مثل خود من منتظر نتیجۀ این امتحان هستین. من با توجه به پستهای پچه ها و تجربیاتشون (مثلاً همون فردی که گفت ترکیه امتحان داده و هنوز نمرش نیمده و .....) فکر می کنم، نتیجۀ این امتحان زودتر از دوشنبه صبح نیاد. چون دو حالت بیشتر نیست. 1- یا IDP نمره ها رو گرفته و خودش تو سایت خودش (همون لینکی که هممون n بار تو این دو سه روز چک کردیم) اول اعلام میکنه. که اگر این حالت باشه اونا امروز که نمره ها رو نزدن منطق میگه که فردایعنی یکشنبه که باز هم اونا تعطیلن بازم نتایج نیاد. 2- اما حالت دوم اینه که شاید خود مسئولان سنتر دانشگاه آزاد نمره ها رو زودتر از IDP در پیج شخصی هر فرد در سایت آیلتس دانشگاه آزاد وارد کنند. که در این صورت احتمال داره فردا نمره ها قابل مشاهده باشه اما در سایت دانشگاه آزاد. (البته بهتره بچه هایی که قبلاً دانشگاه آزاد امتحان دادن بگن که ترتیب اومدن نمره ها چطوری بوده یعنی اول تو سایت ielts.org اومده بعدش تو سایت دانشگاه آزاد یا این که همزمان اومده و یا هر حالت دیگه.)
    من که تجربۀ امتحان 6 جولای آیلتس تهران رو دارم، این سنتر اول نمره ها رو تو سایت خودش زد بعد از چندین ساعت بود که میشد نمره ها رو تو سایت ielts.org مشاهده کرد.
    خلاصه همینه.

Junior Member

بچه ها من ترکیه امتحان دادم. میگن ترکیه چون تعطیلات عید نوروز ندارن، عید فطر 10 روز تعطیلن. این حقیقت داره؟ بعنی امکان داره نتیجۀ من 10 روز دیگه بیاد؟؟؟؟!!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)