صفحه 127 از 158 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

سلام،
    در حال حاضر تمام سنتر های تهران پر هستند و اگر کنسلی هم باشه خیلی سریع پر میشه. بهترین راه برای سریع ثبت نام کردن چی هست؟
    یعنی باید ووچر را خریداری کنیم پای سیستم آماده بشینیم؟ این ووچر ها expire نمیشن؟
    یه سوال دیگه اینکه امکان خرید ووچر فقط از امیربهادر هست یا موسسه دیگه ای هم می فروشه (مثلا با قیمت بهتر)؟

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

سلام دوستان،الان تا تاریخ 21 دسامبر همه آزمون ها پر شدند؟
    چون من خواستم ثبت نام کنم،واسه تست سنتر جایی پیدا نمیکنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط P0ria نمایش پست ها
    سلام،
    در حال حاضر تمام سنتر های تهران پر هستند و اگر کنسلی هم باشه خیلی سریع پر میشه. بهترین راه برای سریع ثبت نام کردن چی هست؟
    یعنی باید ووچر را خریداری کنیم پای سیستم آماده بشینیم؟ این ووچر ها expire نمیشن؟
    یه سوال دیگه اینکه امکان خرید ووچر فقط از امیربهادر هست یا موسسه دیگه ای هم می فروشه (مثلا با قیمت بهتر)؟
    بچه ها یه سر به تاپیک خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها بزنین چون به جای خرید ووچر راه مناسب تری ارائه دادن. از اونجا که توی انجمن تبلیغ مجاز نیست خیلی طول کشید که من این راه حلو ببینم و الان اینجا این موضوعو مطرح کردم که بقیه غیر از خریدن ووچر، که خیلی آدمو مردد می کنه، انتخاب دیگه ای هم داشته باشن.
    O,that obscure object of coterie
    ...

از دوستان کسی میدونه الان که همه جا تا آخر دسامبر پر شده من باید چطور یه جا پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

لطفا اگر کسی اطلاع داره بگه ETS تاریخ جدید نمیده دسامبر واسه تهران؟ چی کار باید کرد؟ باید بریم شهرستان واسه امتحان؟
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

Junior Member

دوستان 15 نوامبر تهران مرکز امیر بهادر باز شده، گفتم اطلاع بدم شاید کسی بخواد ثبت نام کنه

سلام
    کسی تافل 11 اکتبر دیباگران ثبت نام کرده ؟
    من دیروز دیدم scheduled بودش
    الان دیدم زده cancelled !!!
    داستان چیه ؟ یعنی چی الان ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان من 6 دسامبر در تبریز آزمونی که ثبت نام کردم رو می خوام کنسل کنم یا انتقال بدم. اگر کسی برای این آزمون در این تاریخ قصد داره ثبت نام کنه به بنده پ خ بده.

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

يعني ets ديگه تاريخ جديد براي نوامبر و دسامبر اعلام نميكنه؟ خواهشا اگه كسي خبري داره بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

واگذاری آزمون تافل iBT تاریخ 29 نوامبر 2014 سنتر NOET (سازمان سنجش)
    پیام خصوصی بدید تا شماره تماس رو برای هماهنگی بدم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)