صفحه 157 از 158 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed220 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان که نگاه میکردم اولین تست باز در سایت ای تی اس به تاریخ 26 ژانویه هست. آیا امکان داره که تاریخ دیگه ای قبل از این تاریخ بعد از چند روز باز بشه یا نه؟
    سلام. بله، اگر از قبل میدونید که در تاریخ معینی قراره تافل برگزار بشه ولی الان ظرفیت خالی وجود نداره و باز نیست، احتمالش زیاده که در نهایت موفق به ثبت نام برای اون تاریخ بشین. ضمنا الان هم میتونید برا 12 ژانویه ثبت نام کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

سلام.
    من تو خرداد از مرکز امیربهادر ووچر گرفتم اما امروز تازه میخواستم ثبتنام کنم برای اردیبهشت. همه‌ی مراحل رو رفتم، اما برای پرداختش به مشکل برخوردم. اون بالا که زده ووچر یا پروموشنال کد رو وارد کنید، وقتی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته، حتا نمیگه که مثلا این کدی که وارد کردی، اشتباهه. بعد که میرم که هزینه رو پرداخت کنم، انگار که ووچرم رو تاثیری نداده میره تو صفحه‌ای که با پی‌پل یا کردیت کارت میشه پرداخت کرد.
    کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟ چکار کنم؟

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

سلام

اي تي اس قبلا پرداخت با پي پال داشت اما در اين سيستم جديد من هرچي ميگردم پيدا نميكنم. ميشه لطفا راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام دوستان
    من بار اولی هست که میخوام تافل امتحان بدم و بینهایت ضروری هست که در تاریخ ۳۰ مارچ هم این امتحان رو بدم. متاسفانه در حال حاضر هیییچ سنتری در ایران برای این روز باز نیست و یا پر شده. از بعضی دوستان شنیدم ممکنه سنتری باز بشه ایا صحت داره؟؟ چجوری باید مطلع بشم و براش ثبت نام کنم؟؟ ببخشید ولی واقعا در مورد نحوه ثبت نام و مسائل این امتحان خیلی اطلاعی ندارم. بییییی نهایت ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه
    ویرایش توسط Imeli : March 14th, 2019 در ساعت 11:16 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Imeli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بار اولی هست که میخوام تافل امتحان بدم و بینهایت ضروری هست که در تاریخ ۳۰ مارچ هم این امتحان رو بدم. متاسفانه در حال حاضر هیییچ سنتری در ایران برای این روز باز نیست و یا پر شده. از بعضی دوستان شنیدم ممکنه سنتری باز بشه ایا صحت داره؟؟ چجوری باید مطلع بشم و براش ثبت نام کنم؟؟ ببخشید ولی واقعا در مورد نحوه ثبت نام و مسائل این امتحان خیلی اطلاعی ندارم. بییییی نهایت ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه
    سلام
    من هم یک بار چند سال قبل در شرایط تقریبا مشابه قرار گرفتم. بهترین کاری که میشه کرد اینه که بطور مداوم سایت ets رو چک کنید تا برای اولین جای خالی که ایجاد میشه اقدام کنید. من همین کار رو کردم و خوشبختانه در تاریخ مورد نظر یه جا خالی شد که این معمولا بخاطر انصراف test taker پیش میاد که اتفاق معمولی هست.
    موفق باشید.

دوستان من میخوام مهرماه 1398 امتحان تافل بدم یعنی باید چه تاریخی برای امتحان ثبت نام کنم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام مهرماه 1398 امتحان تافل بدم یعنی باید چه تاریخی برای امتحان ثبت نام کنم؟
    خیلی مشخص نمی کنه که تاریخ ها کی پر می شه. از مهر ماه تا آذر ماه هم زمان پیک امتحان تافل هست. هرچه زودتر ثیت نام کنید بهتره.

نمیدونم اینجا مربوط ترین قسمت هست به سوالم یا خیر، من ی مشکلی دارم اونکه فامیلی من دو قسمتی هست ولی توی پاسپورتم پشت هم خورده انگلیسیش بدون فاصله، حالا برای ثبتنام تافل هم باید همینجوری وارد کنم فامیلی مو؟ مشکلی برای مدارک دیگم پیش نمیاد که جدا باشه دو قسمت فامیلیم؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimi2019 نمایش پست ها
    نمیدونم اینجا مربوط ترین قسمت هست به سوالم یا خیر، من ی مشکلی دارم اونکه فامیلی من دو قسمتی هست ولی توی پاسپورتم پشت هم خورده انگلیسیش بدون فاصله، حالا برای ثبتنام تافل هم باید همینجوری وارد کنم فامیلی مو؟ مشکلی برای مدارک دیگم پیش نمیاد که جدا باشه دو قسمت فامیلیم؟
    بهتر اینه که همه مدارکتون شبیه به پاسپورت باشه، الان دو راه دارید، الان برای ثبت نام مثل پاسپورت بدون فاصله بنویسید و بعدا باقی مدارکتون رو مثل پاسپورت درست کنید، یا اینکه برای ثبت نام مثل بقیه مدارکتون جدا بنویسید و بعدا پاسپورتتون رو مطابق باقی مدارک اصلاح کنید.
    فکر میکنم دومی راحتتر باشه چون فکر کنم عوض کردن پاسپورت برای اصلاح شکل نوشتن فامیل نباید زیاد سخت باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای پاییز ۲۰۲۰ میخام اپلای کنم
    امتحان تافل رو میخاستم ۱۴ دسامبر در مرکز سنجش ثبت نام کنم، دیروز در سایت ETS این مرکز کاملا خالی بود منتهی من وبزا کارتم آماده نبود و نتونستم ثبت نام رو تکمیل کنم، امروز که رفتم دیدم سنجش کلا تا ژانویه خالی نیست
    حالا سوالم اینه که واقعا پر شده سنجش یا الان روی سایت نیست؟
    من به دلایلی برام سنتر سنجش بهتر هست، اگر برای امتحان ۴ژانویه ثبت نام کنم خیلی دیره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)