صفحه 153 از 158 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از

سلام دوستان
    سیستم ثبت نام تافل تغییر پیدا کرده؟ چون من میخوام برای یه نفر ثبت نام کنم اصلا برای هیچ شهری (چند تا کشور دیگه هم امتحان کردم) اجازه نمیده تاریخ انتخاب کنم. مشکل از کجا هست؟ اصلا اون دو تا کادر که تاریخ وارد میکنیم تا آزمونهای اون بازه رو بیاره نمیتونم تاریخی بزنم. اون کادر مربوط به انتخاب تاریخ باز نمیشه. حدودا 3-4 هفته ای میشه که همه ش دارم امتحان میکنم و باز نمیشه! مشکل از کجاست؟

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سیستم ثبت نام تافل تغییر پیدا کرده؟ چون من میخوام برای یه نفر ثبت نام کنم اصلا برای هیچ شهری (چند تا کشور دیگه هم امتحان کردم) اجازه نمیده تاریخ انتخاب کنم. مشکل از کجا هست؟ اصلا اون دو تا کادر که تاریخ وارد میکنیم تا آزمونهای اون بازه رو بیاره نمیتونم تاریخی بزنم. اون کادر مربوط به انتخاب تاریخ باز نمیشه. حدودا 3-4 هفته ای میشه که همه ش دارم امتحان میکنم و باز نمیشه! مشکل از کجاست؟
    جالبه منم هرکاری کردم امروز نتونستم باز کنم بخش تاریخ را، فکر میکردم مشکل فقط مختص به امروزه ولی شما میگین 3-4 هفته

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    جالبه منم هرکاری کردم امروز نتونستم باز کنم بخش تاریخ را، فکر میکردم مشکل فقط مختص به امروزه ولی شما میگین 3-4 هفته
    از مرورگر دیگه ای به جز فایرفاکس استفاده کنین. این مشکل برای من هم بود که الان حل شده.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    از مرورگر دیگه ای به جز فایرفاکس استفاده کنین. این مشکل برای من هم بود که الان حل شده.
    با سلام و تشکر از جوابتون

بله من فرصت نکردم بنویسم، با فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و وب فریر (که البته خودش مرورگر نیست به تنهایی) باز نمیشه ولی با کروم باز میشه.

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر

سلام دوستان میخواستم ببینم معمولا برای آزمون های اواخر آگوست در تهران، کی سنترها و تاریخاش باز میشن برای رجیستر؟ من میخوام صبر کنم تا پاسپورت جدیدم به همراه کارت ملی جدید صادر و آماده بشه بعد ثبت نام کنم.
    داخل خود ETS از الان تاریخای آگوست و سپتامبر رو مشخص کرده ولی من چون ثبت نام نکردم نمیدونم سنتر ها و تاریخای دقیق باز شدن هنوز یا نه. تو تهران پیمنت که هنوز نزده برای آگوست رو. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان نیازی نیست جایی عکسمونو اپلود کنیم ؟

سلام دوستان، چرا تو سایت سازمان سنجش قسمت خرید ووچر، گزینه ای برای خرید کارت جهت ثبت نام آزمون تافل نیست؟ مشکل از سایت سازمان سنجشه یا ووچر نمیفروشن؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

دوستان نیازی نیست جایی عکسمونو اپلود کنیم ؟
    نه دوست عزیز
    نیاز نیست! روز ازمون در مرکز ازتون عکس گرفته میشه!
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

1- دوستان برای 12 اگوست ، برای شهر اصفهان میخوام ثبت نام کنم و فقط سنتر دانشگاه صنعتی رو داره.
    منتها چند روزه هر چقدرررر تماس میگیرم با شماره شون 03133915323 متاسفانه جواب نمیدن. ازونجا که سنترهای اصفهان در کنسل شدن سابقه دارند، الان من نمیدونم چیکار کنم. ثبت کنم یا نه.
    اگر کسی تجربه ای داره و یا میتونه کمکم کنه، ممنون میشم.

2- اگر من خودم ثبت نام بکنم که احتیاجی نیست به اینکه با اون سنتر قبلش هماهنگ کنم؟

3- من افغانی هستم، میتونم اینجا امتحان بدم دیگه؟ موردی که نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maahbeigom نمایش پست ها
    1- دوستان برای 12 اگوست ، برای شهر اصفهان میخوام ثبت نام کنم و فقط سنتر دانشگاه صنعتی رو داره.
    منتها چند روزه هر چقدرررر تماس میگیرم با شماره شون 03133915323 متاسفانه جواب نمیدن. ازونجا که سنترهای اصفهان در کنسل شدن سابقه دارند، الان من نمیدونم چیکار کنم. ثبت کنم یا نه.
    اگر کسی تجربه ای داره و یا میتونه کمکم کنه، ممنون میشم.

2- اگر من خودم ثبت نام بکنم که احتیاجی نیست به اینکه با اون سنتر قبلش هماهنگ کنم؟

3- من افغانی هستم، میتونم اینجا امتحان بدم دیگه؟ موردی که نداره؟
    سلام دوست عزیز

1-من یکبار امتحان دادم سنتر اصفهان که کنسل نشد ولی خب ممکنه پیش بیاد و قابل پیش بینی نیست
    شاید به خاطر تعطیلات عید فطر نبودن و تلفن جواب ندادن (دانشگاه معمولا یه تعطیلی یک هفته ای داره)
    با تلفن خونه دانشگاه تماس بگیرید و بگید کارتون چی هست تا به مسوولش وصل کنن (03133912210)
    2-نه نیازی نیست که هماهنگ کنید
    3-اطلاع ندارم ولی فکر نمیکنم مانعی وجود داشته باشه میتونید برای اطمینان تماس بگیرید بپرسید
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)