صفحه 158 از 158 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,575 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreaming نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پاییز ۲۰۲۰ میخام اپلای کنم
    امتحان تافل رو میخاستم ۱۴ دسامبر در مرکز سنجش ثبت نام کنم، دیروز در سایت ETS این مرکز کاملا خالی بود منتهی من وبزا کارتم آماده نبود و نتونستم ثبت نام رو تکمیل کنم، امروز که رفتم دیدم سنجش کلا تا ژانویه خالی نیست
    حالا سوالم اینه که واقعا پر شده سنجش یا الان روی سایت نیست؟
    من به دلایلی برام سنتر سنجش بهتر هست، اگر برای امتحان ۴ژانویه ثبت نام کنم خیلی دیره؟
    ممنون
    دوستان امکان این که سنتر خاتم هم دوباره باز بشه هست؟ چون خاتم هم مثل سنجش تا دیروز بود ولی الان تا ژانویه وقت نداره
    ممنون

Junior Member sma4t آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

سلام دوستان
    من قصد دارم خردادماه سال آینده آزمون بدم ولی با توجه به قیمت صعودی ارز میخواستم از الان ووچر سنجش که 2.660 هزارتومان هست رو بگیرم چون حدس میزنم ووچرهای سری بعد جهش قیمت داشته باشن. اعتبارش هم اگر الان بگیرم تا حدودای مهر یا آبان سال بعد هست. خواستم بپرسم نظر دوستان درمورد این کار چیه.
    ممنون

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان،
    میخواستم بدونم کسی احتمالا در جریان هست که آیا امکان باز شدن سنتر های تهران در طی 2-3 ماه پیش رو هست یا خیر؟
    چون طبق اعلامیه خود سازمان سنجش قرار بوده که از تاریخ 4 خرداد، آزمون های بین المللی از جمله تافل، به شرایط عادی برگردند. ولی در حال حاضر در سایت ets تنها یک سنتر در ایران هست و آن هم دانشگاه امام جواد یزد هست...
    کسی اگر اطلاعی درباره اوضاع سنتر ها در طی این چند مدت آتی داره، ممنون میشم به اشتراک بذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Pharadox نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان،
    میخواستم بدونم کسی احتمالا در جریان هست که آیا امکان باز شدن سنتر های تهران در طی 2-3 ماه پیش رو هست یا خیر؟
    چون طبق اعلامیه خود سازمان سنجش قرار بوده که از تاریخ 4 خرداد، آزمون های بین المللی از جمله تافل، به شرایط عادی برگردند. ولی در حال حاضر در سایت ets تنها یک سنتر در ایران هست و آن هم دانشگاه امام جواد یزد هست...
    کسی اگر اطلاعی درباره اوضاع سنتر ها در طی این چند مدت آتی داره، ممنون میشم به اشتراک بذاره.
    سلام سنتر ها از اوایل خرداد باز هستند و ازمون ها در حال برگزاری هستش. در سایت ETS هنگام سرچ سنتر تایپ کنید تهران تا سنترهای این شهر نمایش داده بشه در صورتی که فقط ایران رو سرچ کنید فقط یزد رو پیدا میکنه.

دوستان برای شما هم هیچ سنتری برای شهرهای ایران نمایش داده نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)