صفحه 152 از 158 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

سلام
    شاید سوال من ابتدایی بنظر بیاد ولی چطور میتونم از تاریخ برگزاری امتحانات تافل تا پایان سال 95 مطلع بشم؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_khorasani نمایش پست ها
    سلام
    شاید سوال من ابتدایی بنظر بیاد ولی چطور میتونم از تاریخ برگزاری امتحانات تافل تا پایان سال 95 مطلع بشم؟
    این صفحه رو یه نگاه بندازید

https://www.ets.org/bin/getprogram.cgi?test=toefl
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    این صفحه رو یه نگاه بندازید

https://www.ets.org/bin/getprogram.cgi?test=toefl
    سلام ببخشید خوب آخرین تاریخ تا دی ماه بود یعنی دیگه تغییر نمیکنه؟؟من نزدیکای عید میخوام امتحان بدم !

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina2624 نمایش پست ها
    سلام ببخشید خوب آخرین تاریخ تا دی ماه بود یعنی دیگه تغییر نمیکنه؟؟من نزدیکای عید میخوام امتحان بدم !
    سلام.
    دوست عزیز از الان برای 6 ماه دیگه رو باز نمی کنن که. شما دو سه ماه به ازمون شروع به چک کردن سایت بکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط soo2 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کسی جدیدا تو سنتر صنعتی اصفهان امتحان تافل داده؟یا خبر داره که هنوز امتحان تافل تو مرکز صنعتی اصفهان برگزار میشه یا نه ؟ آیا همه تاریخ هاش رو دادن به مرکز سپاهان اصفهان؟
    آخه جدیدا دیدم که یکی از دوستان تو همین سایت نوشته بودن که واسه سنتر صنعتی اصفهان ثبت نام کرده بودن و اخیرا ای تی اس خودش تغییرش داده بوده به سنتر سپاهان اصفهان!
    کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    باتشکرقبلی
    سلام ، نخیر سنتر سپاهان تا اطلاع ثانوی آزمون برگزار نمیکنه و از سایت ets هم حذف شده فعلا، خود من 12 نوامبر صنعتی امتحان دادم، فعلا تنها سنتر اصفهان چه واسه تافل چه جی ار ای دانشگاه صنعتیه

Junior Member mer377 آواتار ها

یه نفر میگفت که قبلا با پرداخت یکبار هزینه که اون موقه 120 هزار تومن بود میتوستیم 3 بار آزمون بدیم که البته یه هزینه شارژ 30 تومنی داشت هربار. میخواستم ببینم این قانون هنوز هست که یک بار پول بدیم اما چندبار آزمون بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering-K.N.Toosi

باسلام
    کسی ووچر ازمون اصللی داره؟
    ممنونم

Junior Member

سلام ببخشید من یه سوالی داشتم
    با توجه به سیاست های جدید امریکا ایا ممکنه برای امتحان تافل نیز مشکلی پیش بیاد؟ من 30 بهمن امتحان دارم

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان

من برای 25 مارچ میخاستم ثبت نام کنم اما ظاهرا فقط سنتر تبریز و مازندران تو این تاریخ امتحان میگیرند. قبلا سابقه داست که تویه شهر تهران که داوطلب زیاده یه تاریخهای رو بین تایم اسکجول ETS باز کنند. آیا امکان داره این اتفاق هم بیفته؟ نمیخام تو تعطیلات برم یه جای دیگه همین تهران امتحان بدم عالیه.
    کسی اطلاع خاصی نداره؟

ممنون.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان

من برای 25 مارچ میخاستم ثبت نام کنم اما ظاهرا فقط سنتر تبریز و مازندران تو این تاریخ امتحان میگیرند. قبلا سابقه داست که تویه شهر تهران که داوطلب زیاده یه تاریخهای رو بین تایم اسکجول ETS باز کنند. آیا امکان داره این اتفاق هم بیفته؟ نمیخام تو تعطیلات برم یه جای دیگه همین تهران امتحان بدم عالیه.
    کسی اطلاع خاصی نداره؟

ممنون.
    سلام دوست عزیز،

امکان داره که باز بشه ولی معمولا یه هفته یا چند روز قبل ازمون هست! ریسکش زیاده! چون ممکنه باز نشه!

اگر بر اساس این ازمون میخواید برنامه ریزی کنید، خیلی قابل اطمینان نیست.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)