صفحه 108 از 158 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی جهت خالی بودن سنترها (تنها دوستاني كه اطلاع دارند اطلاع رساني نماي

نقل قول نوشته اصلی توسط iranmgh نمایش پست ها
    تمام تاریخ های تا آخر دسامبر تو کل ایران پر شده و من نتونستم ثبت نام کنم الان با امیر بهادر و سخن تماس گرفتم گفتند تاریخ های فوق العاده هم پر شده و پیشنهاد دادند اگه زیاد از ایران برای ای تی اس ایمیل تقاضای امتحان ارسال شه ممکنه باز هم تاریخ هایی رو اعلام کنند من خودم واسه ای تی اس ایمیل زدم و خواستم خواهش کنم کسایی که موفق به ثبت نام نشدند هم همین کار رو کنند بلکه تاریخ جدید اعلام کنند. اینجور که من متوجه شدم باید مثل عقاب هر نیم ساعت یه بار سایت رو چک کنی چون به محض باز شدن تاریخ ظرف دوسه ساعت پر می شه
    دوست عزیز من ایمیل زدم و گفتم که تعداد داوطلبین اینجا زیاده ولی سنترها محدود و داوطلبین دارن به آب و آتیش می زنن که یه جای خالی پیدا کنن. پس لطفا تاریخ ها جدیدی رو معین کنین.
    دوستانی که مث من تافل بهشون نرسیده ایمیل بزنن، تعداد ایمیل ها بره بالا شاید فرجی شه!

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی جهت خالی بودن سنترها (تنها دوستاني كه اطلاع دارند اطلاع رساني نماي

نقل قول نوشته اصلی توسط ruuzbeh نمایش پست ها
    دوست عزیز من ایمیل زدم و گفتم که تعداد داوطلبین اینجا زیاده ولی سنترها محدود و داوطلبین دارن به آب و آتیش می زنن که یه جای خالی پیدا کنن. پس لطفا تاریخ ها جدیدی رو معین کنین.
    دوستانی که مث من تافل بهشون نرسیده ایمیل بزنن، تعداد ایمیل ها بره بالا شاید فرجی شه!
    من هم میخوام ایمیل بزنم آدرسش چی هست؟ کلاً چرا تو این فصل اینقدر شرکت کننده ها زیاد میشن تو ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    من هم میخوام ایمیل بزنم آدرسش چی هست؟ کلاً چرا تو این فصل اینقدر شرکت کننده ها زیاد میشن تو ایران؟
    اینا آدرس ها هستن البته من نمیدونم دقیقا کدومش مربوط به برگزاری مجدد می شه ولی من اول به toeflnews@ets.org ایمیل زدم که اون تشکر کرد و گفت اگه می خوای با این آدرس هایی که تو ایمیل هست هم ایمیل بزن.
    واسه همین من ایمیلم رو به سه تا از آدرس های تو جواب فوروارد کردم. این نمونه ایمیلی که من زدم به همراه جواب ای تا اس. (لطفا به بقیه هم اطلاع بدین که تعداد ایمیل ها بره بالا و هرکی هم با فرمت خودش ایمیل بزنه.)
    ضمنا جواب سوال دومتون تو ایمیلم به ای تی اس هست که می توننین مطالعه کنینش.
    Dear official

Regarding large number of applicants for toefl ibt and limitation of
    centers in IRAN I wanted to ask you reschedule new test dates in
    late October and middle November if it is possible. I know a lot of
    students that they are struggling to find a seat because centers are
    full and deadlines are near. Rescheduling New extra dates is a big
    favor toward Iranian students that I hope ETS makes it happen.

I hope to receive your answer.
    THANK YOU
    جواب ای تی اس:

Thank you for contacting the TOEFLNews mailbox for academic institutions.

Your inquiry will be responded to in approximately 24 business hours.

If your inquiry concerns any of the following matters, please send your email to the appropriate mailbox listed below:

Test takers – toefl@ets.org

Score verification requests – toeflverify@ets.org

Establishment of Test Centers – ctas@ets.org

TOEFL Institutional Testing Program (ITP) – itp@ets.org

Sincerely,
    ETS Global Client Relations Team

Junior Member iranmgh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکترای روانشناسی سیاسی واشنگتن

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

این متن ایمیل من به ای تی اس واسه تاریخ جدید
    امیدوارم که موثر باشه
    hi
    we are so many students in Iran applying for an IBT TOEFL but there is no empty seat till January. I wanted to ask ETS to reschedule some more dates between 15 November to 15 December so that we wont miss the university deadlines.
    thanks in advance for your consideratio
    جواب دادند
    Thank you for contacting the TOEFL Program.

We will respond to your inquiry as soon as possible within the next two business days.

If you are writing about registering, rescheduling, canceling or confirming a test appointment, please go to the Contacts for Test Takers page on the TOEFL website at http://www.ets.org/toefl/contact for contact options specific to the country where you plan to test. There may be a local contact to serve you more efficiently.

البته هنوز روز کاری تو آمریکا شروع نشده واین ایمیل خودکار ارسال می شه
    ویرایش توسط iranmgh : October 14th, 2013 در ساعت 01:29 PM

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

با سلام خدمت دوستان
    3 سوال داشتم ممنون میشم کسی جوابشو میدونه راهنماییم کنه:
    1- کسی خبر داره که ثبت نام تافل واسه سال جدید میلادی کی شروع میشه؟
    2-اینکه چند روز طول میکشه تا نمره فرستاده بشه به دانشگاه مقصد؟
    3- آیا ممکن هست با قیمت 190 دلار واسه اواخر دسامبر بتونم تافل ثبت نام کنم یا خیر؟ اگر میشه به چه صورتی؟
    با تشکر از دوستان

Junior Member

من هم دقیقا همین سوال شما رو دارم. آیا توی ژانویه برگزار میشه امسال؟

دوستان من ثبت نام رو قبلا انجام دادم اما تازه الان می خوام کد چهار تا دانشگاه رو وارد کنم -میشه لطفا بگید از کدوم قسمت پروفایلم باید انجام بدم و چه طوری
    مرسی

Junior Member

دوستانی که ایمیل زدن به ets جوابی نگرفتن هنوز؟ منم دیروز ایمیل زدم

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    دوستان من ثبت نام رو قبلا انجام دادم اما تازه الان می خوام کد چهار تا دانشگاه رو وارد کنم -میشه لطفا بگید از کدوم قسمت پروفایلم باید انجام بدم و چه طوری
    مرسی
    مشکلی نیست. از همین الان تا قبل از آزمون با همون ایمیلی که ثبت نام کردید به ETS ایمیل بدین و کد چهار تا دانشگاه + اطلاعات Account مربوطه و تاریخ امتحان و کد سنتر و ... رو کامل بهشون بگید.
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasi20 نمایش پست ها
    دوستانی که ایمیل زدن به ets جوابی نگرفتن هنوز؟ منم دیروز ایمیل زدم
    بنظرم اگه به خود سنتر ها (مثلا امیربهادر) هم ایمیل یا زنگ بزنید بد نیست. چون ممکنه باز کردن تاریخ جدید تو برنامه شون باشه. هرچی باشه تقاضای یک سنتر ممکنه موثرتر باشه. اگر هم چنین قصدی نداشته باشند، بعضی وقت ها هم شنیدم seat ها رو بلاک میکنن. امیدوارم موفق بشید.
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)