صفحه 11 از 158 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

سلام دوستان،
    من برای ثبت نام مراجعه کردم واکانت درست کردمو قصد دارم 18 سپتامبر که می شه 27 شهریور تافل بدم، اما برای این تایم فقط موسسه امیر بهادر تو لیت هست. این یعنی چی؟ یعنی اینکه سنجش پر شده یا هنوز باز نشده ؟ لطفا یکی از دوستان پاسخ سریع به من بده چون اگه سنجش پر شده من همین امیر بهادر ثبت نام کنم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط fardinabdi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای ثبت نام مراجعه کردم واکانت درست کردمو قصد دارم 18 سپتامبر که می شه 27 شهریور تافل بدم، اما برای این تایم فقط موسسه امیر بهادر تو لیت هست. این یعنی چی؟ یعنی اینکه سنجش پر شده یا هنوز باز نشده ؟ لطفا یکی از دوستان پاسخ سریع به من بده چون اگه سنجش پر شده من همین امیر بهادر ثبت نام کنم .
    سنجش برای این تاریخ پر شده
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post248750

Junior Member combi13 آواتار ها

ممنونم
    اینکه گفتین جواب داد
    من میخواستم از طریق کارت اعتباری ثبت نام کنم. وتا بحال هم از طریق اینجور کارت ها هم ثبت نام نکردم .مشکلی نداره ؟ تو ایران جواب میده ؟(شاید این سوال مربوط به این تاپیک نباشه . شرمنده)

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط combi13 نمایش پست ها
    ممنونم
    اینکه گفتین جواب داد
    من میخواستم از طریق کارت اعتباری ثبت نام کنم. وتا بحال هم از طریق اینجور کارت ها هم ثبت نام نکردم .مشکلی نداره ؟ تو ایران جواب میده ؟(شاید این سوال مربوط به این تاپیک نباشه . شرمنده)
    البته که جواب میده. تمام کارهای تافل و اپلای و ریپورت و .... هزار کار دیگه همش با همین کارت هاست. هیچ مشکلی هم تو ایران پیش نمیاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام به همه دوستان
    من برای تافل pbt ,14 august در کیش ثبت نام کردم.(به صورت online) .می خوام کنسلش کنم.از سایت ets دیدم باید برگه refund رو پر کنم و براشون بفرستم.کسی می دونه این فرم رو بعد از امتحان باید فرستاد یا قبلش؟ تو سایت گفته شده که کارت ورود به جلسه admission ticket) رو هم باید همراه فرم refund فرستاد.از اونجایی که کارت رو روز امتحان به داوطلب می دن و من هم که نمی خوام سر جلسه حاضر شم کارت رو چطور بگیرم؟و دیگه اینکه تو فرم candidate Number می خواد که اونم روی admission ticket نوشته شده!! اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره ممنون می شم راهنمایی کنه

Junior Member No.Mediocrity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

سلام
    من فکر می کردم برای ثبت نام IBT لازم نیست از خیلی وقت پیشش اقدام کرد... من می خوام اواخر شهریور امتحان بدم ، الآن می رم تو سایت واسه ایران می زنه All available TOEFL iBT seats in Iran (Islamic Republic Of) have been assigned at this time. Please check the registration site at a later date. این یعنی تا کی همه ی seat ها Assign شدن ؟؟ یعنی من نمی تونم شهریور امتحان بدم؟ ؟؟

سلام. کسی می دونه چی شده نمی شه تو سایت ETS برای تافل ثبت نام کرد؟ کشور ایران رو که انتخاب می کنیم این پیغام رو می ده:
    All available TOEFL iBT seats in Iran (Islamic Republic Of) have been assigned at this time. Please check the registration site at a later date
    مراکز امتحان تافل تو ایران هم نمی تونن ثبت نام کنن. درست می شه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ndelpisheh نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه چی شده نمی شه تو سایت ETS برای تافل ثبت نام کرد؟ کشور ایران رو که انتخاب می کنیم این پیغام رو می ده:
    All available TOEFL iBT seats in Iran (Islamic Republic Of) have been assigned at this time. Please check the registration site at a later date
    خب حتما همه جا پره دیگه!!! اون جدول زمانی که جا های مختلف رو نشون میده که کدوم پره کدوم نیست رو ندیدی؟ الان من رفتم دیدم کار میکردکه!!! باید بری select your testing location اونجا انتخاب کنی کجا جا داره، بعد که پروفایل ساختی موقع ثبت نام تست وارد میکنی..... موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ndelpisheh نمایش پست ها
    مشکل ثبت نام موقتیه و تا 22 جولای انشاالله حل میشه. لطفاً برای ثبت نام از 23 جولای اقدام کنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

خب حتما همه جا پره دیگه!!! اون جدول زمانی که جا های مختلف رو نشون میده که کدوم پره کدوم نیست رو ندیدی؟ الان من رفتم دیدم کار میکردکه!!! باید بری select your testing location اونجا انتخاب کنی کجا جا داره، بعد که پروفایل ساختی موقع ثبت نام تست وارد میکنی..... موفق باشی
    اینجا که شما می گویید تاریخهای ثبت نام را نشان می دهد. اما وقتی لاگین می کنیم و کشور ایران را انتخاب می نماییم، حتی یک جای خالی نشان نمی دهد و می نویسد که جای خالی وجود ندارد. به نظر می رسد که مساله به تحریم ایران مرتبط است. این خبر را بخوانید: http://www.ets.org/toefl/important_update/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)