صفحه 151 از 158 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

از کسایی که تجربه دارن من یه مشکلی دارم نمیتونم پرداخت رو انجام بدم با ویزا کارد آیا با ووچر میشه؟ امکان حذف اکانت که نیست من هرچی کردم که تغییر بدم یا جدید باز کنم نشد؟ راهنمایی فرمایید

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

سلام خسته نباشید کسی می دونه از بین این تست سنترهای کدوم یکی تو تهران بهتره؟
    National Organization for Educationa
    Allameh Sokhan
    Marefat Cultural and Educational Institute
    Khatam Institute of Higher Educations
    Amirbahador Educational Complex

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    با سلام؛

دوستان من چند ماه پیش صرفا برای دیدن تاریخ های برگزاری آزمون تافل تو سایت ای‌تی‌اس ثبت نام کردم، و الان می‌خوام تاریخ ۲۵ سپتامبر رو نهایی کنم.
    اما متاسفانه، موقع ثبت نام با بی‌دقتی محض و اشتباه، پسوندی که در کارت ملی‌/گواهینامه‌ام هست رو وارد نکردم.
    و الان متوجه شدم که نمیشه این بخش رو ویرایش کرد و راهی برای تغییرش نیست.

ممنون می‌شم اگر راهنماییم کنید. چه راهکاری دارم؟ آیا باید با ای‌تی‌اس مکاتبه کنم؟ اگر بله ایمیل هم لطف کنید.

با سپاس.
    مشکل نام خانوادگی من حل شد؛ اگر کسی مشکل مشابه داشته باشه کافیه کارت ملی ترجمه رسمی بشه با مهر دارالترجمه، اون برگ ترجمه اسکن بشه [قبل از اسکن یه عکس ۳ در ۴ هم در محل مشخص شده بزنید]. سپس یک ایمیل به آدرس toefl@ets.org ارسال شه با توضیح مختصر درباره موضوع. فایل اسکن شده رو هم به ایمیل اتچ کنید. یکی دو روزه جواب میدن و می‌گن شرایط و ضوابط ای‌تی‌اس درباره نام و نام خانوادگی رو قبول کنید که باید در جواب ایمیل Accept کنید و چند دقیقه بعد مشخصات رو تغییر میدن و تمام.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

من می خوام واسه تافل IBT ثبت نام کنم و قبلش با اکانت جی آر ای می خوام وارد قسمت تافل بشم اما سایت ETS قبول نمی کنه. مگه وقتی واسه یکی اکانت می سازیم، خود به خود واسه بعدی خودش اکی نیست؟

Junior Member soo2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    من می خوام واسه تافل IBT ثبت نام کنم و قبلش با اکانت جی آر ای می خوام وارد قسمت تافل بشم اما سایت ETS قبول نمی کنه. مگه وقتی واسه یکی اکانت می سازیم، خود به خود واسه بعدی خودش اکی نیست؟
    نه دوست عزیز ،شما باید برای ثبت نام تافل ،اکانت تافل داشته باشید،و برای اینکار باید تو قسمت تافل ای تی اس sign up کنید و بعد با این اکانت جدید مراحل ثبت نام تافل رو انجام بدید .

دوستان من اصن یادم نیس دفعه ی اولم این مورد رو داشتم یا نه، برای ثبت نام تافل باید پاسپورتمون انقضا داشته باشه؟یا نیازی نیس؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان من اصن یادم نیس دفعه ی اولم این مورد رو داشتم یا نه، برای ثبت نام تافل باید پاسپورتمون انقضا داشته باشه؟یا نیازی نیس؟
    سلام.
    اصلا پاسپورت نیازی نیست...
    پس این پسرهای مشمول چطور امتحان میدن؟!
    همون کارت ملی و گواهینامه و شناسنامه رو حتی امیربهادر (که ظاهرا خیلی سخت گیر هستند) هم دیگه گیر نمیده...
    توی پروفایل هم فکر کنم کارت ملی رو فقط وارد کردم...
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member soo2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemistry

سلام دوستان عزیز
    کسی جدیدا تو سنتر صنعتی اصفهان امتحان تافل داده؟یا خبر داره که هنوز امتحان تافل تو مرکز صنعتی اصفهان برگزار میشه یا نه ؟ آیا همه تاریخ هاش رو دادن به مرکز سپاهان اصفهان؟
    آخه جدیدا دیدم که یکی از دوستان تو همین سایت نوشته بودن که واسه سنتر صنعتی اصفهان ثبت نام کرده بودن و اخیرا ای تی اس خودش تغییرش داده بوده به سنتر سپاهان اصفهان!
    کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    باتشکرقبلی

Junior Member

سلام
    من قصد دارم 19 نوامبر سازمان سنجش آزمون تافل بدم. الان چند روزی هست که تاریخ 5 نوامبر رو باز کرده و بعد رفته دسامبر. خاطرم هست تقریبن یه هفته پیش نزدیک این تاریخ رو باز کرده بود.
    به نظرتون دوباره تو این تاریخ باز میکنه حالا یکی دو روز بالا یا پایین؟ صبر کنم؟
    یا برم امیر بهادر که 18 نوامبر (جمعه) که باز است رو ثبت نام کنم؟
    لطفن دوستانی که تجربه ثبت نام دارند راهنمایی کنند تا امثال من از نگرانی در بیام.

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheeee نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم 19 نوامبر سازمان سنجش آزمون تافل بدم. الان چند روزی هست که تاریخ 5 نوامبر رو باز کرده و بعد رفته دسامبر. خاطرم هست تقریبن یه هفته پیش نزدیک این تاریخ رو باز کرده بود.
    به نظرتون دوباره تو این تاریخ باز میکنه حالا یکی دو روز بالا یا پایین؟ صبر کنم؟
    یا برم امیر بهادر که 18 نوامبر (جمعه) که باز است رو ثبت نام کنم؟
    لطفن دوستانی که تجربه ثبت نام دارند راهنمایی کنند تا امثال من از نگرانی در بیام.
    سلام

نگران نباشید به هیچ وجه. سایت تهران پیمنت رو همیشه چک کنید یا رزرو ثبت نام کنید تاریخ هایی که باز میشه رو براتون هم اس ام اس میکنه هم ایمیل میده. سایتشم هر ۱۰ دقه به روز میشه. حتما باز میشه چون یه سری از بچه ها امتحاناشونو ری اسکجول میکنند حتما که ممکنه اون تاریخی باشه که شما میخواید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)