صفحه 5 از 158 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

mohsenshr
    Guest

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام
    چطوری ibt رو کنسل کنم؟ کسی میتونه من رو کامل راهنمایی کنه؟ یک ازمون 1 آبان دارم. یکی 14 آذر.من با visa card ثبت نام کردم.واسه دوستم بود توی کانادا.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من می خوام واسه ibt اواخر اکتبر یا اوایل دسامبر ثبت نام کنم اما متاسفانه جا نیست به نظر شما ممکنه بعدم باز بشه و اینکه جالبه که توی خود سایت ets واسه بعضی از روز ها جا است ولی تو profile من چیزی نشون نمی ده.
    خوشحال می شم اگه کسی راهنمایی بکنه. و اگه لطف کنید بگید کجا واسه امتحان دادن خوبه تهران یا شهرستان ها
    در مورد معرفت ارومیه اطلاعی دارید.
    با سپاس
    مهدی

Unhappy پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام
    بچه ها خیلی فوریه لطفا جواب بدین!
    من واسه 9 آبان آیلتز دارم قبلا هم تافل دی رو ثبت نام کرده بودم. به نظرتون برای اینکه به ددلاین برسم تافلو کنسل کنم جاش GRE بدم ؟
    مرسی

Junior Member

Unhappy پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi61 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من می خوام واسه ibt اواخر اکتبر یا اوایل دسامبر ثبت نام کنم اما متاسفانه جا نیست به نظر شما ممکنه بعدم باز بشه و اینکه جالبه که توی خود سایت ets واسه بعضی از روز ها جا است ولی تو profile من چیزی نشون نمی ده.
    خوشحال می شم اگه کسی راهنمایی بکنه. و اگه لطف کنید بگید کجا واسه امتحان دادن خوبه تهران یا شهرستان ها
    در مورد معرفت ارومیه اطلاعی دارید.
    با سپاس
    مهدی
    منم اين سوال را دارم، می خواهم دوباره امتحان بدم ايران جای خالی نيست. پيشنهادتون چيه؟ واقعا بايد برم خارج از ايران برای امتحان؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

اگه کسی تا حالا دبی امتحان داده لطفا مراحل ثبت نام رو بهم بگه که از ابتدا چی کار باید بکنم.ممنون

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

با سلام
    راستش من می خوام واسه 4 ماه دیگه امتحان ibt بدم
    می خواستم بدونم به نظر دوستان با تجربه من کی باید اقدام به ثبت نام کنم ؟
    چون بعضی از دوستان میگن سریع پر میشه و من نمیخوام اون موقع گرفتار جای خالی بشم .
    سوال بعدیم اینه که اگه من این احتمال را بدم که امتحال اولی را خدایی نکرده خراب کنم ، بنابراین باید هردو وقت را باهم ثبت نام کنم یا نه بهتر اینه که بزارم واسه همون موقع چون احتمالشم هست که خوب بدم (انشاالله) و اگه اینجوری بشه و من 2 تا هم ثبت نام کرده باشم پوله امتحان دومی می پره .
    ممنون میشم یه توضیح بدین .

اگه کسی خواست امتحانش رو برای 31 ژانویه در سنجش کنسل کنه خواهشا به من خبر بده. خیلی به این تاریخ نیاز دارم.ممنون.
    ویرایش توسط pApAr : March 10th, 2012 در ساعت 01:48 AM دلیل: ایمیل

Junior Member

من یه امتحان دادم و نتیجه اش خوب نشد . الان دوباره می خوام IBT بدم اما فقط واسه 23 به بعد ژانویه جا هس . به نظر شما چی کار کنم ؟ دیر نیس اون موقع؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    با سلام
    راستش من می خوام واسه 4 ماه دیگه امتحان ibt بدم
    می خواستم بدونم به نظر دوستان با تجربه من کی باید اقدام به ثبت نام کنم ؟
    چون بعضی از دوستان میگن سریع پر میشه و من نمیخوام اون موقع گرفتار جای خالی بشم .
    سوال بعدیم اینه که اگه من این احتمال را بدم که امتحال اولی را خدایی نکرده خراب کنم ، بنابراین باید هردو وقت را باهم ثبت نام کنم یا نه بهتر اینه که بزارم واسه همون موقع چون احتمالشم هست که خوب بدم (انشاالله) و اگه اینجوری بشه و من 2 تا هم ثبت نام کرده باشم پوله امتحان دومی می پره .
    ممنون میشم یه توضیح بدین .
    اينكه كي ثبت نام كنيد ،‌خوب تاريختون مشخص هست ، در اولين فرصت كه باز شد تاريختون ،‌ثبت نام كنيد .شايد 2ماه زودتر حداقل باز بشه .
    اينكه 2تا هم بنويسيد بسته به خودتون داره ديگه ،‌اگه امتحان رو بديد 15 20روز تا اومدن جواب طول ميكشه حالا اگه اون موقع تصميم به ثبت نام مجدد بگيريد براي 1 يا 2ماه آيندش ميتونيد بنويسيد، اگر دستتون آزاد هست و وقت داريد ميتونيد هين روال رو جلو بريد ،اگرنه كه 2تا بنويسيد

Junior Member

Thumbs down پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

من می خوام برای Toefl ثبت نام کنم. فرم رو از سازمان سنجش گرفتم اما نمی دونم برای اردیبهشت 1389 ظرفیت داره یانه؟ همچنین نمی دونم چطور باید در سایت ets ثبت نام کنم لطفا راهنمایی ام می کنید. ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)