صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 105

موضوع: آرشیو شده : آشنایی با پذیرفته شدگان دانشگاه TU Eindhoven هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنأیی با بچه‌هایی‌ که از TU/e پذیرش گرفتن

دوستان عزیز من هم جواب پذیرشم برای ارشد مکانیک اومد.
    کسی اطلاع داره در مورد شرایط به عقب انداختن پذیرش. می شه که به جای ترم پاییز، ترم زمستان و یا پاییز بعد رفت؟
    در ضمن دوست عزیز i-karimi، شرایط گرفتن وام چطوره؟ من برای بورس کاندید شدم ولی معدلم کمتر از اون چیزی هست که گفتن اینه که فکر می کنم بورس بهم نمی رسه. اگه وام بدن که خیلی عالی میشه.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط karo نمایش پست ها
    دوستان عزیز من هم جواب پذیرشم برای ارشد مکانیک اومد.
    کسی اطلاع داره در مورد شرایط به عقب انداختن پذیرش. می شه که به جای ترم پاییز، ترم زمستان و یا پاییز بعد رفت؟
    در ضمن دوست عزیز i-karimi، شرایط گرفتن وام چطوره؟ من برای بورس کاندید شدم ولی معدلم کمتر از اون چیزی هست که گفتن اینه که فکر می کنم بورس بهم نمی رسه. اگه وام بدن که خیلی عالی میشه.
    برای وام هم باید معدلت بالای 16 باشه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

سلام به همگی ... من برای مستر معماری ( گرایش طراحی شهری ) مدارکم رو فرستادم . منتظر جوابم . شرایطم هست : معماری - تهران مرکز - آیلتس 7 - معدل 18.5- برای بورس TSP اقدام کردم - فکر می کنین شانسی دارم ؟
    نگرانم که به خاطر یکی نبودن اسم لیسانسم ( یعنی معماری ) با طراحی شهری ریجکت بشم . کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه ؟
    سوال بعدی اینکه این بورس TSP به چه صورته دقیقا ؟ یعنی بعد از اتمام درسمون باید 3 سال کار کنیم تا بهمون مدرک فارغ التحصیلی بدن ؟ اگر کار پیدا نکنیم چی می شه ؟ باید پولش رو بهشون پس بدیم ؟
    میشه به جای کار کردن برای دکترا اقدام کرد و 3 سال رو به جاش دکترا خوند ؟
    ممنون

Junior Member

شرکت ها هستن که شما رو بورس می کنند! پس نیازی به دنبال کار گشتن نیست
    تو سایتش نوشته که میشه دکترا خوند

Junior Member

بورس ها رو که فکر کنم دارن میدن! یعنی به من که ایمیل زدن که یک فرمی رو پر کنم براشون تا تصمیم بگیرن
    البته احتمالا راندی میدن بورس رو

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira43366 نمایش پست ها
    سلام به همگی ... من برای مستر معماری ( گرایش طراحی شهری ) مدارکم رو فرستادم . منتظر جوابم . شرایطم هست : معماری - تهران مرکز - آیلتس 7 - معدل 18.5- برای بورس TSP اقدام کردم - فکر می کنین شانسی دارم ؟
    نگرانم که به خاطر یکی نبودن اسم لیسانسم ( یعنی معماری ) با طراحی شهری ریجکت بشم . کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه ؟
    سوال بعدی اینکه این بورس TSP به چه صورته دقیقا ؟ یعنی بعد از اتمام درسمون باید 3 سال کار کنیم تا بهمون مدرک فارغ التحصیلی بدن ؟ اگر کار پیدا نکنیم چی می شه ؟ باید پولش رو بهشون پس بدیم ؟
    میشه به جای کار کردن برای دکترا اقدام کرد و 3 سال رو به جاش دکترا خوند ؟
    ممنون
    شانس داری برای بورس.
    باید یک سال دنبال کار بگردی اگه پیدا نکنی دیگه تعهدی نداری
    پول بورس رو نباید به هیچ عنوان پس بدی
    میتونی دکترا بخونی
    مدرکتو بعد از 2 سال بهت میدن ولی 3 سال تعهد کار داری
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

سلام
    من برای PhD معماری از دانشگاه آیندهون پذیرش گرفتم. اوال جوون هم اونجا هستم. خوشحال میشم کهبا دوستانی که از TU/e پذیرش گرفتن، آشنا بشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    شانس داری برای بورس.
    باید یک سال دنبال کار بگردی اگه پیدا نکنی دیگه تعهدی نداری
    پول بورس رو نباید به هیچ عنوان پس بدی
    میتونی دکترا بخونی
    مدرکتو بعد از 2 سال بهت میدن ولی 3 سال تعهد کار داری
    من الان برای Politecnico di Milano با فاند پذیرش گرفتم .
    منظورم اینه که با توجه به این تعهد کاری بهتره برم ایتالیا به نظرتون که تعهد کاری ندارم ؟ یا همین آیندهون بمونم ... آخه اگر کار پیدا نکنم که کلی باید اون یک سال که دنبال کار هستم از جیب بخورم ... یک جورهایی هم تامین مالی نیستم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira43366 نمایش پست ها
    من الان برای Politecnico di Milano با فاند پذیرش گرفتم .
    منظورم اینه که با توجه به این تعهد کاری بهتره برم ایتالیا به نظرتون که تعهد کاری ندارم ؟ یا همین آیندهون بمونم ... آخه اگر کار پیدا نکنم که کلی باید اون یک سال که دنبال کار هستم از جیب بخورم ... یک جورهایی هم تامین مالی نیستم
    بستگی به خودت داره. کلا روی پیدا کردن کار چه اینجا و چه هر جای دیگه نمیشه نظر قطعی داد. ولی خوب برای دکترا احتمال پذیرش زیاده. من فکر میکنم اینجا به نسبت ایتالیا بهتره چون همه به انگلیسی مسلطن (ایتالیا زیاد اینجوری نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    بستگی به خودت داره. کلا روی پیدا کردن کار چه اینجا و چه هر جای دیگه نمیشه نظر قطعی داد. ولی خوب برای دکترا احتمال پذیرش زیاده. من فکر میکنم اینجا به نسبت ایتالیا بهتره چون همه به انگلیسی مسلطن (ایتالیا زیاد اینجوری نیست)
    از نظر زبان که ایتالیایی بلدم و 4 ماه تو میلان هم دانشجو بودم قبلا ... ولی خب ... خودم هم تمایلم به هلند بیش تره ... حالا اصلا هنوز که نه جواب پذیرشم اومده نه بورسم ... ولی اگه بیاد ... یه کم نگران این تعهد هستم ... منظورم اینه که اگه بخوام برای دکترا برم آمریکا ، باید حتما یک سال رو به بهانه جستجوی کار هلند بمونم یا می تونم به محضی که مدرک گرفتم حتی اون یک سال رو هم نمونم ... البته اگر بتونم Delft برای Phd اقدام کنم احتمال داره آمریکا هم نرم ... شاید یک کم مشاوره ای دارم سوال می کنم .... اگه جاش اینجا نیست ... عذرخواهی می کنم ... از راهنمایی هاتون هم بی نهایت ممنون