صفحه 1 از 148 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Thumbs up آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

معمولا چند روز طول میکشه که ظرفیت امتحان تهران آیلتس پر بشه و تاریخ بعدی رو برای reserve کردن باز کنه؟ من میخوام یه امتحان واسه آشنایی بدم، منتظرم تاریخ 14 May باز شه، اما الان چندین روزه که سر میزنم، هنوز همون 28 آوریل هست.

Member ice آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    معمولا چند روز طول میکشه که ظرفیت امتحان تهران آیلتس پر بشه و تاریخ بعدی رو برای reserve کردن باز کنه؟ من میخوام یه امتحان واسه آشنایی بدم، منتظرم تاریخ 14 May باز شه، اما الان چندین روزه که سر میزنم، هنوز همون 28 آوریل هست.
    New test registrations usually start shortly after midday, 8 – 10 weeks before the test date. They will commence earlier than this if our (tehran ielts) office is due to close for Christmas, Noruz or summer holidays.

Senior Member

دوستان سلام...

من وقتي به سايت ايران آيلتس ميرم امتحان آكادميك رو فقط براي سپتامبر زده...مي خواستم بدونم ماه هاي بعد پر شده يا هنوز اعلام نشده ؟

در ضمن كلا آيلتس كي ها برگزار ميشه؟ مثلا تو زمستون هم هست؟ چند ماه قبلش بايد ثبت نام كنيم؟

يكي به من گفته از 6 ماه جلوتر بايد رزرو كني و منو حسابي ترسونده...آيا درسته اين موضوع؟

با تشكر....

سلام

نه اینطور نیست.فایل ثبت نام برای ماههای بعد هنوز باز نشده و تقریبا ۲ماه قبل هر ازمون فایل باز میشه و میتونید ثبت نام کنید.میشه گفت هرماه ازمون برگزار میشه.ماه پیش ایران ایلتس برنامشو تا اخر سال اعلام کرد و فکر میکنم الان سایت اپدیت نیست.نگران نباشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

من وقتي به سايت ايران آيلتس ميرم امتحان آكادميك رو فقط براي سپتامبر زده...مي خواستم بدونم ماه هاي بعد پر شده يا هنوز اعلام نشده ؟

در ضمن كلا آيلتس كي ها برگزار ميشه؟ مثلا تو زمستون هم هست؟ چند ماه قبلش بايد ثبت نام كنيم؟

يكي به من گفته از 6 ماه جلوتر بايد رزرو كني و منو حسابي ترسونده...آيا درسته اين موضوع؟

با تشكر....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

Thumbs up آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    اینکه 5 روز فرصت پرداخت داریم یعنی با احتساب روز ثبت نام؟

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

نقل قول نوشته اصلی توسط Elimah نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا با روز اول حساب میشه...بعد از آپلود فیش (که باید سایزش کمتر از 100kb فرمتش JPEG باشه) از چند ساعت تا یه روز واسه تایید طول میکشه( ایمیل تایید در طول شب فرستاده میشه)
    بهتره حداکثر تا سه روز (با احتساب روز ثبت نام) اگر تصمیم قطعی دارید پول واریز کرده و اسکن فیش رو آپلود کنید تا اگر زمانی تایید نشد فرصتی برای تماس گرفتن و اطلاع دادن داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elimah نمایش پست ها
    سلام
    سلام،
    دقیقا. شما با احتساب خود اون روز، تا ساعت ۱۰ شب روز پنجم وقت داری.

مثلا خود من یکشنبه ثبت‌نام کردم. یعنی من تا ساعت ۱۰ شب پنجشنبه وقت دارم.
    امروز هم تماس گرفتم با مرکز و دوباره چک کردم.
    تا ساعت ۱۰ شب وقت داری که فرم رو توی سایت کامل کنی ولی بدیهیه که قبلش توی ساعت اداری باید رفته باشین بانک.

بچه ها کارنامه هامون رو باید کی اعلام کنیم اون 4 تا رایگان رو؟ من ثبت نام کردم واسه 17 نوامبر..کی بگم کجاها میخوتم کارنامم بره؟

Banned

نمره IELTS overall من 6.5 شد تمام قسمت ها 6.5 بود به جز رایتینگ که 6 شدم این نمره تا چه حد واسه دانشگاه ها خوبه؟ با توجه به این که من واقعا امتحانمو خوب داده بودم و نتیجه بالاتر از اینو انتظار داشتم خیلی تو ذوقم خورد البته می گن واسه بار اول نمره خوبیه
    حالا به نظر شما یه بار دیگه ثبت نام کنم واسه نمره 7 ؟ خودم که فکر نمی کنم دیگه بهتر از این شه... من نهایته سعیمو کردم رساندن نمره از 6.5 به 7 خیلی کار سختیه؟
    بچه ها من این بار عصر دین و دانش ثبت نام می کنم از نتیجه ها راضی نیستم

Banned

سیاوش جان امیدوارم همین طور که گفتی باشه من که خودم واقعا فکر می کردم حداقل 7 می شم
    من 8 تا کتابه کمبریجو خوندم سطح امتحانم واقعا در همین حده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)