صفحه 105 از 148 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

شما مثل اینکه نمی خواید متوجه باشید که موضوع خوب بودن یا بد بودن نتیجه امتحان شخص شما نیست! مسئله اینه که این افراد با صرف این همه هزینه و وقت، حق خودشون می دونند از شرایط نسبتا مناسب برخوردار باشند و مایل نیستند این استدلال ضعیف شما رو بپذیرند که اگه واقعا مسلط باشی در بدترین شرایط هم باید بتونی جواب بدی!!!! اینکه هر فرد تلاش کنه با وجود مشکلات موجود تمرکز کنه و عملکرد خوبی داشته باشه کاملا محرزه (و نیازی به توصیه سایرین نیست!ا) ولی این مسئله نباید باعث این بشه که یک موسسه حقوق این افراد رو نادیده بگیره و در انجام وظایفش کوتاهی کنه که نتیجش این بشه که افرادی مانند شما بگند می خواید بخواید نمی خواید برید یه جای دیگه!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط monanozari نمایش پست ها
    دوست عزیز، اتفاقا با این شرایط که از نظر شما اینقدر بده، من فکر میکنم خیلی بهتر از قبل امتحان دادم و منتظر یک نتیجه بهتر از قبل هستم. شما اگر اینقدر از شرایط تهران آیلتس ناراضی بودید دانشگاه آزاد شرکت میکردید. اگر کسی واقعا مسلط باشه همین آیلتس تهران هم بهترین نمره میگیره. تو همین فروم بچه ها نمره هاشون گذاشتند. خیلی هم خوب بوده.
    منتظر باش اما معطل نباش، تحمل کن اما توقف نکن، قاطع باش اما لجباز نباش، صریح باش اما گستاخ نباش، نگو حتما اما بگو آره، نگو عمراَ اما بگو نه.

آخه مسئله اینجاست که خوب آزاد هم تازه شروع کرده به امتحان گرفتن و خوب بازهم یک جورایی انحصاری بین این دو موسسه است این که نمیخواید نخواید خیلی نمیتونه منطق خاصی داشته باشه به هر صورت همه چیز ایده آل نبود و خوب همونطوری که کلاً تو ایران تقریباً هیچ چیز ایده آل نیست ولی یک موسسه ای که ادعا میکنه با استاندارد های جهانی کار میکنه این فقط نباید در حد یک ادعا باشه و خوب باید عملی بشه نمره ها هنوز نیومده و خوب میتونه خوب باشه یا نه بدم نباشه آخر دنیا نیست و میشه باز موسسات دیگه و خارج از کشور رو امتحان کرد و خوب اینجا تاپیک تجربیات امتحان آیلتس در مرکز آیلتس تهران هست و ما تجربه امون رو گفتیم و خوب نظری در مورد اسکوری که ممکنه کسب کنیم ندادیم......

دوستان اولا باید در نظر بگیرید که خب اینجا ایران هست! و به نظر من با در نظر گرفتن این موضوع باید بگیم که حتی شرایط برگزاری بسیار هم عالی بوده.
    کیفیت صدا به نظرمن هیچ مشکلی نداشت این که دوستان سوال اول رو از دست دادند به کیفیت صدا مربوط نیست اگر کیفیت صدا بد بود خب همه سوال ها رو باید از دست میدادند....
    اما کلاس واقعا گرم بود من آخرای امتحان واقعا کلافه شده بودم.
    و همچنین برخورد های مسئولین هم در روز اسپیکینگ و هم در روز شنبه واقعا عالی بود ،نمیدونم چرا میگین که برخورد ها نامناسب بوده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_1987 نمایش پست ها
    شما مثل اینکه نمی خواید متوجه باشید که موضوع خوب بودن یا بد بودن نتیجه امتحان شخص شما نیست! مسئله اینه که این افراد با صرف این همه هزینه و وقت، حق خودشون می دونند از شرایط نسبتا مناسب برخوردار باشند و مایل نیستند این استدلال ضعیف شما رو بپذیرند که اگه واقعا مسلط باشی در بدترین شرایط هم باید بتونی جواب بدی!!!! اینکه هر فرد تلاش کنه با وجود مشکلات موجود تمرکز کنه و عملکرد خوبی داشته باشه کاملا محرزه (و نیازی به توصیه سایرین نیست!ا) ولی این مسئله نباید باعث این بشه که یک موسسه حقوق این افراد رو نادیده بگیره و در انجام وظایفش کوتاهی کنه که نتیجش این بشه که افرادی مانند شما بگند می خواید بخواید نمی خواید برید یه جای دیگه!!
    خوب این نظر شماست. من اول هم گفتم نظرات شخصی خودتون نگید چون تو روحیه افرادی که میخوان این مرکز امتحان بدن تاثیر میگذاره. همون طور که دوستمون گفتند اینجا ایرانه و با شرایط خاص خودش. اگه دوست دارید همه چیز ایده آل باشه این شرایط ایده آل نه اینجا میشه پیدا کرد و نه دانشگاه آزاد. اخیرا بچه ها در فروم دانشگاه آزاد نوشتند که شرایط امتحان خیلی عالی بوده اما از نمره هاشون ناراضی بودن و ظاهرا در آیلتس تهران نتایج بهتری گرفته بودند. در هر صورت دوست عزیز براتون آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم که تو همین آزمون به نتیجه دلخواهتون برسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

به نظر من هم لیسینینگ مثل قبل برگزار نشد،این منطقی نیست من که قبلا 6.5 شدم حالا روی 5 فکر کنم. قصد خراب کردن روحیه کسی را نداریم ولی این ایلز تهران هم دیگه مثل قبل نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط monanozari نمایش پست ها
    خوب این نظر شماست. من اول هم گفتم نظرات شخصی خودتون نگید چون تو روحیه افرادی که میخوان این مرکز امتحان بدن تاثیر میگذاره. همون طور که دوستمون گفتند اینجا ایرانه و با شرایط خاص خودش. اگه دوست دارید همه چیز ایده آل باشه این شرایط ایده آل نه اینجا میشه پیدا کرد و نه دانشگاه آزاد. اخیرا بچه ها در فروم دانشگاه آزاد نوشتند که شرایط امتحان خیلی عالی بوده اما از نمره هاشون ناراضی بودن و ظاهرا در آیلتس تهران نتایج بهتری گرفته بودند. در هر صورت دوست عزیز براتون آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم که تو همین آزمون به نتیجه دلخواهتون برسید.
    بله اینجا ایرانه و ما داریم در مورد وجود یک سالن مناسب و یک سیستم صوتی استاندارد در ایران صحبت می کنیم نه نصب ایستگاه فضایی شاتل در جزیره ای دور افتاده در اقیانوس آرام!
    همونطور که در جریان هستید امتحان در 2 طبقه که هر کدوم کلاس های مختلفی داشت برگزار شد، زمانی که مسئولین یک کلاس برخورد مناسبی ندارند و یک نفر رو بارها در طول امتحان جا به جا می کنند و یا برای مسائل جزئی با افراد بحث می کنند این مسئله رو فقط افراد اون کلاس می بینند در حالی که ممکنه سایر مسئولین رفتار مناسبی داشته باشند. بنابراین رضایت افراد یک کلاس رو نمی شه به کل اون مجموعه تعمیم داد و بالعکس. ضمنا این تاپیک در مورد تجارب امتحان در ایران آیلتس هست و مسائل مربوط به دانشگاه آزاد در تاپیک مربوطه بررسی میشه.
    بله این نظر من و خیلی از افراده چون انقدر برای خودمون، برنامه ها و آینده تحصیلی و شغلیمون ارزش قائل هستیم که اجازه ندیم به دلیل این اشتباهات خللی در اون ها وارد بشه. حالا اگه شما خودتون رو از این افراد جدا می دونید و طرفدار نظریه "هر چه بادا باد" هستید انتخاب خودتون هست. در مورد اینکه چرا این مسائل رو اینجا عنوان کردم هم قبلا توضیح دادم و می تونید دوباره با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید. امیدوارم دوستانی که چند هفته دیگه امتحان دارند درخواست کنند این مشکلات برطرف شه تا به شکل بهتری شاهد به ثمر رسیدن زحماتشون باشند.
    ضمنا از اونجایی که به نظر میرسه این بحث از روال منطقی به جایی نخواهد رسید ترجیح می دم ادامش ندم.
    پاینده باشید
    منتظر باش اما معطل نباش، تحمل کن اما توقف نکن، قاطع باش اما لجباز نباش، صریح باش اما گستاخ نباش، نگو حتما اما بگو آره، نگو عمراَ اما بگو نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feriyana نمایش پست ها
    به نظر من هم لیسینینگ مثل قبل برگزار نشد،این منطقی نیست من که قبلا 6.5 شدم حالا روی 5 فکر کنم. قصد خراب کردن روحیه کسی را نداریم ولی این ایلز تهران هم دیگه مثل قبل نیست.
    سلام دوستان

من خودم ماه قبل در مرکز آزاد امتحان آکادمیک دادم و لیسنینگ را در آن امتحان 7.5 شدم و بقیه نمرات به جز رایتینگ بالای 7.5 بود که مجبور شدم بخاطر رایتینگ دوباره امتحان بدهم و اینبار
    مرکز تهران آیلتس را انتخاب کردم . اگر بخواهیم بدون جبهه گیری برخورد کنیم باید بگویم که امتحان اسپیکینگ هر دو مرکز خوب بود . در مورد خود شخص من برخورد فردی که در آزاد امتحان میگرفت
    بهتر بود و کمی میخندید و لبخند میزد و در تهران آیلیتس خانمی بود که روسری نداشت ( ایرانی بود ) من هم صحبت کردم اما خوب مرتب این احساس پیش میاد که دارم چکار میکنم (: وقتی طرف
    نه لبخند میزنه و نه سر تکون میده و ... ادم کمی استرس پیدا میکنه . البته این موضوع ممکن است که در مورد آزاد هم صدق کنه .

در مورد لیسنینگ باید بگم که بنظر من کیفیت صدای اتاقی که من داخل ان بودم از مرکز آزاد خیلی بهتر بود . صدا کاملا شارپ بود و من بشخصه هیچ مشکلی نداشتم و فکر میکنم که دوستان
    باید توجه داشته باشند که مشکل کمی هم از خود ما است . من خودم یک قسمت خیلی کوچک را میس کردم و دو تست را از دست دادم . یکی این نکته است که تست میس میشود و نکته
    دیگر اینکه این امتحان واقعا نسبت به قبل حتی نسبت به تستهای کمبریج آیلتس 9 سخت تر شده است .

البته سالن خیلی گرم بود و اصلا تهویه بدرد بخوری نداشت و دوستانی هم که اعتراض دارند بنظر من درست میگویند چون این تجربه شخصی من است و ممکن است کسی نتواند در گرما آن
    پرفورمانس را داشته باشد و شرکتی که سالهاست برگزار کننده معتبر آیلتس است بهتر است که محلی را تهیه کند که ما برای اسپیکین اینطرف شهر و برای بقیه تستها آنطرف شهر نرویم و
    همه در یکجا جمع باشد .

در کل من از امتحان آیلتس تهران راضی بودم و منتظر نتیجه هستم .

( در مورد نظراتی هم که میگویند اینجا ایران است و همین است ) همین موضوع باعث بدبختی ما شده است !! اینجا ایران است باشد !! وقتی ما پول در حد بین المللی میدهیم و زبان ما
    در حد بین المللی چک میشود باید امکانات مساوی هم داشته باشیم . پس اگزمینر هم باید بگوید اینجا ایران است و من یک نمره بیشتر میدهم !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feriyana نمایش پست ها
    سلام

دوست من بنظر من کمی بی انصافی است که تغییر نمره لیسنینگ را بر گردن آیلتس تهران بگذاریم . ببینید من خودم ماه قبل 7.5 شدم در ازاد و این دفعه مطمئنم که بیشتر میشوم . اگر
    بخواهیم مثلا به رایتینگ . اسپیکینیگ اعتراض کنیم درست است چون نمره میتواند کمی سلیقه ای باشد اما ریدینگ و لیسنینگ کاملا به عهده فرد است و صدا هم خدایی بد نبود .
    حداقل اینقدر بد نبود که بخواهد 1.5 نمره تغییر دهد .

بنظر من سبک امتحان عوض شده . در دو امتحان اخیر به تجربه خود من سخت ترین قسمت پارت 3 بود و پارت چهار بسیار آسان بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط sepand_2 نمایش پست ها
    سلام

دوست من بنظر من کمی بی انصافی است که تغییر نمره لیسنینگ را بر گردن آیلتس تهران بگذاریم . ببینید من خودم ماه قبل 7.5 شدم در ازاد و این دفعه مطمئنم که بیشتر میشوم . اگر
    بخواهیم مثلا به رایتینگ . اسپیکینیگ اعتراض کنیم درست است چون نمره میتواند کمی سلیقه ای باشد اما ریدینگ و لیسنینگ کاملا به عهده فرد است و صدا هم خدایی بد نبود .
    حداقل اینقدر بد نبود که بخواهد 1.5 نمره تغییر دهد .

بنظر من سبک امتحان عوض شده . در دو امتحان اخیر به تجربه خود من سخت ترین قسمت پارت 3 بود و پارت چهار بسیار آسان بود .
    من هم با نظر شما موافقم. روند آزمون لیسنینگ فرق کرده. آزمونهای کمبریج به این شکله که پارت یک آسونه و هر چی به پارت 4 نزدیک میشه سخت تر میشه، اما تو آزمونهای اخیر بر عکس شده و پارت 1 همه انتظار دارن بتونن تقریبا به همه سوالا جواب بدن ولی وقتی چند تا سوال جواب نمیدن، تمرکز از دست میدن و به بقیه سوالا دقت نمیکنن و در آخر دنبال مقصر میگردن که من فکر میکنم مقصر اصلی همون طراحان سوال هستند که روند سوالها رو تغییر دادن.

به نظر من در مورد لیستنینگ کسی تضمینی نکرده که تا قیامت یک مدل بیاد به شخصه توی تهران آیلتس مشکلم گرما بود و همچنین مراقبی که همواره بالاسرم بود و جوابهام رو میخوند و تمرکزم رو بهم زده بود حتی سر لیستنینگ و موقع ریدینگ عین یک ساعت رو داشت به برگه من نگاه میکرد ولی موقع رایتینگ دیگه کمتر این کار رو کرد و خوب بودن عزیزانی که میگفتند خوب نمیشنود و جاشون رو باز تغییر دادند به هر صورت هر آزمونی میتونه سخت باشه و یا آسون این دیگه تقصیر محل برگزاری نیست حالا رایتینگ و اسپیکینگ رو ممکنه سلیقه ای نمره بدن که خوب اونموقع میشه اعتراض کرد ولی الان که خبری نشده..
    استانداردهای مثل نحوه پخش صدا مراقبین و همچنین تهویه دست برگزار کننده است که خوب صدا خداییش مقداری اکو میشد ولی خیلی هم بد نبود اما هوا واقعاً نامساعد بود یک نکته رو هم آدم بگه بد نیست از حق نگذریم با اینکه ماه رمضون بود ولی هر کی میخواست آب میخورد و خودشون هم آب گذاشته بودند میتونستند یا حساسیت هایی که تو این مملکت هست این کار رو نکنند....به هر شکل امیدوارم این مسائل نحوه برگزاری بهبود پیدا کنه تا دوستان اذیت نشند....و من میگم بچه هایی که امتحان میدند نباید از حقشون بگذرند باید شرایط درست بشه و امتحان با استاندارد های جهانی برگزار بشه چون دارید در همون حد پول میدید و همون امتحان رو هم میدید پس اگر قراره استاندارد رعایت نشه به قول اون دوستمون بگن اینجا ایرانه و یک نمره به همه اضافه کنیم این که نشد حرف......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)