صفحه 137 از 148 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

براي نتايج ازمون id و candidate nb رو كم كردم. از كجا ميشه بيارمشون؟!!

Junior Member

یکیش که شماره پاسپورته اون یکی شماره ایه که رو صندلی چسبونده بودن. شاید زنگ بزنین بهشون بگن

راستی کسی هست که نتیجه 7 ژوئن روگرفته باشه؟ میخوام ببینم به نظر همه سخت بود یا فقط برای من اینطور بود. من آکادمیک 1 مارچ امتحان دادم خیلی نمره ام بهتر شد. البته این امتحان خیلی با تاخیر شروع شد من از چند نفر پرسیدم گفتن باید سر جلسه اعتراض میکردین
    ویرایش توسط Simon : June 23rd, 2014 در ساعت 09:44 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط neda237 نمایش پست ها
    یکیش که شماره پاسپورته اون یکی شماره ایه که رو صندلی چسبونده بودن. شاید زنگ بزنین بهشون بگن

راستی کسی هست که نتیجه 7 ژوئن روگرفته باشه؟ میخوام ببینم به نظر همه سخت بود یا فقط برای من اینطور بود. من آکادمیک 1 مارچ امتحان دادم خیلی نمره ام بهتر شد. البته این امتحان خیلی با تاخیر شروع شد من از چند نفر پرسیدم گفتن باید سر جلسه اعتراض میکردین
    به نظر من و همه ی دوستانی که سر جلسه بودیم و به نسبت نمونه سوالایی که دیده بودیم واقعا سخت بود ...من نتایج آنلاین رو 5 شنبه دیدم اما هنوز کارنامه اصلی به دستم نرسیده باید شنبه ، یک شنبه می رسید امروز 3 شنبه هست و منم وقت سفارت دارم و باید تا فردا دستم باشه ، برای شما مدرکتون پست شد و رسید ؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

سلام دوستان کسی هست که بدونه کسایی که امتحان 16 اگوستشون کنسل شده باید جه کار کنن ؟کسی تو ایلتس تهران جواب تلفن نمیده .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

سلام.. بچه ها میشه لطفا تو قسمتهای زیر که برای ساخت پروفایل باید پُر کنیم کمکم کنید!
    ممنون میشم!

1. قسمت Occupation منی که سرکار نمیرم چی باید وارد کنم؟ آخه Other رو هم که میزم میخواد که توضیح بدم! همینطور در مورد Occupation Level !!!

2. قسمت Why are you taking the test من گزینه Other education purposes رو انتخاب کردم! دارم برای ارشد apply میکنم و به نظرم این گزینه از همه صحیح تر بود! درسته آیا؟

3. قسمت What level of education have you completed چی باید وارد کنم؟ من لیسانسم رو در رشته مهندسی معماری گرفتم و الان دارم برای مستر apply میکنم!

4. قسمت How many years have you been studying english رو چی باید وارد کنم؟ من نزدیک 4 سال کلاس زبان میرفتم اون قدیما! منظورشون همچین چیزیه؟!

این هم لینک برا اینکه بتونید برید و حضوری ببینید این قسمت ها رو : http://www.ieltstehran.com/index.php...erRegistration

لطفا سریعتر جوابم رو بدین، شدیدا استرس دارم!! چون هنوز پروفایل نساختم و کاملا هم آمادگی برا امتحان ندارم (میخوام امتحان 20 سپتامبر رو ثبت نام کنم) از این بابت خیلی نگرانم که نکنه نتونم آمادگی کافی رو تا اون موقع به دست بیارم! الان 1 هفته ست که شروع کردم، و تقریبا 1 ماه و 10 روز وقت دارم (ممنون میشم اگه تجربیاتتون رو واسه هرچه سریع تر آماده شدن بهم بگید)

Junior Member

چون reservation تاریخی که می خواستم باز شده بود قسمت های بالا رو که سوال کرده بودم یه جوری جواب دادم و پروفایل رو ساختم و reserve کردم!
    اما.. جایی نبود که ازم عکس بخواد!!!
    اشتباه کردم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unabat نمایش پست ها
    چون reservation تاریخی که می خواستم باز شده بود قسمت های بالا رو که سوال کرده بودم یه جوری جواب دادم و پروفایل رو ساختم و reserve کردم!
    اما.. جایی نبود که ازم عکس بخواد!!!
    اشتباه کردم؟
    نه درسته.روز امتحانتون ازتون عکس مسگیرن

سلام دوستان. لطفا یاری کنید. ثبت نام تهران آیلتس 11 اکتبر کی باز میشه؟ ممنونم
    Life is a Choice

Junior Member

سلام دوستان
    دوستانی که قبلا امتحان دادند می دونند امتحان. اسپیکینگ معمولا چه روزی از هفته هست؟ بطور مثال من که امتحان کتبیم شنبه هست فکر می کنید چه روزی از هفته قبلش ممکنه اسپکینگ باشه؟
    ممنون

Junior Member

برای من امتحان اسپیکینگ روز 5 شنبه بود ولی همه تو این روز نبودند و شنبه هم امتحان کتبی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)