صفحه 141 از 148 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1471

موضوع: آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member Davari72 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

سلام.من برای دیدن نتایجم وقتی وارد سایت میشم یک candidate number می خواد که هرچی اون عدد 6 رقمی که بالای برگه آزمونم بود رو تایپ می کنم و همینطور در جای id number شماره کارت ملیم رو تایپ می کنم ارور می ده! آیا candidate number همون عددی هست که تو آزمون باید یادداشت می کردیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط Davari72 نمایش پست ها
    سلام.من برای دیدن نتایجم وقتی وارد سایت میشم یک candidate number می خواد که هرچی اون عدد 6 رقمی که بالای برگه آزمونم بود رو تایپ می کنم و همینطور در جای id number شماره کارت ملیم رو تایپ می کنم ارور می ده! آیا candidate number همون عددی هست که تو آزمون باید یادداشت می کردیم؟
    بله 6 رقمیه و معمولا با 00 شروع میشه یک کاغذ کوچک روی میز امتحانتون هست حاوی Candidate Number خودشون میگن همراهتون ببرید، اینجا رو امتحان کنید، نتایج تا 28 روز باقی میمونه:
    https://results.ielts.org
    ویرایش توسط Reza1360ir : January 1st, 2015 در ساعت 06:17 PM

سلام دوستان
    من پروفایلمو ساختم.
    اما میگه تا approved نشه نمیتونم ثبت نام کنم!
    چقد طول میکشه معمولا؟ نکنه نرسم رزرو کنم؟!

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروفایلمو ساختم.
    اما میگه تا approved نشه نمیتونم ثبت نام کنم!
    چقد طول میکشه معمولا؟ نکنه نرسم رزرو کنم؟!
    تا 24 ساعت دیگه پروفایلتون اگه اشکال نداشته باشه تایید میشه و میتونید ثبت نام کنید
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    تا 24 ساعت دیگه پروفایلتون اگه اشکال نداشته باشه تایید میشه و میتونید ثبت نام کنید
    یعنی 24 ساعت کامل میگذره تا تایید کنن یا تا 24 ساعت تاییدش کامل میشه؟
    برای تایید ایمیل میزنن؟
    من 10 دقیقه بعد رجیسترم دوباره رفتم تو پروفایل کندیدیت و دوباره اظلاعاتو رجیستر کردم.
    پیغام موفقیت آمیز بودن رجیسترو داد و 24 ساعتم نوشت.
    به نظرتون مشکلی پیش نمیاد اینکارو 2 بار انجام دادم؟
    و فکر میکنید سیت خالی میمونه تا اون موقع واسه رزرو؟

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    یعنی 24 ساعت کامل میگذره تا تایید کنن یا تا 24 ساعت تاییدش کامل میشه؟
    برای تایید ایمیل میزنن؟
    من 10 دقیقه بعد رجیسترم دوباره رفتم تو پروفایل کندیدیت و دوباره اظلاعاتو رجیستر کردم.
    پیغام موفقیت آمیز بودن رجیسترو داد و 24 ساعتم نوشت.
    به نظرتون مشکلی پیش نمیاد اینکارو 2 بار انجام دادم؟
    و فکر میکنید سیت خالی میمونه تا اون موقع واسه رزرو؟
    نه مشکلی پیش نمیاد خیالتون راحت
    این بستگی به شانستون داره که پر بشه یا نه ولی جدید خیلی زود پر نمیشه
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

دوستانی که 29 ژانویه آزمون دارند، آزمون شفاهی شان معلوم نشده؟ آیا آیلس تهران آزمون شفاهی بعد کتبی هم برگزار میکنه یا همش قبلشه؟ آخه 29 ژانویه 5 شنبه هم هست؟؟؟

دوستان میشه یکی راجب نحوه ثبت نام آزمون توضیح بده.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    دوستان میشه یکی راجب نحوه ثبت نام آزمون توضیح بده.
    سلام
    شما مراجعه کن به سایت آیلتس تهران، پروفایل بساز، از قسمت test date تاریخ آزمونی که میخوای امتحان بدی و انتخاب کن (اگر ظرفیت خالی داشت). مبلغ رو می بری بانک پرداخت میکنی و اطلاعات پرداخت رو وارد سایت میکنی و تمام

به همین راحتی

Junior Member

دوستان روز امتحان کتبی، فقط باید با خودمون پاسپورت ببریم؟؟ یا چیز دیگه هم لازمه؟؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)